forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 18-10-2024, 22:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25-07-2005, 11:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-09-2004, 16:23
Posty: 463
Lokalizacja: Jelenia Góra
Ja też wcześniej olewzłem takie gadki na temat olejów....dopóki nie musiałem robić panewek przez tandetny olej :roll: Teraz już bardziej słucham co mi ludzie podpowiadają 8) Valvoline to bardzo dobre oleje na poziomie Mobila, tyle że u nas mało znane i przez to sporo tańsze. 4 litry syntetyka kosztują ok 140zł (podobny mobil 180)

_________________
Charadka GTti

..::: Systemy Car Audio :::..

www.caraudio.jelenia.pl

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25-07-2005, 12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-02-2005, 19:24
Posty: 165
Lokalizacja: wysokie mazowieckie
i tu sie zgodze z kolega :D jestem bardzo zadowolony z tego oleju poprostu innego by nie zalal mam zaufanie do tej jak napisales i to prawda malo znanej a bardzo dobrej firmy valvoline.
osobiscie zalewam do swojego td turbo v 15 w 40 i jeszcze tak czyściutenkiego silniczka szczegolnie w dieslu nie widzialem poprostu zajebisty zero szlamow nagarow nalotw :lol:
tez uwazam ze co lepszy olej to lepszy a remonty charadzi drogie wiec wybor pozostawiam wam urzytkownicy :wink:
ja tak jak hitman stawiam na jakosc i spokuj z kosztownymi remontami :lol:
pozdro

_________________
G101 1.0 b cb 90
wysokie mazowieckie
gg 3002241


Ostatnio edytowano 25-07-2005, 23:40 przez sebek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25-07-2005, 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-09-2004, 16:23
Posty: 463
Lokalizacja: Jelenia Góra
Dodam że ta firma jest u nas nieznana bo na zachodzie to tak samo jak u nas mobil czy castrol. A ostatnio bylem u kumpla w warsztacie to pokazywał mi silnik w cordobie (przebieg ok 100 000), który jeździł na jakimś lotosie czy selectolu, cała głowica zababrana jakimś szlamem, prawie jak by ktoś smoły tam nalał :roll: Ale tak jak sebek mówi: wybor należy do was :lol:

_________________
Charadka GTti

..::: Systemy Car Audio :::..

www.caraudio.jelenia.pl

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14-01-2007, 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-10-2004, 10:45
Posty: 96
Lokalizacja: Gdańsk
A mój silniczek jeździł najpierw na mineralnym lotosa a potem na półsyntetycznym i po rozkręceniu też wygląda czyściutko, może to również dla tego że wymiieniałem co 5000. Kolega mechanik rozkręcił już trochę silników w swoim życiu i mówi że to bardzo dobry olej(10w-40), po castrolach np przeważnie był syf w silniku a po lotosie nie. Poza tym większośc tych znanych oleji jest rozlewana w Polsce, więc można się domyślić że z oryginału zostaje tylko opakowanie:) Pozdrawiam

_________________
born to ride GTti...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL