forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 16:19

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Spot fanów japońskiej motoryzacji - powtórka - Kraków
PostNapisane: 20-07-2011, 19:36 
Offline

Dołączył(a): 20-04-2011, 21:10
Posty: 9
Samochód: Mitsubishi
Model: Colt
Rok: 1996
Z miłą chęcią chciałbym zaprosić fanów japońskiej motoryzacji z klubu Polski Klub Daihatsu Charade na powtórkę spota z maja, kiedy to nie dopisała pogoda.

Czas - 21. sierpień (tj. niedziela) b.r., godzina 14:00

Miejsce - wschodnia część pasa lotniska w Czyżynach-Krakowie http://maps.google.pl/maps?saddr=50.082250,+19.999752&daddr=50.082315,19.999489&hl=pl&sll=50.082143,19.999999&sspn=0.001897,0.005252&mra=me&mrsp=1,0&sz=18&t=h&z=18

Formuła spota - przede wszystkim spotkania wewnątrz klubowe i między klubowe, wspólne grillowanie, zdjęcia, filmy, niekończące się rozmowy

Tym razem następuje zmiana w stosunku do poprzedniego spota. Otóż w przypadku opadów deszczu (co powinniśmy wiedzieć mniej więcej 1-2 dni przed - będę informował co i jak) - spot zostanie odwołany

Dlaczego powtórka? Otóż dostałem sporo głosów, aby powtórzyć to, tak, jak miało to pierwotnie wyglądać. Tak więc ponownie postaram się zorganizować japońskie kluby w tym dniu, o jednej godzinie, w tym samym miejscu :).

Prośby organizacyjne:

1. Proszę o nie zwracanie na siebie uwagi poprzez palenie gumy, przyśpieszeniami "na piskach", czy też puszczaniem głośno muzyki. Jeśli ktoś chce się pochwalić swoim nowym wydechem/dolotem/silnikiem - proszę zrobić to stojąc w miejscu, zahuczeć kilka razy. A jak ktoś będzie się zgłębiał - zabierz jegomościa na przejażdżkę po świeżo wyremontowanej ulicy tuż obok pasa lotniska.

2. Nie zaśmiecaj terenu lotniska! A jeśli już musisz to zrobić - wyjeżdżając, pozbieraj papierki/butelki/opakowania po sobie. To nic nie kosztuje, a zaoszczędzi niepotrzebnych problemów.

Z góry dziękuję za uszanowanie, jakże prostych, zasad ;)

Masz jakieś pytania/wątpliwości? Pisz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spot fanów japońskiej motoryzacji - powtórka - Kraków
PostNapisane: 20-08-2011, 18:21 
Offline

Dołączył(a): 20-04-2011, 21:10
Posty: 9
Samochód: Mitsubishi
Model: Colt
Rok: 1996
Panowie, zła informacja. Doszliśmy do wniosku na forum Hondy, mimo dość fajnego grona osób naprawdę zajawionych na tego spota, że odwołujemy to mimo świetnych prognoz pogody. Jest to spowodowane słabym odzewem na forach, co jest sygnałem dla mnie, jako organizatora, że zainteresowanie jest słabe. Myślę, że jest to spowodowane czasem wakacyjnym, po prostu. Planujemy natomiast powrócić z tematem w przyszłym roku z jakąś lepszą kampanią promocyjną, żeby zachęcić ludzi i dobrze dobranym terminem (w niedzielę w Tarnowie jest jakiś zlot tuningowy dodatkowo).

Bardzo proszę o osoby, które to przeczytają o poinformowanie osób, które były zainteresowane spotem, ale nie będą siedzieć już na internecie, żeby przeczytać tą informację.

Od siebie bardzo przepraszam, że tak wyszło, ale wierzę, że uda się coś takiego zorganizować w południowej Polsce i dlatego będę chciał to fajniej zrobić w przyszłym roku. Myślę, że warto odpuścić w tym, by powrócić w następnym roku ze zdwojoną siłą

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie osoby zainteresowane.

PS: W ZWIĄZKU Z NAGŁYM PRZEBUDZENIEM SIĘ FORUMOWICZÓW INNYCH KLUBÓW OSTATECZNĄ ODPOWIEDŹ CZY ODWOŁUJEMY, CZY SIĘ SPOTYKAMY DAM DZISIAJ WIECZOREM!!!!

przepraszam za zamotkę, ale nie spodziewałem się po tak długiej ciszy na forach nagłego, sporego odzewu :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spot fanów japońskiej motoryzacji - powtórka - Kraków
PostNapisane: 20-08-2011, 22:15 
Offline

Dołączył(a): 20-04-2011, 21:10
Posty: 9
Samochód: Mitsubishi
Model: Colt
Rok: 1996
Decyzją ludzi spot odbędzie się normalnie na zaplanowanym miejscu (lotnisko Czyżyny, część pasa wschodnia po stronie os. Dywizjonu 303), o zaplanowanym czasie (godzina 14:00). W takiej formie, jaka miała być pierwotnie (wszystko w pierwszym poście tego tematu).

Przepraszam jeszcze raz za lekkie zawirowania i późno puszczoną informację ostateczną, ale wierzę, że wszyscy przeczytają i się zjawią :).

Do jutra! :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spot fanów japońskiej motoryzacji - powtórka - Kraków
PostNapisane: 22-08-2011, 14:03 
Offline

Dołączył(a): 20-04-2011, 21:10
Posty: 9
Samochód: Mitsubishi
Model: Colt
Rok: 1996
Dziękuję za nieliczne, ale jednak przybycie :) generalnie było około 30 samochodów.

Takie moje spostrzeżenia co do tego spota, a tego ostatniego pod Plazą. Otóż poprawka zdecydowana, to taka, że przyjechało zdecydowanie więcej rarytasów niż poprzednio (Lexy - wtedy był tylko GS300, 300ZX, fajna srebrna Preluda, Proton GTi, Honda Integra Type-R - chociaż wtedy też była czerwona sztuka).

Kolejne spostrzeżenie na plus, to takie, że mimo różnych klubów, jakoś tak każdy z każdym gadał i to było fajne, taka rodzinna atmosfera się zrobiła w porównaniu do tego, co było pod Plazą, gdzie ludzie byli podzieleni na grupy klubowe, czyli Honda z Hondą, Mazda z Mazdą itp.

Na minus - szczerze spodziewałem się większej frekwencji i troszkę się zawiodłem :/. W sumie było około 30 samochodów (pod Plazą było chyba jednak więcej), ale usprawiedliwieniem dla nieobecnych był okres wakacyjny. Optycznie rzecz ujmując, jeśli u nas było 30 aut, to na VAGu w maju, co kręciłem film było spokojnie tych samochodów około 300+, także poczujcie różnicę . Coś takiego ciągle mi się marzy, choć wiem, że będzie ciężko z powodu tego, że wszystkich japońskich samochodów na polskich drogach jest wciąż mniej niż VAGów, a dodam jeszcze, że wtedy nie było nikogo ze Skody .

Na minus - zawiódł mnie klub Mazdy, przybył tylko Krakusik MX-3, pod Plazą Mazda była najliczniejszą grupą, a przynajmniej na równi z Hondą. Szkoda, ale, tak jak napisałem wyżej - wakacje, także rozumiem :)

Na plus - dzięki niektórym "niespodziewanym" wizytom, jak ludzi z SouthsideJDM, którzy nie wpisywali się w wątku o spocie, a jednak przybyli :).

Tak czy siak w następnym roku spróbuję zrobić jakąś lepszą kampanię promocyjną (plakat, do wrzucania na fora + wlepki dla każdego obecnego na spocie z logo spota). Fotki z wczorajszego spota też będą małą formą promocji :).

I myślę, że miesiąc maj, to będzie odpowiednia pora (przed okresem wakacyjnym).


Foty danon (Seat Ibiza Klub Polska) - http://imageshack.us/g/856/dsc0332u.jpg/

Foty Dissnej (Małopolski Klub Hondy) - https://picasaweb.google.com/115976037742843636682/SpotFanowJaponskiejMotoryzacji21082011?authkey=Gv

Foty ragandbones (Małopolski Klub Hondy) - http://imageshack.us/g/26/img4922g.jpg/http://imageshack.us/g/26/img4922g.jpg/

Foty mikeflasher (Lexus Klub Polska) - http://imageshack.us/g/153/dscf4169kopia.jpg/http://imageshack.us/g/153/dscf4169kopia.jpg/

Jeśli macie jakieś zdjęcia, wrzucajcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL