forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 21:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: KRAKÓW - I Ogólnopolski Zlot Miłośników Daihatsu 2006
PostNapisane: 30-07-2006, 15:18 
Wszystkich użytkowników DAIHATSU CHARADE zapraszam na zlot. Wymienimy się informacjami na temat naszych samochodów, zrobimy sobie rundkę honorową i zrobimy fotki. Pozdrawiam i czekam na odzew.
Szczegóły w wkrótce.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30-07-2006, 17:25 
jak najbardziej jestem za :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30-07-2006, 22:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10-09-2004, 23:13
Posty: 310
Lokalizacja: Zielona Góra
No wszystko fajnie, tylko gdzie i kiedy itp.

_________________
Charade 1.3 16v EFI


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30-07-2006, 22:41 
Więc po przemyśleniu wszystkich za i przeciw.
Ogłaszam: Zlot posiadaczy CHARADEK w Krakowie odbędzie się dnia 3 września 2006 roku (niedziela) na ulicy Krzemionki, na parkingu pomiędzy telewizją TVP3 Kraków a parkiem Bednarskiego. To malownicze miejsce i bliskość mediów które postaram się osobiście wywabić żeby sfilmowali i przygotowali program na nasz temat.

:arrow: Prośby, groźby, zażalenia, wnioski :arrow:
Proszę komentujcie. Jak tylko wrócę z urlopu to wyślę kolegon z TVN TURBO wiadomość aby dali informacje w kalendarzu turbowidza, oraz zaproszenie do nas z kamerą. Proszę o zgłoszenia.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-07-2006, 10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
rushmore_KR napisał(a):
Więc po przemyśleniu wszystkich za i przeciw.
Ogłaszam: Zlot posiadaczy CHARADEK w Krakowie odbędzie się dnia 3 września 2006 roku (niedziela) na ulicy Krzemionki, na parkingu pomiędzy telewizją TVP3 Kraków a parkiem Bednarskiego. To malownicze miejsce i bliskość mediów które postaram się osobiście wywabić żeby sfilmowali i przygotowali program na nasz temat.

:arrow: Prośby, groźby, zażalenia, wnioski :arrow:
Proszę komentujcie. Jak tylko wrócę z urlopu to wyślę kolegon z TVN TURBO wiadomość aby dali informacje w kalendarzu turbowidza, oraz zaproszenie do nas z kamerą. Proszę o zgłoszenia.


Zapowiada się ciekawie :) Jest ktoś chętny z KUJ-POM na taka wycieczkę ??

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-07-2006, 10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10-09-2004, 23:13
Posty: 310
Lokalizacja: Zielona Góra
:shock: no prosze prosze.... szykuje się zlot z prawdziwego zdarzenia :) nie wiem coprawda co będę robił we wrześniu (zmiana pracy, miasta itp) ale jestem chętny na wypad do Krakowa. a co mi tam :) czekam na dalsze info jak się sytuacja rozwinie i ilu będzie chętnych

Evolution 1100, ja obecnie przeprowadziłem się do Gańska więc jeżeli będę jechał to spoko możemy razem. Jeszce trochę czasu więc się zgadamy.

_________________
Charade 1.3 16v EFI


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-07-2006, 20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Hmmm tak mysle ze moze i ja do Krakowa bym sie wybral na ten zlocik a przyt okazji zwiedze sobie krakow

Pozdrawiam

Lepiej by na weekend date wystawic

:D

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-07-2006, 22:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
3 wrzesień to niedziela.... co do wyjazdu jestem za.. fajna byłaby kolumna ze śląska.. alez tego co widze po forum to byłyby może z 3 osoby :(

_________________
4 TURBO - Części do Subaru Impreza & Mitsubishi Lancer Evo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2006, 21:47 
Poczekajmy na rozwój sytuacji. Zaproszenie do TVN zostało wysłane. Forum to nie tylko jedyne miejsce gdzie chce ogłaszać zlot. Mam nadzieję że mi w tym pomożecie i odnajdziecie innych posiadaczy Charadek i pomożecie im w dotarciu do naszego klubu.

:arrow: niech żyje nam, prezes naszego klubu... niech żyje nam... :arrow:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2006, 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
niestety prezes jest chyba na wakacjach a forum na tym cierpi :cry:

_________________
4 TURBO - Części do Subaru Impreza & Mitsubishi Lancer Evo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03-08-2006, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 06-07-2005, 20:59
Posty: 11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
2 charadki ze slaska sie szykuja :D ojciec bierze swoją (nick: brunok) ja biore swoja, obie g 200, kolumna ze slaska jak najbardziej :P fajnie sie pogonimy na drogach :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03-08-2006, 22:46 
W tym momencie mogę powiedzieć że zlot będzie pełnowartościowy. Mam nadzieję że liczba zgłoszeń będzie rosła. Jeszcze jedno pytanko dla tych co się wybierają, no może kilka pytanek.

:arrow: Czego oczekujesz na zlocie :?:
:arrow: Co powinno być zagwarantowane dla każdego uczestnika :?:
:arrow: Jakie dodatkowe rzeczy powinne być spełnione dla zadowolenia uczestników :?:

:idea: Nie gwarantuje że będzie pełen wypas ale ze swojej strony mogę zagwarantować:
:arrow: Dokumentacje foto :!:
:arrow: Drobne gadżety dla uczestników (do wyczerpania skromnych zapasów - smyczki radiowe) :!:
:arrow: Podziękowanie za wizytę za zlocie (w formie dyplomu pamiątkowego) :!:

:idea: Co o tym sądzisz :?:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-08-2006, 07:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Ja jestem za Charadka G11 bedzie gotowa na zlocik (jesli wszystko bedzie ok) i mam nadzieje ze sie spotkamy w Krakowie.

Tylko pasowalo by miec troszke tych autek gdyz jak chcecie zaprosic ( zaprosiliscie) TVN TURBO to bedzie mała kiszka jesli bedzie tylko kilka naszych charadek.

Przynajmniej kilkanascie jak nie wiecej a potem mała rundka po krakowie kawalkada naszych somochodow !!!

Mam nadzieje ze inne CarCluby beda mialy czego nam pozazdroscic :))

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: KRAKÓW
PostNapisane: 04-08-2006, 07:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja potwierdzam przybycie i namawiam kumpla żeby jechał ale jego GTti nie jest gotowe na taką długą droge ale napewno też będzie tylko że bez auta...

Ludzie wiecej zainteresowania !!!! Napiszcie chociaż że nie możecie a wsumie poza stałymi forumowiczami nikt nic nie napisze !!

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-08-2006, 08:38 
:arrow: Kamera będzie na 90% :!:
:arrow: Płyta DVD z zapisem zlotu będzie na 100% jeśli zostanie spełniony warunek 1 :!:
:arrow: Staram się w urzędzie miasta o możliwość wjazdu na płytę rynku głównego. (narazie czekam na odzew, ale pismo poszło) :!:

:idea: Jeśli będzi kamera każdy uczestnik zlotu będzie miał 2 minuty aby opowiedzieć o swoim samochodzie. Proszę przygotować podstawowe infrormacje na temat swoich Charadek. Materiał zostanie przedstawiony na pamiątkowej płycie DVD i dostępny do kupienia po zlocie dla każdego w cenie kosztów, tj. płyta z okładką i nadrukiem na płycie (technika lightscribe) :!:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL