forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 26-04-2024, 20:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 06-09-2006, 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
proponuje wrzucic ze standardem video.google.com - czyli bodajze 640x480 i 15fps ....

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06-09-2006, 23:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-08-2005, 23:05
Posty: 194
Lokalizacja: RUMIA
Siema panowie JESTEM W DOMKU :lol: No cóz na zlociku bomba przejechałem 600km w jedną stronke i naprawde było warto że by poznać ludzi zobaczyć ich na żywo i ich autka to naprawde było coś. Co do Organizatora wielka chwała mu za zorganzowanie całej trasy poprostu KRAKÓW był nasz niech żałuje każdy kto czytał info o zlocie a nieprzyjechał. Martini gdzięki za gościne twoja połówka ma talent Dobre papu :lol: Co do numerów oczywiście każdy z nas podawał numer ze świadomością że będą one wrzucowne na forum bo każdy z nas o tym wiedział. Bomba Bomba Zlocik :lol: :D :D :D :D i może w końcu mój stały podpis pod spodem znajdzie odzwierciedlenie :P
Pozdr i niech moc będzie z wami :)

_________________
Charadki chcą więcej się spotykać :))
gg6757184


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-09-2006, 08:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-06-2006, 13:49
Posty: 52
Lokalizacja: KRAKÓW
no więc gdy już wszyscy wrócili bezpiecznie do domu, można powiedzieć że zlot się zakończył. Więc można już zdjąć oznakowanie z saochodu (bo słyszałem że jeszcze niektórzy jeżdzą :D ) ale oczywiście nie trzeba ściągać :D jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie i już niedługo będzie film. Wszystkiego dowiecie się już niedługo.

_________________
a jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za szatan?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-09-2006, 10:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
rushmore napisał(a):
no więc gdy już wszyscy wrócili bezpiecznie do domu, można powiedzieć że zlot się zakończył. Więc można już zdjąć oznakowanie z saochodu (bo słyszałem że jeszcze niektórzy jeżdzą :D ) ale oczywiście nie trzeba ściągać :D jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie i już niedługo będzie film. Wszystkiego dowiecie się już niedługo.


Ja ściagnąłem po powrocie do domu ale karta leży na tylnej półce :P

Generalnie to OFICJALNE PODZIĘKOWANIA ORGANIZATOROWI za tak udany zlot, organizacja i szczegóły super. Oraz dla ludzi ktorzy się zjawili !! Mam nadzieje że za rok też będziesz organizował zlocik i ostatni wekend wakacji w Krakowie to będzie już normalny pkt w programie zlotów !!

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-09-2006, 21:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-08-2005, 23:05
Posty: 194
Lokalizacja: RUMIA
Siema i dzieje sie tak jak to przewidzieliśmy zaczyna się pierwsza rewolucja w świecie charadek bo ludzie chcą się spotykać odzywają sie osoby których niebyło widać i cóż to za wspaniałe uczucie że w pewnego rodzaju jesteśmy prekursorami w ogólnopolskich zlotach jak to pięknie brzmi :lol:
A więc panowie nasze spotkanie przyniosło dodatkowe korzyści dla świata charadek OBY TAK DALEJ TRZYMAJMY SIĘ W KUPIE TO DAMY RADE :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :wink: Pozdr

_________________
Charadki chcą więcej się spotykać :))
gg6757184


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-09-2006, 10:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-06-2006, 13:49
Posty: 52
Lokalizacja: KRAKÓW
To bardzo ciekawy pomysł. Żeby zrobić jakiś charmonogram tego co się dzieje w naszym charadkowym świecie. Możemy ustalić powoli jakieś rzeczy żeby to nabierało tempa i żeby nie trzeba było w ostatniej chwili kombinować i zastanawiać się. Ja jestem za żeby Kraków był na stałe wpisany do pożądku zlotów.
:arrow: Apel do wszystkich z Krakowa :!:
Udzielajcie się coś na tym forum bo codziennie w Krakowie widzę jakąś Charade i co :?:

_________________
a jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za szatan?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-09-2006, 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-08-2005, 23:05
Posty: 194
Lokalizacja: RUMIA
Siema koledzy wszystko ładnie pięknie ale nawet niewiem jak bardzo bym chciał ale ale niestety niebardzo by mi pasowało co rok zasuwać aż do Krakowa pomijam że to ładne miasto ale same kilometry naprawde byłbym za gdyby takie coś organizować ale gdzieś w centralnej polsce tak aby wszyscy PRAWIE mieli po równo drogi takie moje skromne zdanie POzdr

_________________
Charadki chcą więcej się spotykać :))
gg6757184


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-09-2006, 10:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-06-2006, 13:49
Posty: 52
Lokalizacja: KRAKÓW
no właśnie to musimy ustalić. żeby raz do rok był taki zlot żeby był super. a c o myślicie o organzowaniu zlotów co tydzień :?: LOL

_________________
a jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za szatan?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-09-2006, 10:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-08-2005, 23:05
Posty: 194
Lokalizacja: RUMIA
Oczywiście jestem za ale tak jak to pisałem gdzieś tutaj żęby ludziska organizowali takie spociki ale w regionach bo potem będzie nam łatwiej się dogadać co do jakiegoś dużego zlociku. POzdr

_________________
Charadki chcą więcej się spotykać :))
gg6757184


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-09-2006, 17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Tak, najwyższa pora żebym i ja coś napisala (druga polówka Martiniego). Jak czytam wasze wypowiedzi, to chcialabym, zeby zloty byly codziennie, lecz niestety, Polska nie jest na tyle mala,by moc wszedzie jezdzic. Jezeli moge jedynie dodac, to nasz JUSTIN mieszka nad morzem, a wiec uwazam ze nastepy zlot mozemy zrobic wlasnie tam. Zawsze mozna jechac na weekend, powdychac swierzego powietrza, no i porozmawiac o naszych ukochanych Charadkach. Mam nadzieje ze ten pomysl wam sie spodoba, no i pozdrowienia dla wszystkich. :P :P :P :P

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09-09-2006, 08:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-06-2006, 20:24
Posty: 460
Lokalizacja: Bydgoszcz !
Witam
Uwazam ze moglby byc wszedzie nasz zlot w kazdej czesci polski w koncu mamy zamiar spotykac sie srednio raz na rok wiec wydatek na paliwo mysle ze kazdego az tak nie obciazy a przy okazji mozna zwiedzic wiele pieknych miejsc jak np piekne miasto Krakow 8)

_________________
Sierra 2,9 V6 24V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09-09-2006, 10:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
A ja myśle że można zrobić wymiankę co roku INNE MIASTO !! ale jestem za tym żeby zlot był własnie pod koniec wakacji gdzie ludzie już są po urlopach a nie w środku lata. ten ostatni wekend sierpnia to dobry termin. co myślicie na ten temat ??

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09-09-2006, 16:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-08-2005, 23:05
Posty: 194
Lokalizacja: RUMIA
Siema w sumie to dobry pomysł taki że w różnych miastach tylko najlepiej ustalić jakiś termin w prsybliżeniu i albo tak jak w tym roku albo przed sezonem żeby choć noclegi były tańsze.Pozdr

_________________
Charadki chcą więcej się spotykać :))
gg6757184


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10-09-2006, 10:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-06-2006, 13:49
Posty: 52
Lokalizacja: KRAKÓW
Film jest na ukończeniu. Jeszcze tylko podłożyć muzyczkę, zrenderować, zkompresować i wrzucić na serwer. Jaka muzyczka będzie odpowiednia :?: Jarre, Zeppelin, Prodigy. W sumie to nie wiem ale postaram się dać jakąś fajną :D

_________________
a jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za szatan?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12-09-2006, 17:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-06-2006, 13:49
Posty: 52
Lokalizacja: KRAKÓW
Już dzisiaj do ściągnięcia film ze zlotu w Krakowie. Film trwa 7:02 minuty i zajmuje prawie 40 MB. Będzie dostępny w kawałkach po 10 MB które będzie można ściągnąć z nielimitowanego aczkolwiek niezbyt szybkiego serwera neostrady. Mogą wystąpić problemy ze ściąganiem plików na dysk w momencie gdy kilka osób jednocześnie będzie ściągało film. Po ściągnięciu wszystkich czterech części należy je rozpakować programem WINRAR 3.6 lub nowszym.
Aby poprawnie odtworzyć filmy należy mieć zainstalowane najnowsze kodeki filmów, a w szczególności DivX [version 6.2.2] oraz AC3/DTS/LPCM (InterVideo) [version 7.0.27.130]. Wszelkie trudności z otworzeniem filmu wynikają z błędów kodeków lub ich brak.

:arrow: Uwaga film jest własnością autora - czyli moją :!:
:arrow: Nie zgadzam się na modyfikowanie i przerabianie filmu w całości, ani żadnej z jego części :!:
:arrow: Nie zgadzam się na umieszczanie filmu na serwerach P2P takich jak: KAZZA, BEARSHARE, itp. :!:
:arrow: Nie zgadzam się na przenoszenie filmu i udostępnianie go z innego serwera :!:
:arrow: Zezwalam na wysyłanie części filmu do innych użytkowników poprzez e-mail z zastrzeżeniem punktu 2 :!:

_________________
a jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za szatan?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL