forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 07-10-2024, 12:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak ustawić rozrząd
PostNapisane: 27-08-2005, 21:12 
Witam tak jak w temacie potrzebuje danych na temat ustawienia rozrządu po zerwaniu paska. Nie jest to mój samochód tylko sąsiada i nie wiem jaki to jest typ silnika ale wiem ze jest to diesel i jezeli bedzie to potrzebne to dopisze. Chodzi mi o ustawienie znaków. I jeszcze jedno czy sa to silniki bezkolizyjne, bo nie chce zdejmowac głowicy tylko zestawic rozrzad i odpalic jak bedzie chodił to bedzie ok jak nie to do mechanika. Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jak ustawić rozrząd
PostNapisane: 29-08-2005, 21:38 
Cześć

NIestety niema diesli z bezkolizyjnym rozrządem . :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-09-2005, 21:00 
dzięki za info, a czy przy remontach kapitalnych nikt nie ustawiał rozrzadu? Mam rozumieć że robiliscie kapitalki bez ściagania paska rozrzadu?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-09-2005, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-09-2004, 16:23
Posty: 463
Lokalizacja: Jelenia Góra
Co prawda mam benzynke ale że nikt z posiadaczy diesli sie nie odzywa to coś tam znalazłem w manualu tylko w kiepskiej jakości :roll: W dobrej mam tylko do gtti ale to chyba cie nie interesuje

Obrazek

_________________
Charadka GTti

..::: Systemy Car Audio :::..

www.caraudio.jelenia.pl

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09-09-2005, 23:34 
Offline

Dołączył(a): 13-07-2005, 15:09
Posty: 13
Lokalizacja: KARTUZY
Cześć !
Mam disielka i kiedyś zerwał mi sie pasek rozrządu ale przy odpalaniu silnika. Na wszelki wypadek rozkręciłem głowicę żeby saprawdzić czy nic się nie stało zaworom i tłokom. Na szczęście było ok. Nie wiem jakiej szkody by narobiło gdyby pasek rozrządu zerwał sie w czasie jazdy.
Aby założyc pasek rozrządu trzeba ustawić w dwóch miejscach na znaki tak jak jest pokazane na rysuku przesłanym przez HITMANA. Na kole wałka rozrządu i kole na wale korbowodowym. Typ silnika to CL -11 lub CL-61

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21-10-2005, 19:24 
Witam. Z braku czasu nie mogłem odpisać co sie stalo z silnikiem ale poszukuje głowicy do diesla kto ma to prosze o info. Poleciały 3 zawory ale to nie problem wyłamana głowica to już problem. Jeżeli ktoś ma na zbyciu głowice to jestem zainteresowany.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21-10-2005, 19:25 
Byłbym zapomniał dzieki za wszelkie info i pomoc


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL