forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 29-03-2024, 01:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktywne wątki
PostNapisane: 10-01-2011, 12:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-08-2007, 10:59
Posty: 102
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Charade
Model: Full Time 4wd
Rok: 89
A ja chciałem się tylko dowiedzieć dlaczego mi "Aktywne watki" nie działają, i chyba zaczynam mieć obraz dlaczego....

Widzę, że ostatnimi czasy sporo mnie ominęło, bo miałem trochę przerwy na forum.

Na prawdę zaczyna być to strasznie irytujące.

Bo przecież mój wątek nie dotyczył wcale walki o panowanie nad forum tylko proste pytanie i liczyłem na prostą odpowiedź.
Zdaje mi się, że takie wypowiedzi poza tematem miały być jakoś banowane....

No nic pozostaje mi zakończyć ten watek podziękowaniem dla Dża za wyjaśnienie mi sprawy i trzeba to zgłosić Mis-owi.

Ja nie mam za bardzo z nim kontaktu więc gorąca prośba żeby mu to zgłosić.

Pozdrawiam Toważyszy :D

_________________
Wojtek W CHARADE 4X4
http://www.automobilklub.org
http://www.wwz15.orangespace.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aktywne wątki
PostNapisane: 10-01-2011, 16:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-08-2010, 17:44
Posty: 303
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Opel Astra 1,6 101HP
Model: Śkoda Fabia 1,4 TDi
Rok: 1994
Dzonson napisał(a):
"Jeżeli chcecie ludzie, żeby te forum zaczęło działać na poważnie, to trzeba na poważnie takie rzeczy jak logo traktować. "

Jeżeli chcecie żeby to forum zaczęło działać na poważnie, TO przestańcie sobie skakać do gardeł, TO skoro ty masz możliwość kontaktu z Misiem a Miki ma moda TO najlepszym rozwiązaniem było by gdybyście połączyli siły, TO skoro obydwóm zależy na forum i macie jakieś pomysły na usprawnienie go, TO przestańcie na siebie najeżdżać i wymieńcie się gadu i wspólnymi siłami to ogarnijcie .


TO wszystko co miałem do powiedzienia jako zwykły szary user.


Zgadzam się z kolegą w miliardzie procentów.
Naprawdę! I zobacz sam co napisałem na początku tego poronionego wątku

MIKI Jeżeli oczywiście chcesz, zagadaj do mnie w sprawie głosowania.
Zrobimy to porządnie od A do Z żeby nikt nie mógł się przyczepić. Nie jestem alfą i omega jak nikt na tym forum, a co dwie głowy to nie jedna ;)


Czy napisałem coś obraźliwego? Powiedźcie mi koledzy. To była chyba informacja i chęci współpracy...
Forum potrzebuje porządnych gospodarzy. Miki sam nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć. MIS niestety ostatnio nie ma kompletnie dla nas czasu. Od jakiś kilku dni nie mam z nim kontaktu. Znam się trochę na zasadach działania for internetowych. Mogę pomóc. Tylko dlaczego pomoc jest tak traktowana? Nie rozumiem tego. Zamiast skonsultować ze mną sposób stworzenia loga klubu jako pomysłodawcy, zostałem odepchnięty na bok i olany totalnie. Moja praca którą włożyłem w to, ażeby wszystko poszło gładko i przyjemnie została zdeptana.
Już nie mówię też o tym, że przy nowym regulaminie nie ma choćby wzmianki - "By Dża".
Forum to wszyscy, a nie 14 udzielających się osób. Przykład? Mój dobry kolega Damian i jego ogromna wiedza jako mechanika. Skoro jest dobrym mechanikiem i to na forum chce robić, to po co ma się wypowiadać w sprawach organizacyjnych? Ja mechanikiem jestem kiepskim, znam się na organizacji i w tym też mogę pomóc.


wysot86 WRC napisał(a):
"No nic pozostaje mi zakończyć ten watek podziękowaniem dla Dża za wyjaśnienie mi sprawy i trzeba to zgłosić Mis-owi."



Proszę uprzejmie. Jeżeli mogę pomóc - pomagam i tłumaczę. Niektóre rzeczy leżą tylko w gestii MISIA i nikogo więcej. Chodzi o uprawnienia.


KAMILcom napisał(a):
"niezła komedia. 5 lat nie ma loga to jeszcze wymyślacie jakieś idiotyczne formalności jak byście co najmniej prezydenta wybierali. dajcie tego tygryska i będzie spoko"



Jak widzę, niektórzy wolą aby było byle jak, ale aby było. Można i tak. Tylko, takie coś do niczego dobrego nie prowadzi i nie prowadziło.

HTZ napisał(a):
"Niedługo na pytania zaczniemy odpowiadać w stylu "nie wiesz to jesteś ******""



Chciałbym zaznaczyć, że nikogo nie obrażałem, nie używałem wulgaryzmów ani ostrego języka.
Elokwencja jest dziedziną języka polskiego niektórym bardzo obcą.
Ja tam potrafię się wyrażać bez słów typu "KU**A", s****, g**no itp. Ale to kwestia osobowości.

Ostatni raz piszę. Pisałem o stanowisku które również zajmuje MIS. Zamiast elokwentnej odpowiedzi, dostałem coś, co można nazwać strzałem w ryj. Bo taki atak przeciwko mnie został przeprowadzony. Przykro mi. Tyle powiem.

Widocznie, trzeba przyjąć postawę pasywną i broń Panie Boże nie mieć innego zdania niż ktoś inny.

Chciałem pomóc - trudno. Nie to nie. Mogę poświęcić czas dla forum np. na mycie wozu, bo przez zimę całe oklejone lepikiem.
Tylko może zastanówcie się jeden z drugim, dlaczego przez tyle lat nic się nie działo, a teraz coś ruszyło z miejsca i kto to pchną.

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Aktywne wątki
PostNapisane: 11-01-2011, 22:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
Ok. Powiem Ci o co mi chodzi bo widać teraz będziesz grał wielkiego pokrzywdzonego.

Bardzo doceniam Twoją inicjatywę "odkopania" tematu loga - tym razem załapało i zrobiliśmy to wszyscy wspólnie od A do Z. Czyli od projektu do wyborów.
Obecnie mamy sprawę Loga załatwioną - Czy Ci się to podoba czy nie. I koniec tematu!
Użytkownicy którzy są na forum je wybrali i na prawdę zarówno ja ani zapewne cała reszt nie ma ochoty się "babrać" w tym znowu tylko dlatego żeby "formalnościom stało się zadość" Formalności to ja mam na co dzień w robocie a z forum chce i korzystam rekreacyjnie.

Teksty typu
Zamiast skonsultować ze mną sposób stworzenia loga klubu jako pomysłodawcy, zostałem odepchnięty na bok i olany totalnie. Moja praca którą włożyłem w to, ażeby wszystko poszło gładko i przyjemnie została zdeptana.
Już nie mówię też o tym, że przy nowym regulaminie nie ma choćby wzmianki - "By Dża".


Przemilczę...albo nie :) W życiu nie ma tak że zawsze jesteś tylko Ty i to Twoje jest najważniejsze, nie jesteś pępkiem świata. Także tutaj. Wiec to MY wybraliśmy logo (Ty w tym uczestniczyłeś aktywnie) Nie będziemy powtarzać całego procesu żeby Cie uhonorować jako założyciela i pomysłodawcę i w ogóle ach i och :P

Kwestie regulaminu akceptuje tylko i wyłącznie Miś. To czy Cie "uhonoruje" tym Twoim "by Dża" to tylko jego dobra wola. Więc z takimi żalami to do niego.


Fajnie, że masz wiedzę na temat technicznych aspektów forum - na pewno się to przyda.
Natomiast co do organizacji to właśnie rozpoczęciem tego sporu dałeś najlepszy przykład że nie masz o niej bladego pojęcia. Trzeba budować a nie burzyć to co innym udało się zrobić...

PEACE

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aktywne wątki
PostNapisane: 11-01-2011, 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-08-2010, 17:44
Posty: 303
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Opel Astra 1,6 101HP
Model: Śkoda Fabia 1,4 TDi
Rok: 1994
Nie chce już spamować, bo szkoda zaśmiecać forum i tracić nasz czas.
Temat chyba się wyczerpał.
Mamy kompletnie inne podejście do tych spraw. Ja mam prawo mieć inne zdanie i ty masz takowe prawo.
Gdyby wszyscy się ze wszystkimi zgadzali, świat byłby nudny jak diabli.
Ja tylko dlatego się "uniosłem" bo zobaczyłem odpowiedź na mojego posta pełną złości i pretensji, zamiast rzeczowej oceny.
Więc ja sporu nie rozpocząłem.
O sprawie należy zapomnieć.
Już po raz chyba drugi powołałem się również na zdanie MISIA i niestety sam musiałem się z tego wszystkiego tłumaczyć.
Niestety nie odpowiadał na maile ani na GG. Widocznie jest zapracowany, a ja nie chce się ze wszystkimi kłócić i się tłumaczyć.

Reszta jest milczeniem ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL