Obiecana fotorelacja:
Zlot, a właściwie to Majówka rozpoczął się 01.04.2010r. Do ośrodka jak zwykle nie przyjechaliśmy wszyscy razem, tylko każdy o której godzinie mógł o tej dojechał na miejsce

.
Sobota upłynęła Nam na oczekiwaniu na kolejne osoby i podziwianiu jakimi autami w tym roku przyjechali. I tak mieliśmy: 4 Charadki, 2 Fordy Sierra, jedno BMW 728 i przelotnie Volkswagena Golfa, Opla Astrę, Audi i Honde Civic.





W czasie oczekiwań jak zwykle podczas każdego spotkania musiała zostać otworzona "aleja serwisowa" i już tradycyjnie "maska w góę" poszła przy czerwonej litrówce

:

Jednak 5 minut i do końca Majówki więcej nikt maski podnosić nie musiał

. Poszliśmy również popatrzeć na przepiękne motocykle Harley-Davidson (zaraz obok Nas Zlot mieli pasjonaci marki):

Następnie udaliśmy się do pobliskiego lasu w poszukiwaniu drewna na wieczorne ognisko:

Po przyjechaniu wszystkich uczestników na chwilę udaliśmy się na Pas Koronowski, gdzie jednak nic się ciekawego nie działo, dlatego szybko wróciliśmy odpalać ognisko:
Podczas gdy jedni dorzucali do ognia:

Inni przygotowywali kije na kiełbasy:

A jeszcze inni poprostu rozmawiali:


Ogień pięknie się palił:

A muzykę zapewniała Nam jedna z Charadek:

Spać poszliśmy chyba koło 4 (w każdym razie robiło się już jasno)

. Po pobudzce w niedzielę każdy we własnym zakresie przygotowywał sobie jedzenie:

Po posileniu się znowu ruszyliśmy do lasu po drewno na kolejne ognisko

Gdy wszystko było przygotowane wspólnie wyjechaliśmy na Pas poszaleć autkami. Każdy samochód został zmierzony G-Tech-em

, żeby potem poszaleć między pachołkami:



Każdy samochód był bardzo mocno eksploatowany i wszystkie spisały się idealnie. Wszyscy oglądali popisy w dobrych nastrojach:


Wszystko co się działo było sumiennie zapisywane:

Po powrocie do ośrodka rozpaliliśmy 2 ognisko, na którym wszyscy jak "jeden mąż" rzucili się do pieczenia kiełbasek:


Siedzieliśmy znów do późnej nocy

W poniedziałek od rana wszyscy rozpoczęli się pakować i około godziny 13 wszyscy opuściliśmy ośrodek
