forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 02-10-2024, 06:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Amortyzatory i cale resory przednie...
PostNapisane: 10-08-2006, 09:35 
Tak sie zastanawiam...

Jesli co poniektorzy wciskaja sprezyny na przod od CC, to moze dalo by sie calosc??

Tzn amorki i sprezyny wcisnac??

Co o tym sadzicie? Czy ktos ma jakies doswiadczenie w tego typu przerobkach??

Musze wymienic sprezyne z przodu, a kaski zbyt wiele nie ma - dzis jade na rajd po gdanskich szrotach, moze cos mi sie uda znalezc...No i jeszcze walek rozrzadu :(

Pozdrawiam!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10-08-2006, 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Hmmm nie wiem jakie masz amorki tzn w jakim stanie ale dowiedzialem sie ze w Charadkach G100 bynajmniej amorki wymienia sie raz na cale zycie tego pojazdu wiec nie wiem czy jest sens ja wymienilem na przodzie tylko sprezynki i jest super bylem ostatnio na przegladzie i wszystko w nalezytym porzadku.Na tyly wsadzilem nowki amorki ale to byl blad ale mowi sie trudno .Kosztowaly mnie 175zl /szt. i nowe sprezynki za 100zl/szt
A co do sprezyn i amorow ze szrotow hmm ja bym tego niewlozyl


Pozdrawiam :D

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11-08-2006, 07:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17-09-2004, 17:36
Posty: 31
Lokalizacja: Olsztyn / Maków Mazowiecki
Martini napisał(a):
Na tyly wsadzilem nowki amorki ale to byl blad ale mowi sie trudno .Kosztowaly mnie 175zl /szt.

czyżby to były te z allegro :?: a mozesz napisac czemu zalujesz bo musze wymienic u siebie i sie zastanawiam czy nie kupic

_________________
G 102 1.3 16v gaźnik - prawdopodobnie jedyny taki w Polsce :-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11-08-2006, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Tak to sa te z allegro bardzo ladne ,nowki gwarancja tesh na nie jest
Zaluje z tego powodu bo pewnie tyly byly dorbre tak jak przody bynajmniej u mnie bo na przodzie zmienilem tylko sprezynki bo byly pekniete i autko elegancko sie trzyma drogi i amortyzacja wysmienita.A tak jak pisalem wczesniej dowiedzialem sie w sklepie z czesciami do aut Japońskich ze w Daihatsu Charade amorki wymienia sie raz na cale zycie.
Czyli moje stare tyly mogly byc dobre ale niekoniecznie bo wiozlem ciotki moje z niemiec 3 a kazda z nichto waga 110kg heheheh i tyly pewnie sie wyrabaly a jezdzilem na peknietych sprezynkach z tylu.Jedna byla peknieta o ilosc 2,5 zwoja a druga 1,5 i tak chyba z pol roku jezdzilem wiec tyly mogly sie juz wyrabac
Ale niezwracaj uwagi na to bo amorki te z allegro sa naprawde dobre i cena dobra takze smialo mozesz kupowac ja zakupilem i wszystko bezproblemowo przebieglo


Pozdrawiam :D

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL