forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 20:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Majówka 2010
PostNapisane: 04-05-2010, 00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14-05-2009, 00:25
Posty: 310
drookash napisał(a):
Co tu się wyprawia ???
Może kolego Miki zaczniemy od początku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę "młodzież" (nie do Ciebie personalnie) szalejącą po tym forum i straszącą bananami !!!


OCB?

drookash napisał(a):
Cofnij się o kilka lat... zobacz kto tworzył forum, kto brał czynny udział w zlotach i kto na temat Charadek wie tyle, że Tobie jeszcze kilka lat nauki nie pomoże...


napisz kto tyle wie bo ciekawy jestem :)

drookash napisał(a):
Polecam lekturkę postów ludzików w kolejności ... http://forum.charade.pl/memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d


to jakiś rodzaj bibli jest?

drookash napisał(a):
Aktualnie Charadami nie śmiga już tak zgrana ekipa jak 3-4 lata temu - znaliśmy się osobiście i spędzaliśmy miło czas na zlotach plotąc o naszych rydwanach śmierci.


słowo śmierć opisuje słaby stan techniczny tych rydwanów?

drookash napisał(a):
Większość z nas przesiadła się na szybsze (!!!) i wygodniejsze auta, porodziły nam się dzieci i pochajtaliśmy się... ale nie możemy pozwolić by forum zeszło na psy !


a co do tego ma miki? opisał jak według niego wyglądają zloty. ja powiem tyle że go popieram, bo to co odbyło sie w maju w wawie to była żenada. nie wiem jak wygląda zlot ogólnopolski, ale co tu sie dziwić że frekwencja jest tak niska skoro połowa tych rydwanów z wawy by nie dojechała na zlot :D

co do forum to już dawno zeszło na psy. nie widziałem innego forum z takim burdelem jak to. zobacz sobie jak na innych forach są podzielone działy, niby taka pierdoła a przynajmniej by syfu nie było. co robią modelatorzy? miała być rewolucja, a narazie to widze że jest problem żeby regulamin przykleić w dziale nasze auta :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majówka 2010
PostNapisane: 04-05-2010, 00:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
No miała być rewolucja...

...tymczasem

Miś od dawien dawna nie stworzył miejsca na zbiory kolegi Rojbera -mam nadzieje że nie przepadną. To samo tyczy się przeróbki działów.

Ja jako mod nie mam możliwości podwieszania wątków (sic!).

To tyle na temat forum i rewolucji.

1.Wracając do tematu, odczytałem aluzje bananową - no i? Masz jakiś problem? Stosuje się do regulaminu, który wszyscy zaakceptowali a przynajmniej nie było głosów przeciw.

2.Wiesz bardzo ubolewam nad tym, że poziom merytoryczny debaty ogólnie spadł - pewnie głownie z powodu zniknięcia z forum "starej gwardii". bardzo bym chciał żeby ludzie Jak Hitman, Szociu i inni nadal się udzielali bo ich doświadczenie i wiedza na pewno by pomogły.

3.Fajnie ze się poprzesiadaliście na inne auta itp. Ale pokaż mi co konkretnie masz na myśli mówiąc o schodzeniu na psy? Bo ja chyba mogę tylko w tym miejscu nawiązać do pkt.2

Poza tym co Cie tak boli? Że powiedziałem swoje zdanie na temat tego spotkania? A nie mogę? Od czego jest forum w takim razie? Pisałem o tym czy nie zastanawialiście się żeby odpuścić z uwagi na ogólnie małą liczebność Charade i małą świadomość ich posiadaczy o istnieniu klubu. Wiesz widziałem foty z wcześniejszych "ogólnopolskich zlotów" na których jest......5 aut chyba? Kpina?
Doceniam, że ktoś leci "na zlot" przez całą Polskę ale personalnie nie widzę sensu, no może krajoznawczo. Bo na standardowym spocie pod Tesco jest więcej aut niż na tym "ogolnooplskim"

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka 2010
PostNapisane: 04-05-2010, 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-01-2006, 13:36
Posty: 1253
Lokalizacja: Bydgoszcz
Tak na szybko... jest na ogólnokrajowych mniej bo zwyczajnie wasz zapał do Charadek to słomiany ogień i nikomu się... nie chce jechać przez pół Polski ??? :(

_________________
dawno temu : Hyundai Pony GLS 1.5 82KM
dawniej : Daihatsu Charade G200 1.3 84KM
nie tak dawno : Audi 80 Avant 2.0 90KM
przed chwilą : Fiat Doblo 2010 Maxi Combi 1.6 MultiJet 105KM (290Nm)
teraz : Mitsubishi L200 Invite+ DoubleCab 2.5 DiD 136KM (390Nm)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka 2010
PostNapisane: 04-05-2010, 15:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-08-2006, 20:26
Posty: 370
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja proponuję zakończyć temat. Majówka się odbyła. Frekwencja dopisała (Charadek co prawda mało, ale z drugiej strony w tych spotkanich już nie tylko chodzi o to ile będzie Charadek), pogoda również. Na pasie koronowskim jak zwykle poszaleliśmy i żaden samochód nie zawiódł. Dziękuję wszystkim, którzy przyjechali :) ... Do następnego razu :)

Następne spotkanie/zlot już nie długo bo na początku września w tym samym miejscu :) Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych ...

PS. Na większą fotorelację nie będę się silił, bo podejrzewam, że zbyt wielu osób to nie interesuje wogóle :(

_________________
Było: Opel Kadett 1,4i + LPG
Było: Daihatsu Charade 1,3 EFI + LPG
Jest: Daihatsu Applause 1,6 16V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majówka 2010
PostNapisane: 04-05-2010, 20:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19-04-2009, 16:44
Posty: 836
Lokalizacja: biały-stok
Samochód: 3 x charade
Model: GTti
Rok: 90
a ja bym z miłą chęcią obejżał tę fotorelację jeżeli zechcesz ją zamieścić;

_________________
Słucham MONOPOL jak jadę samochodem-Piter.
Jeśli nie możesz czegoś naprawić młotkiem,widocznie usterka tkwi w elektryce.
>> Nie rozmawiaj z idiotą ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a pózniej pokona doświadczeniem <<


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majówka 2010
PostNapisane: 04-05-2010, 20:47 
Offline

Dołączył(a): 03-01-2009, 15:22
Posty: 49
Lokalizacja: świetokrzyskie
:)


Ostatnio edytowano 18-12-2010, 14:12 przez damian2412, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka 2010
PostNapisane: 05-05-2010, 10:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-08-2006, 20:26
Posty: 370
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nie ma sprawy ;) Dziś, najpóźniej jutro przygotuje :)

_________________
Było: Opel Kadett 1,4i + LPG
Było: Daihatsu Charade 1,3 EFI + LPG
Jest: Daihatsu Applause 1,6 16V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majówka 2010
PostNapisane: 06-05-2010, 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-08-2006, 20:26
Posty: 370
Lokalizacja: Bydgoszcz
Obiecana fotorelacja:

Zlot, a właściwie to Majówka rozpoczął się 01.04.2010r. Do ośrodka jak zwykle nie przyjechaliśmy wszyscy razem, tylko każdy o której godzinie mógł o tej dojechał na miejsce :).

Sobota upłynęła Nam na oczekiwaniu na kolejne osoby i podziwianiu jakimi autami w tym roku przyjechali. I tak mieliśmy: 4 Charadki, 2 Fordy Sierra, jedno BMW 728 i przelotnie Volkswagena Golfa, Opla Astrę, Audi i Honde Civic.

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

W czasie oczekiwań jak zwykle podczas każdego spotkania musiała zostać otworzona "aleja serwisowa" i już tradycyjnie "maska w góę" poszła przy czerwonej litrówce :wink: :

Obrazek

Jednak 5 minut i do końca Majówki więcej nikt maski podnosić nie musiał :). Poszliśmy również popatrzeć na przepiękne motocykle Harley-Davidson (zaraz obok Nas Zlot mieli pasjonaci marki):

Obrazek

Następnie udaliśmy się do pobliskiego lasu w poszukiwaniu drewna na wieczorne ognisko:

Obrazek

Po przyjechaniu wszystkich uczestników na chwilę udaliśmy się na Pas Koronowski, gdzie jednak nic się ciekawego nie działo, dlatego szybko wróciliśmy odpalać ognisko:

Podczas gdy jedni dorzucali do ognia:

Obrazek

Inni przygotowywali kije na kiełbasy:

Obrazek

A jeszcze inni poprostu rozmawiali:

Obrazek
Obrazek

Ogień pięknie się palił:

Obrazek

A muzykę zapewniała Nam jedna z Charadek:

Obrazek

Spać poszliśmy chyba koło 4 (w każdym razie robiło się już jasno) :). Po pobudzce w niedzielę każdy we własnym zakresie przygotowywał sobie jedzenie:

Obrazek

Po posileniu się znowu ruszyliśmy do lasu po drewno na kolejne ognisko :) Gdy wszystko było przygotowane wspólnie wyjechaliśmy na Pas poszaleć autkami. Każdy samochód został zmierzony G-Tech-em :), żeby potem poszaleć między pachołkami:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Każdy samochód był bardzo mocno eksploatowany i wszystkie spisały się idealnie. Wszyscy oglądali popisy w dobrych nastrojach:

Obrazek
Obrazek

Wszystko co się działo było sumiennie zapisywane:

Obrazek

Po powrocie do ośrodka rozpaliliśmy 2 ognisko, na którym wszyscy jak "jeden mąż" rzucili się do pieczenia kiełbasek:

Obrazek
Obrazek

Siedzieliśmy znów do późnej nocy :) W poniedziałek od rana wszyscy rozpoczęli się pakować i około godziny 13 wszyscy opuściliśmy ośrodek :)

_________________
Było: Opel Kadett 1,4i + LPG
Było: Daihatsu Charade 1,3 EFI + LPG
Jest: Daihatsu Applause 1,6 16V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL