forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 10:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: FILM OD DOOKASZA czy cos takiego!!! B-U-B-E-L
PostNapisane: 19-09-2006, 22:10 
Hej byl to najwiekszy bubel jakiego widzialem ,charady byly przez 1 minute reszta zupelny odpad... koles dobrze ze zakonczyles udostepnienie filmu bo dostalbys wiecej kometarzy...czlowieku masakra, dzwiek jak 16 lateK nie ma to jak hip-hop, mozna bylo puscic pszczolke maje albo 4 lapy , respekt miales kamere , wez z takim filmem do mojego psa napewno sie zachwyci ps nie jestem zlosliwy ale nie zdzierze czegos takiego niestety a i jak mowilem dobrze ze zamkneles serwer!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19-09-2006, 22:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Jezeli nie bylo cie na zlocie, to sie koles (Amba Junior) nie wypowiadaj !!! :evil: i nie oceniaj kogos, bo podejrzewam, ze ty nawet nie wiedzialbyś jak uzyć kamery. Moim zdaniem, jak i rowniez wszystkich tych co byli na zlocie, wszystko bylo super pokazane w tych 7 minutach.
Poza tym, nikt nie kazal ci sciągac tego filmiku, a wiec wrzuc sobie na luz i nie wpier........ tam gdzie nie trzeba. :evil:



wyluzuj !!! i nie obrazaj innych !!! - mazi

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: KRAKÓW
PostNapisane: 19-09-2006, 22:58 
Hej Amba Junior odpuść każdy potrafi tylko ganić i robić złą robotę. Sam spróbuj zrobić coś dobrego może wtedy docenisz ciężką robotę organizatora zlotu, który nie dość że zebrał uczestników pokazał piękny Kraków dał możliwość dyskusji na żywo oNaszych Charadkach a wszystko to uwiecznił i podał innym na tacy by mogli obejżeć i cieszyć się. Młody Amba jak Ci żal to tylko brać się do roboty i pokazać co potrafisz bo myślę że masz kamerę potrafisz ją obsługiwać potem materiał przetwożyć zmiksować podłożyć dżwięk wpuścić na serwer. Czekam na Twoją twórczą pracę.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19-09-2006, 23:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10-09-2004, 23:13
Posty: 310
Lokalizacja: Zielona Góra
Panie i panowie... to że zlot się odbył i w tak dużym gronie to chwała i oby tak dalej (nie mogłem być z przyczyn finansowych). Oby było więcej takich imprez i zorganizowanych conajmniej jak ta. Co do filmu który był tu udostępniony i wzbudził emocje, to może i pokazywał to o czym wiedzą uczestnicy, ale nikt poza nimi. Ale bądźmy obiektywni, jeżeli ktokolwiek miał styczność z tworzeniem filmów - scenariusz, kręcenie, wybór materiału i montaż - to przyzna że nie było to najlepsze. Był to zbiór scen z których oglądający niewiele się dowiedział. Chcę powiedzieć, że nie można chwalić czegoś tylko dlatego że jest. Mimo to dobrze że ktoś wyszedł z inicjatywą nakręcenia dużej imprezy ale trzeba mieć jakiś przemyślany plan kręcenia tego. Nie obrzucajmy się po fakcie błotem ale dajmy konstruktywną krytkę. Łatwo powiedzieć co jest źle, ale powiedzmy też co zmienić. Nie każdy jest artystą i ma talent ale ważne że się starał. Nie szukajmy dziury w całym. Impreza była z opowiadań bardzo fajna i chętnie pojadę na następną.

Pozdrawiam organizatorów.

_________________
Charade 1.3 16v EFI


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-09-2006, 21:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-06-2006, 13:49
Posty: 52
Lokalizacja: KRAKÓW
Piosenka na początku to nie jest hip-hop tylko Jean Michel Jarre ale pewnie nie wiesz kto to jest. To wersja 1.0 (czyt. jeden-zero) wersja finalna (jeśli nie znasz etymologi tego słowa spytaj mamy) klipu będzie opublikowana na stronie głównej w odpowiednim czasie. Film tutaj publikowany jest dla uczestników zlotu.

:arrow: Mam propozycję dla tego działu (ZLOTY)
:!: W tytule tematu podajemy
:idea: Miasto - data
np.
:arrow: Kraków - 30.09.2006r.

Myślę że to dobre rozwiązanie bo teraz zlotów będzie więcej i żeby każdy zlot był komentowany w osobnym topiku...
co o tym sądzicie ?

_________________
a jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za szatan?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21-09-2006, 22:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-08-2005, 23:05
Posty: 194
Lokalizacja: RUMIA
Siema panowie powiem szczerze że nieoglądałem wersji zmontowanej ale mam niemontowny cały filmik i na jego podstawie stwierdzam że całkiem całkiem to wyszło nieprzecze Wieza zapewne było by lepiej jak by był scenariusz i elegancko nagrane ALE w tym momencie musiałby być dodatkowy człowieczek który by się zają tylko i wyłącznie nagrywaniem a tak jak było Rushmore niedosyć że wszystko zorganizował to w sumie wogule go niewidać na filmie do tego poświęcił swój prywatny czas żeby zmontować i całą reszte dopracować także chwała mu za to .
A co do Amby Juniora Drogi kolego jak to napisał Bruno55 pamiętaj że łatwo się krytukuje wszystkich do momentu gdy sami niezaczniemy czegoś podobnego robić i dopiero wtedy dowiemy sie ile to kosztuje wysiłku oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania i jak się tobie to niepodoba to oki my wiemy jak było w Krakowie więc nikt nam tych wrażeń nieodbierze i niezepsuje. Pozdr

_________________
Charadki chcą więcej się spotykać :))
gg6757184


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: FILM
PostNapisane: 05-10-2006, 15:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
No i jest OKI teraz :) Rushmore fajnie że wogóle jeszcze dłubiesz ten filmik. Utworek BlackEyedPeas (czyli ten pierwszy) mi się podoba, pewnie 3/4 forumowiczów nie będzie znało kawałka i będzie marudzić ale jest oki :) Ja podpiełem na próbe na poczatek AC/DC - Thunderstuk i to mi się podoba :P Rush jeśli nie masz czasu to się zgadamy i wyślij mi dvd bez cięć i ja coś zmontuje dłuższego u siebie jako pamiatke dla mnie. Jak odpowiada to napisz mi priva i się zgadamy.

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-12-2006, 02:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-06-2006, 13:49
Posty: 52
Lokalizacja: KRAKÓW
teraz powiem co mnie irytuje...
:arrow: DLACZEGO NIE MA NA GŁÓWNEJ STRONIE ZDJĘĆ ZE ZLOTU :?:
:arrow: DLACZEGO NIE MA INFORMACJI ŻE ODBYŁ SIĘ PIERWSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT :?:
:arrow: DLACZEGO NIE PROMUJE SIĘ FILMU Z TEJ IMPREZY :?:
:arrow: DLACZEGO SIĘ IGNORUJE FAKT PRZEJECHANIA CAŁEJ POLSKI WZDŁUŻ I W SZERZ WIELU NASZYCH WSPANIAŁYCH KLUBOWICZÓW :?:
:arrow: :idea: i na końcu dlaczego ignoruje się mnie... :?:

_________________
a jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za szatan?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-12-2006, 02:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
rushmore napisał(a):
teraz powiem co mnie irytuje...
:arrow: DLACZEGO NIE MA NA GŁÓWNEJ STRONIE ZDJĘĆ ZE ZLOTU :?:
:arrow: DLACZEGO NIE MA INFORMACJI ŻE ODBYŁ SIĘ PIERWSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT :?:
:arrow: DLACZEGO NIE PROMUJE SIĘ FILMU Z TEJ IMPREZY :?:
:arrow: DLACZEGO SIĘ IGNORUJE FAKT PRZEJECHANIA CAŁEJ POLSKI WZDŁUŻ I W SZERZ WIELU NASZYCH WSPANIAŁYCH KLUBOWICZÓW :?:
:arrow: :idea: i na końcu dlaczego ignoruje się mnie... :?:



1. bo admin strony dupa ?:)
2. j/w
3. j/w
4. nie rozumiem
5. że co ? :)

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-12-2006, 02:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-06-2006, 13:49
Posty: 52
Lokalizacja: KRAKÓW
jeszcze chciałem dodać że od PIERWSZEGO OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU DAIHATSU CHARADE MINĘŁO PÓŁ ROKU* :!:






*-prawie

_________________
a jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za szatan?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-12-2006, 11:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-09-2004, 16:23
Posty: 463
Lokalizacja: Jelenia Góra
Fajnie, ja nawet nie wiedziałem o tym zlocie :oops:

_________________
Charadka GTti

..::: Systemy Car Audio :::..

www.caraudio.jelenia.pl

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-01-2007, 10:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-11-2006, 00:50
Posty: 386
Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra / Lwówek City
ja nawet w planach charadki nie mialem jak zlot byl, po drugie nawet nie wiedzialem ze taki samochod istnieje :P a tak poza wszystkim to nastepny zjazd sugeruje zrobic w miejscu do ktorego nikt nie bedzie mial za daleko :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-01-2007, 10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10-09-2004, 23:13
Posty: 310
Lokalizacja: Zielona Góra
Takiego miejsca to chyba nie ma :) Ludziska są rozrzuceni po całym kraju, od Gdańska przez Bydgoszcz po Jelenią Góre i okolice Jasła :D :D

_________________
Charade 1.3 16v EFI


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-01-2007, 10:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Wiec Panie i Panowie ja mam taka propozycje na lato by spotkac sie nad morzem :P ja wiem ze dla niektorych tak jak mnie to bedzie 700km w jedna strone ale mozemy sie laczyc w dzrodze i kolumienka Charadek pedzic na zlocik.

Wiec jesli ktos moze pomyslec nad zoorganizwanie takiego OgolnoPolskiegoZlotu 2007 to bylo by fajnie.

Tylko mialbym propozycje o zgory ustalenie konkretnej daty aby kazdy znas lub przynajmniej w wiekszosc znas mogla sobie dostosowac urlopa lub czas wolny bo wiadomo ze jak juz bede jechal te 700km to chce pozwiedzac troche itp wiec...

Czekam propozycjiiiiiiiiiiii...................

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-01-2007, 13:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
A ja myślałem że jest już ustalone że zloty to ostatni wekend wakacji !! Bo była taka rozmowa i wszyscy się zgodzili !!
A może jak najbardziej :) Tylko czy mamy jakieegoś przdstawicila na wybrzeżu ??

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL