forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 05-10-2024, 09:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kopci na wysokich obrotach HELP !
PostNapisane: 13-06-2006, 21:26 
Autko(charade 1.0 benzynka na gaźniku) zostało wyposarzone w nową uszczelke pod głowice, uszczelke pod klawiaturke, pod miske olejową, wymieniony rozrząd ( pasek + napinacz) termostad, olej + filterek razem z robocizna 520 zł i dalej kopci.
mechanik powiedział że ratuje mnie wymiana pierścieni
ja podejrzewam uszczelniacze zaworów bo tylko o tym zapomnieliśmy
Dokładnie kopci na kolor biały (biało - niebieski) prosze o pomoc bo zamierzam wybrać sie moją charadką gdzieś dalej. Może ktoś miał ten sam problem.[/quote]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15-06-2006, 01:47 
Jak kopci na białoniebiesko to wpierdala Ci olej i płyn chłodniczy ;/ zjeb mechanika :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15-06-2006, 10:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28-11-2004, 12:33
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa
Mialem to samo. wymienilem uszczelniacze zaworowe i nic. wymienilem pierscienie i bylo jeszcze gorzej. zrobilem szlif cylindrow, dalem tloki nadwymiarowe i nowe pierscienie i dopiero bylo ok. tak wiec wydaje mi sie ze mechanik ma racje ale nie do konca bo po wymianie samych pierscieni moze byc nawet gorzej niz jest teraz.
Mialem tez kiedys walnieta uszczelke pod glowica, to walil mi siwym dymem a raczej para, ktora kilka metrow za wydechem sie rozplywala, poza tym wtedy to niezle mi babelkowalo w chlodnicy, mialem olej w chlodnicy i majonez na klawiaturze.

_________________
G100 1.0b CB-23 3d
gg: 94795


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: kopci
PostNapisane: 22-06-2006, 20:52 
Offline

Dołączył(a): 12-08-2005, 20:11
Posty: 4
Lokalizacja: Zamość
popieram sobiego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24-06-2006, 18:04 
dzieki Sobi za rade faktycznie nie warto to robić skoro mozna jeszcze jeździć dym wydobywa sie jedynie przy mocnym przegazowaniu ale wtedy robi sie max siwo , może bedzie okazja kupić jakias charadke z turbo. Teraz wymieniłem okładziny hamulcowe z tyłu bo słaby był hamulec ale do tego doszły jescze klocki na przód bo trze już metal jeszcze raz dzieki i pozdrawiam


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL