forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 20:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 19-03-2011, 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-08-2010, 17:44
Posty: 303
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Opel Astra 1,6 101HP
Model: Śkoda Fabia 1,4 TDi
Rok: 1994
Witam!
Właśnie skończyłem prace wykończeniowe przy nowej stronie poświęconej marce DAIHATSU!

Nadrzędnym modelem jest oczywiście CHARADE.
Strona jest bezpośrednio powiązana z naszym forum :)

Musiałem zmienić adres, gdyż pierwszy hosting jaki wybrałem okazał się zbyt ograniczony w możliwościach.
Pieczę nad forum trzyma programista PHP. Wszystkie błędy są naprawiane na bieżąco. Już poprawił ich ok. pięciu.
NOWY ADRES:

http://daihatsuclub.ugu.pl/

Mam już załatwione miejsce na płatnym serwerze. Na razie będzie ono załatwiane po znajomości. Jeżeli strona się przyjmie, przeniosę tam wszystkie pliki oraz wykupię domenę.
A teraz aby nie przedłużać - Co daje ta strona?

1. Możliwość tworzenia galerii
2. Można pisać MANUALE z prawdziwego zdarzenia
3. Każdy użytkownik może dodawać artykuły
4. Rozbudowany DOWNLOAD
5. Shoutbox
6. Forum zaimplementowane w stronie
7. Cała witryna działa jak forum - logujesz się na niej i masz przydzielone uprawnienia. Bez wychodzenia ze strony przeczytasz artykuł, dodasz nowe zdjęcia swojego auta i napiszesz coś na forum.


Moim ostatecznym zamiarem jest stworzenie klubu który zrzeszy posiadaczy aut marki Daihatsu :)
Jeżeli nie wypali ziemia się nie zawali, ale od was zależy czy strona się rozkręci dlatego proszę o pomoc, testowanie i udzielanie się :)

Będę potrzebował drugiego admina i na razie jednego moderatora. O ile sprawa admina jest zamknięta do czasu aż strona "przybierze na masie", o tyle MOD przyda się szybciej.

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam do testów!

http://daihatsuclub.ugu.pl/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 20-03-2011, 02:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
to trochę bez sensu była akcja z naklejkami skoro adres jest inny...

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 20-03-2011, 08:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01-04-2007, 16:46
Posty: 1036
Lokalizacja: katowice
Samochód: daihatsu
Model: gran move
Rok: 1997
Dża napisał(a):
Nadrzędnym modelem jest oczywiście CHARADE.
Strona jest bezpośrednio powiązana z naszym forum :)
/

Na Charade sie świat nie kończy... ;) oby inne modele miały równo miejsca skoro chodzi o całe Daihatsu.. :)

_________________
Tylko tchórze obwiniają innych za swoje porażki....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 20-03-2011, 10:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-08-2010, 17:44
Posty: 303
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Opel Astra 1,6 101HP
Model: Śkoda Fabia 1,4 TDi
Rok: 1994
Miki na pierwszy rzut oka bez sensu. Zgadzam się w 100% :)
Adres inny, bo tamten jest MIS-ia i nie mogę w niego w żaden sposób ingerować.

Z tym, że klub CHARADE pozostaje klubem CHARADE bez zmian :)
Naszą stroną sztandarową jest charade.pl
Jest ona nie rozwijana od lat, dlatego chciałem stworzyć coś, co jest uniezależnione od administracji, a całokształt mogą tworzyć zwykli użytkownicy.

Strona którą stworzyłem jest przede wszystkim skierowana dla nas - Charadzistów.
Ale chciałbym aby i inne osoby z poza naszego kręgu znalazły tam to, co potrzebują.
To taki mniej-więcej projekt jaki robił swego czasu AMBA tylko skierowany dla ogółu posiadaczy Daihatsu.
No i czasy się troszkę zmieniły. Teraz mamy PHP, CMS i inne narzędzia pozwalające tworzyć społeczności.
Forum na stronie jest tymczasowe. Ma bardzo ograniczony KOD o czym MIKI jeżeli tylko będziesz chciał (a mam nadzieje, że będziesz) się przekonasz sam. Jeżeli strona się rozrośnie, będzie trzeba wprowadzić zewnętrze forum na subdomenie.

Chciałbym kiedyś na spocie stanąć oko w oko na 1/3 mili z Sirionem :) Albo zobaczyć jaki czas można wykręcić Gran Move na pachołkach. I pić piwo w grupie nie 15 a 150 osób :) Marzenia ściętej głowy, ale kto nie próbuje ten nie ma.
Zorganizowanie spotów było by łatwiejsze. Bo jak się słyszy, że na 15 osób tak do końca to 10 nie wie czy będzie na pewno, a masz do zjechania pół Polski - nie wygląda to za dobrze.
A tak jeżeli na 60 osób nie będzie 20 to i tak nie jest źle.

Teraz szukam różnych for o Daihatsu i zapraszam stamtąd userów.
Nie chce zrobić "mieszanki" ale miejsce spotkań posiadaczy różnych wersji Daihatsu.

Tak sami jak masz KRC i PIKUR. Dwa bratnie kluby. Każdy zna się na innych modelach, ale razem piją piwo ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 20-03-2011, 12:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-07-2007, 18:33
Posty: 328
Lokalizacja: Gdynia
Dża widzę, że masz nieodpartą potrzebę stworzenia czegoś własnego. Nie no fajnie, fajnie ze ogólnie o Daihatsu.
Przyznam, że nie widzę sensu tworzenia innej strony i innego forum. Pewnie wychodzisz z założenia, że nie mają swojego miejsca w sieci inne modele Daihatsu, w związku z tym jest pole do działania. Ale to już lepiej trzeba było stworzyć osobny dział na tym forum.
Rozumiem, że to twoja inicjatywa niezależna od charade.pl??
Bo przyznam szczerze, że się pogubiłem. Najpierw wielka akcja modernizacji forum, że przestarzałe, że źle zorganizowane, źe fan club clio ma lepszą itd. No i nie wiem co z tym dalej? Kontaktujesz się z podobno z MISem, ale on sam nie raczy nikogo poinformować o co chodzi. Nawet pogubiłem się w tym, kto tu kur... jest moderatorem, bo wiem że Miki, a Dża chyba też, bo coś zauważyłem w jego avatarze. Teraz jakąś nowe stronę tworzysz i forum.
Sorry, może i masz dobre intencje, ale odnoszę wrażenie, że zrobiłeś na tym forum większy burdel niż był wcześniej. I trudno się połapać o co chodzi. Może nie zaczynaj paru rzeczy naraz, skończ jedną, zacznij drugą.

_________________
Daihatsu Charade 1,3 16V EFI
Daewoo Lanos 1,5 16V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 20-03-2011, 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-08-2010, 17:44
Posty: 303
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Opel Astra 1,6 101HP
Model: Śkoda Fabia 1,4 TDi
Rok: 1994
mpanik napisał(a):
Dża widzę, że masz nieodpartą potrzebę stworzenia czegoś własnego. Nie no fajnie, fajnie ze ogólnie o Daihatsu.
Przyznam, że nie widzę sensu tworzenia innej strony i innego forum. Pewnie wychodzisz z założenia, że nie mają swojego miejsca w sieci inne modele Daihatsu, w związku z tym jest pole do działania. Ale to już lepiej trzeba było stworzyć osobny dział na tym forum.
Rozumiem, że to twoja inicjatywa niezależna od charade.pl??
Bo przyznam szczerze, że się pogubiłem. Najpierw wielka akcja modernizacji forum, że przestarzałe, że źle zorganizowane, źe fan club clio ma lepszą itd. No i nie wiem co z tym dalej? Kontaktujesz się z podobno z MISem, ale on sam nie raczy nikogo poinformować o co chodzi. Nawet pogubiłem się w tym, kto tu kur... jest moderatorem, bo wiem że Miki, a Dża chyba też, bo coś zauważyłem w jego avatarze. Teraz jakąś nowe stronę tworzysz i forum.
Sorry, może i masz dobre intencje, ale odnoszę wrażenie, że zrobiłeś na tym forum większy burdel niż był wcześniej. I trudno się połapać o co chodzi. Może nie zaczynaj paru rzeczy naraz, skończ jedną, zacznij drugą.


1. Forum zostało uprzątnięte tak, jak się tylko dało na chwilę obecną. Patrzyłem co robił MIKI i on od kilku lat, sam musiał wszystkiemu podołać. Jako, że mam najlepszy na chwile obecną kontakt z MIS-iem zostałem moderatorem aby pomóc MIKIEMU który też ma własne życie, a w pojedynkę ciężko jest ogarnąć forum.

2. Modernizacja z punktu widzenia moderatora ogranicza się tylko do przenoszenia tematów, usuwania postów nic nie wnoszących merytorycznie i zawracaniu dupy adminowi, ażeby coś zrobił. Więcej z Mikim nie możemy zdziałać. Sam tego nie rozumiałem do puki nie dostałem uprawnień. Przykład? Logo strony. Nawet nie możemy stworzyć nowych działów.

3. MIS prowadzi własny biznes, jest świeżo upieczonym tatusiem. Nie ma i długo nie będzie miał dla nas czasu. Czasami odpisuje po tygodniu - dwóch. Modernizacja to sprawa na kilka godzin. Trzeba wyłączyć forum, zaktualizować silnik, pobrać interesujące was wtyczki, zaimplementować je, przebudować działy, poprzesuwać tematy - Sprawa naprawdę duża. Łudziłem się, że admin znajdzie kiedyś na to czas. Niestety zapowiada się na to, że nigdy się tego nie doczekamy. Po prostu są czasami ważniejsze rzeczy niż forum. Utrzymuje domenę i serwer. Jeżeli chcemy coś więcej - musimy sami stworzyć. Trzeba się pogodzić z aktualnym stanem rzeczy. Lepiej raczej nie będzie. Jedyne co możemy robić to sprzątać.
Strona główna też nie zachęca. Nie wiem od ilu lat nie aktualizowana. Również jako mod nie mogę jej zaktualizować.

4. Mój projekt powstał odrębnie ale liczyłem na to, że pomożecie mi go rozkręcić i dołączycie się do idei stworzenia strony o Daihatsu. Pisałem wyraźnie, że nie chce przenosić forum. Nawet adres nie nawiązuje do Charady. Jako, że udzielam się na tym właśnie forum, liczyłem na pomoc i rozkręcenie stronki. Regulamin zapożyczyłem z racji tego, że byłem jego współautorem. Jeżeli strona się rozkręci powstanie inny.
Miało być to miejsce w którym będzie można sprawdzić czy części z różnych modeli pasują do siebie, dodawać zdjęcia spotów, aut, czasami ktoś napisał by krótki artykuł na temat swojego auta - a w przyszłości zorganizowało by się ogólnopolski spot posiadaczy aut marki DAIHATSU. Chciałem, aby nad stroną patronat miał klub Charade.pl . Ale jeżeli takiej woli nie będzie - trudno.
Liczyłem na waszą pomoc. Jeżeli jej nie dostanę wypoziomuję stronę i poczekam. Może sama się rozkręci. Jeżeli nie, to nie.
5. Mis jest zorientowany tylko na model CHARADE. Rozmawiałem z nim na ten temat. Nie zamierza tego zmieniać. Jest zamknięty w pewnych kwestiach.
To by było chyba na tyle :)
Sprawę zamykam.

Nie chce się już więcej tłumaczyć. Tu się już niestety nic nie zmieni. Dlatego otworzyłem tą stronę.
Nie jest źle. Jest to jedyne miejsce w necie, z tak wielką wiedzą na temat Charad. Szanuje to bardzo.
Ale chciałbym spróbować zrobić coś większego. Nikogo absolutnie do niczego nie zmuszam. Tylko zapraszam.

P.S.
Tak, zawsze byłem społecznikiem, stwarzałem jakieś niepojęte idee. Mam nadzieje, że i ta wypali.

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 22-03-2011, 22:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-07-2008, 10:17
Posty: 44
Lokalizacja: Wrocek
Samochód: Charade
Model: G100
Rok: 91
Pomysł ciekawy, przydała by się modernizacja naszej strony. Choć wolałbym widzieć zmiany na charade.pl...
Co do strony, to jeśli na serio o tym myślisz to musisz w to włożyć więcej pracy, na razie widzę jakiś template z wstawionym zdjęciem Daihatsu. Już strona MISia sprzed 10lat(?) graficznie prezentuje się lepiej :P Merytorycznie też, ale rozumiem, że to początki.
No i pomysł z nowym forum, po co?
Reasumując, daleka droga przed Tobą, ale szczerze życzę powodzenia! Im więcej ciekawych miejsc w sieci tym lepiej.

_________________
Czarny pocisk CB23 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 22-03-2011, 23:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-08-2010, 17:44
Posty: 303
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Opel Astra 1,6 101HP
Model: Śkoda Fabia 1,4 TDi
Rok: 1994
kenny dzięki z udzielanie się :)

Artykułów jest taka sama ilość :P Czatu nie będzie, bo nie sprawdza się on jak powinien.
Graficznie na razie strona zostanie bez zmian. Muszę opracować Banner. Ten to zwykła fotka + efekt.

Forum to kwestia nad którą rozmyślam. Nie chce go przenosić. Chce, aby było inne, niż to.
Nie potrzebnie dodałem działy dotyczące napraw. Coś pomyśle w tym kierunku :)
Po jutrze mam wolne, więc usiądę i pokombinuję. Będę wdzięczny za pomoc.

Artykuły to nie taka łatwa sprawa. Sam nie napiszę ich trzydziestu ;) Do tego trzeba ludu.
Nad kilkoma pracuję, kilka zapożyczę z Wiki. Ale to mało.

Myślę nad ramką "auto miesiąca". Użytkownicy dodawali by zdjęcia swoich aut na forum. W głosowaniu wybieralibyśmy te najfajniejsze i było by one umieszczone na stronie głównej przez okres jednego miesiąca :)

Później z 12 aut można wydać kalendarz :)

Ale o tym można pomyśleć za rok - dwa. Jeżeli jakimś cudem strona się przyjmie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 23-03-2011, 09:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
Tak na szybko:


Pomysł "zamknięcia" nowej strony tylko na model charade to strzał w kolano. Szczerze - jest nas tyle co kot napłakał - nie ma sensu się jeszcze bardziej izolować. Zachęciłbym nową stroną użytkowników innych modeli Dai. I nie mieszałbym już Misia do tego skoro przez większość czasu go nie ma.

O Gtti z doświadczenia albo przetłumaczone mogę coś napisać w wolnej chwili.


Co do "auta miesiąca" jest to dobry pomysł w dużej społeczności gdzie każde z aut jest wymuskane na 150%...a u nas. Nawet opierając na własnym przykładzie nie wiem czy moje padło w ogóle by przeszło eliminacje. Poza tym jest nas strasznie mało - może jeden rok byśmy ulepili...
Pomysł jest fajny bo to ożywia stronę. Może fajnie byłoby zrobić na górze banner ze zdjęciami - "zrobionych" Charad z sieci tak żeby przy każdym wejściu na stronę na gorze było inne zdjęcie (rotacja powiedzmy 5ciu zdjec) tak jest min. na www.cultstyle.pl


Galeria aut użytkowników jest tez fajnym pomysłem vide: http://www.centomania.com


Tyle ode mnie. Pozdro!

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 23-03-2011, 23:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-08-2010, 17:44
Posty: 303
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Opel Astra 1,6 101HP
Model: Śkoda Fabia 1,4 TDi
Rok: 1994
Miki! Super sprawa!
Nawet mnie wiecie jak się ciesze :)
Wiem, że samemu to można w domu kawę zaparzyć, a nie brać się za stronę społecznościową.
Nie jest doskonała, ale dzięki takim ludziom jak MIKI czy KENNY damy radę! :)

Jest nas na forum coraz to mniej. Nie ukrywajmy tego. Na Allegro przybywa modeli Daihatsu zza granicy.
Coraz częściej widzę te auta we Wrocławiu. Kiedyś - raz na 2 miesiące. Teraz średnio raz w tygodniu.
I to nie wyeksploatowane G100 tylko nowe modele. Na charade świat się nie kończy. Jesteśmy ich posiadaczami, ale nie wprowadzajmy rasizmu ;) Kluby takie jak Audi80, Clio, CC itp. mogą sobie pozwolić na profil "jednomodelowy".
Oni w zimie odśnieżają tablice rejestracyjne żeby odnaleźć ich auto na parkingu :)
My swoje widzimy od razu. W takim tępię za 2 lata nikt tu nie zostanie.. Nie wiem jak wy, ale ja nie będę miał g100 do końca życia...
Nie ukrywam, że oferuje dość mały komfort jazdy. W aucie jest głośno a skorodowane, 18-sto letnie nadwozie nie może się już pochwalić bezpieczeństwem. Na swój sposób "kocham" to auto, ale nic za wszelką cenę. Za 2-3 lata trzeba będzie zmienić auto na rodzinne typu COMBI. A utrzymać dwa auta, przy takich kosztach OC i paliwa jest dla wielu rzeczą nieosiągalną.
**********************
Ale nie marudząc już.
**********************
Banner rewelacja. A czy z neta trzeba ściągać? Chyba nie :) Ambę mam codziennie prawie pod domem, a on na pewno ma jakieś zdjęcia swoich charad. A o nich pisać nie trzeba :) Albo pokazać je chronologicznie. Od pierwszego modelu aż do G200. Ale skoro ma być to forum nie tylko o charadzie to trzeba by wkleić i inne autka ;) Tak myślę. Można to zrobić w formie flasha lub gif-a. Gifa zrobię w kilkanaście minut, o tyle z flashem musiałbym potrenować.

Dzięki za linka z centomanią :) Dużo przydatnych pomysłów. Zobaczcie, że strona którą tworzymy oraz centomania są bardzo podobne jeżeli chodzi o układ, chodź nigdy wcześniej jej nie widziałem. To chyba znaczy, że idziemy w dobrym kierunku.

A o artykuły ze zdjęciami bardzo proszę :) Może udostępnicie jakieś posty z których mógłbym skopiować tutoriale?
Wymiana zawieszenia, pomp, rozrządu itp.

Stworze profil naszej strony na facebook-u. Sam nie mam tam konta, ale może dostaniemy dzięki temu przypływ użytkowników. A co mogę napisać od siebie - Testujcie komentowanie wpisów, forum, shoutbox-a itp. Strona wymaga jeszcze wiele poprawek. Lepiej żeby wylazły bugi, zanim się rozkręci :)

Pozdrawiam
/Dża

**********************************************************
Dodałem moduł Facebook-a :)
************

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 08-04-2011, 00:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01-04-2008, 15:24
Posty: 470
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Charade
Model: g10, g100
Rok: 1983
Dża napisał(a):
\ W aucie jest głośno a skorodowane, 18-sto letnie nadwozie nie może się już pochwalić bezpieczeństwem. Na swój sposób "kocham" to auto, ale nic za wszelką cenę


To wycisz auto co za problem, jak skorodowane to zrob pelen remont blacharki. Komfortu brak? To napraw zawieszenie. Nowa charada z nowymi podzespolami w zawieszeniu jak wpadala w wielką dziure robila tylko pyk i dziury nie czulem.
Z takim nastawieniem lepiej nie zabieraj sie za strone internetową, bo to trzeba kochać ;],a nie tylko być zauroczonym.

_________________
_________________
Daihatsu Charade G10
Daihatsu Charade G100
BMW e36 318 touring

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 09-04-2011, 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-08-2010, 17:44
Posty: 303
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Opel Astra 1,6 101HP
Model: Śkoda Fabia 1,4 TDi
Rok: 1994
Strony nie robię na zasady "moje" i "tylko moje".
Jak przyjdzie czas, że nie będę miał na nią czasu to ktoś ją przejmie.
Będę tylko prosił o zachowanie adnotacji kto był jej twórcą i tyle ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 09-04-2011, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28-12-2008, 17:52
Posty: 536
Lokalizacja: Miastko
Samochód: Daihatsu
Model: A101 / G100
Rok: 1991
Dopiero dziś zlokalizowałem ten temat i szczerze ze swej strony się cieszę z tego co zamierzasz stworzyć, czuje klimat ;) Mam Charadę G100, miałem G101, ale i tak czuje się "Applausowcem". Jako taki zawsze byłem trochę na bocznym torze. Owszem, korzystam często z waszej - Charadowców - wiedzy i doświadzcenia, ale A101 to czasem osobna para kaloszy ;) ze swoimi bolączkami i przypadłościami.
Jeśli reflektujesz gotów jestem zaopatrzyć Cię w zbierane od lat materiały poświęcone Applausowi, jego silnikom, modyfikacjom, prospekty, manuale, zdjęcia itp. oraz dołożyć coś od siebie, np. opisy napraw, fotorelacje, artykuły. Swoją drogą artykuł z Wiki o Applausie to ja pisałem 8) , ale wrodzona skromność powstrzymuje mnie przed domaganiem się credit'ów :D

_________________
ObrazekObrazek
A101 '89 RIP
A101 '91 Szary [Self Aware]
G101 '89 RIP
G100 '92 Sold
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 13-04-2011, 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-08-2010, 17:44
Posty: 303
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Opel Astra 1,6 101HP
Model: Śkoda Fabia 1,4 TDi
Rok: 1994
Dzięki niejakiemu Panu rojber-owi otrzymałem materiały na stronę.
Są one przede wszystkim w PDF-ach. Będę je ciął i dodawaj jako osobne artykuły.
Całe PDF-y, instrukcje i schematy będą wgrane dopiero gdy strona się rozkręci i będę miał na to miejsce.
Teraz mam dość intensywny tydzień jeżeli chodzi o pracę, więc wiele artykułów/manuali się nie ukarze.. ALE :)
Ale jest ich już troszkę :)

http://daihatsuclub.ugu.pl/artykuly.html

Zapraszam.

Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NOWA STRONA WWW POŚWIĘCONA DAIHATSU!
PostNapisane: 13-04-2011, 22:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01-04-2008, 15:24
Posty: 470
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Charade
Model: g10, g100
Rok: 1983
Nazwy jednak nie musiales splagiatowac z http://www.daiclub.com/

_________________
_________________
Daihatsu Charade G10
Daihatsu Charade G100
BMW e36 318 touring

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL