forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 07-10-2024, 04:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20-09-2007, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14-05-2007, 13:06
Posty: 651
Lokalizacja: Ostrzeszów
Samochód: Hyundai Sonata
Model: EF 2.5l V6 170KM
Rok: 2000
Tak to jest filtr powietrza, jego się płucze, lub możesz kupić nowy w sklepie np. Filtron.
Pozdrawiam

______________________________________________________________________

Gosia napisał(a):
naciągnięcie paska rozrządu bo piszczy czy ew. wymianę.


Pasek rozrządu ma takie ząbki, on nie może piszczeć!
Ani się smykać!

Możliwe że rolka napinacza piszczy, ale w to wątpię.
Pozdrawiam

_________________
Daihatsu Charade 1,3l 84KM 16v & Hyundai Sonata EF 2,5l V6 170KM 24v
Obrazek
HYUNDAI OSTRZESZÓW TEAM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21-09-2007, 06:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
bez urazy .... ale ja sie "przejechałem" na tych " wymienione" przed sprzedażą... bo tak było wymienione ze aż pasek przeskoczył .... swoją drogą ciekawe jak mechanik sprawdził pasek rozrządu twierdząc ze jest nowy ?? bo jedyną słuszną sprawdzarką to jest ściągnięcie paska .... a co do piszczenia to ci piszczy pasek od alternatora zapewne .... ja mimo iz mam nowy , naciągniety dobrze .... to i tak potrafi przypiszczec sobie jak jest wilgoć ...
nie chciał bym mówić ze Jerzy tego nie wymienial co napisał ... ale uważaj Malgosia z tymi ....."wymienione" przed sprzedażą ..... bo to tak samo jak te autka na allegro - CHARADA PIEKNA PO REMONCIE SILNIKA >>> IDEALNA ...


see u :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21-09-2007, 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14-05-2007, 13:06
Posty: 651
Lokalizacja: Ostrzeszów
Samochód: Hyundai Sonata
Model: EF 2.5l V6 170KM
Rok: 2000
mazi napisał(a):
bez urazy .... ale ja sie "przejechałem" na tych " wymienione" przed sprzedażą... bo tak było wymienione ze aż pasek przeskoczył .... swoją drogą ciekawe jak mechanik sprawdził pasek rozrządu twierdząc ze jest nowy ?? bo jedyną słuszną sprawdzarką to jest ściągnięcie paska .... a co do piszczenia to ci piszczy pasek od alternatora zapewne .... ja mimo iz mam nowy , naciągniety dobrze .... to i tak potrafi przypiszczec sobie jak jest wilgoć ...
nie chciał bym mówić ze Jerzy tego nie wymienial co napisał ... ale uważaj Malgosia z tymi ....."wymienione" przed sprzedażą ..... bo to tak samo jak te autka na allegro - CHARADA PIEKNA PO REMONCIE SILNIKA >>> IDEALNA ...


see u :)


Mazi posłuchaj!
Przecież jeździłem tym autem i wiem co w nim było wymieniane.
Na pasku jeździłem dwa lata i jak by miał przeskoczyć czy coś takiego to już dawno by mi się to stało.

A co do sprawdzenia paska rozrządu to tam jest kupę roboty, trzeba cały silnik odkręcać z lewej strony.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Delikatnie mówiąc się wkurzyłem.
Nie powstrzymało mnie nawet to że mam wysoką gorączkę i katar. (pozarażam was na zlocie :lol: )
Skoczyłem do garażu i zrobiłem fotki.

Obrazek
Od lewej: gumy przegubów wymienione 06.2006, pasek rozrządu od auta Gosi org.Daihatsu wymieniony na pasek firmy JC, pasek rozrządu od Sedana Mitsuboshi wymieniony na Gates PowerGrip.

Obrazek
Pasek z auta Gosi.

Obrazek
Pasek z sedana.

Jak bym ich K***A nie wymienił to skąd bym je miał?
Po pierwsze temat zboczył z kursu,
Po drugie kolejny temat dotyczący sprzeczek pomiędzy mną a p. Gosia.
Po trzecie tyle mam do powiedzenia na ten temat.

Pozdrawiam

_________________
Daihatsu Charade 1,3l 84KM 16v & Hyundai Sonata EF 2,5l V6 170KM 24v
Obrazek
HYUNDAI OSTRZESZÓW TEAM


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL