forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 19-04-2024, 04:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Siema
PostNapisane: 19-02-2007, 09:32 
Offline

Dołączył(a): 18-02-2007, 00:43
Posty: 4
Witam

Od razu napiszę, nie posiadam Daihatsu Charade. Jestem waszym przedstawicielem w HIPOLu 8). Postanowiłem się zalogować, żeby wspomóc od czasu do czasu, wiedza techniczną, moja jak i pracowników HIPOLu.

Oczywiście, nie mówię że będę tu przebywał tylko "służbowo" :mrgreen:

Chyba nie musze opisywać swojego autka w końcu to nie Charade. Może wspomnę tylko co nie co, że to uznany przez 80% Polaków złom z Koreii Daewoo Lanos. Ale lubię to auto, i jak na razie od nowości. żadnej awarii. Jedyne co to mi się znudził silnik 1,6. Pod maskę trafi w nie dalekej przyszłości 2,5L V6 Vectry. Musze się wyrobić przed tegorocznym zlotem Klubu Lanosa :mrgreen:

Tyle o mnie, nie będę was już tu zanudzał swoim samochodem :roll:.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siema
PostNapisane: 19-02-2007, 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witamy ekipe z HIPOLA :) Miłego swapowania życze i trzymam kciuki za to by był on udany :)

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19-02-2007, 12:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Również witam, a na daewoo jest taka nagonka, że to koreańskie auta, no ale ich jakość nie jest najgorsza, niestety wykończenie wnętrza, tapicerka i inne rzeczy są kiepskiej jakości.
jedyne koreańskie auta które uczą się na błędach to hyundai i kia!! 8)

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19-02-2007, 12:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-01-2006, 13:36
Posty: 1253
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam ekipę HIPOLA :) Już za moment na priv zacznę wypisywać części do G200 jakich szukałem po całej Polsce a widzę u was w katalogu :) Co wy chcecie od koreańczyków ??? Poprzednie moje auto to Hyundai Pony z 1991 roku 1.5 gaźniczek. Silnik pancerny - nie do zajechania, a wnętrze, nie ubliżając charadkom o niebo lepsze. Pokrętła ogrzewania na podcisnieniu - leckiutko chodziły a w charadce takie jakies suwaczki :/ To element, który akurat mojej żonie najmniej się w charadzie podoba w porównaniu z Hyundaiem. Ale... nie wszystkie koreańczyki to Hyundai :/
Życzę udanego swapa i ciekaw jestem jak to wszystko wyjdzie ?
Przy okazji - macie elementy zawieszania a nie macie amortyzatorów w ofercie katalogowej :( Tak ma być czy to jakiś błąd ?

_________________
dawno temu : Hyundai Pony GLS 1.5 82KM
dawniej : Daihatsu Charade G200 1.3 84KM
nie tak dawno : Audi 80 Avant 2.0 90KM
przed chwilą : Fiat Doblo 2010 Maxi Combi 1.6 MultiJet 105KM (290Nm)
teraz : Mitsubishi L200 Invite+ DoubleCab 2.5 DiD 136KM (390Nm)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19-02-2007, 13:40 
Offline

Dołączył(a): 18-02-2007, 00:43
Posty: 4
drookash napisał(a):
Witam ekipę HIPOLA :) Już za moment na priv zacznę wypisywać części do G200 jakich szukałem po całej Polsce a widzę u was w katalogu :) Co wy chcecie od koreańczyków ??? Poprzednie moje auto to Hyundai Pony z 1991 roku 1.5 gaźniczek. Silnik pancerny - nie do zajechania, a wnętrze, nie ubliżając charadkom o niebo lepsze. Pokrętła ogrzewania na podcisnieniu - leckiutko chodziły a w charadce takie jakies suwaczki :/ To element, który akurat mojej żonie najmniej się w charadzie podoba w porównaniu z Hyundaiem. Ale... nie wszystkie koreańczyki to Hyundai :/
Życzę udanego swapa i ciekaw jestem jak to wszystko wyjdzie ?
Przy okazji - macie elementy zawieszania a nie macie amortyzatorów w ofercie katalogowej :( Tak ma być czy to jakiś błąd ?


Ja do koreańczyków nic nie mam. Lanek spisuje mi się idealnie od paru ładnych lat. Bez żadnych problemów, rególarne przeglądy przy odpowiednich przebiegach, wymiany oleju itp, zwykła eksploatacja kazdego samochodu. Bardzo Lubie to auto. Fakt faktem jakośc wnetrza pozostawia wiele do zyczenia, ale mi nie przeszkadza ;]. Jedyne co powazniejszego jest zrobione w tym samochodzie to wymieniłem kolektor wydechowy na rurowy z astry GSI 2.0, inny komputer i walki rozrządy, w sumie nic więcej. Stwierdziłem że trzeba zrobic swapa nie bylejakiego bo i tak nie opłaca mi się go sprzedać.

Mamy amortyzatory KYB olejowe, gazowe Excel-G, AGX i Ultra-RS

Sprawdziłem wszystko działa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19-02-2007, 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-12-2006, 13:41
Posty: 73
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański
Także przyłanczam sie do powitania "przedstawiciela HIPOLU pozdro oby zniżki były dla nas największe :D

_________________
Charadka G100 sedan 1.3 16v 90KM

4ro drzwiowy+ spory bagażnik


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL