forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 23:19

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A co myślicie o tym BORSK lipiec lub sierpień
PostNapisane: 07-03-2009, 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12-07-2007, 12:16
Posty: 96
Lokalizacja: Gdynia
Z mojej strony to tylko propozycja bo trzeba kogoś kto to zorganizuje

Myślałem o letnim zlocie i mam taką propozycje żeby zorganizować kolejny zlot w Borsku spotkanie i noclegi mogłyby być Np w tym miejscu http://www.osrodek.largo.pl/osrodek.php a Główna Impreza-zabawa mogła by się Odbyć na tamtejszym opuszczonym lotnisku bo na takim pasie to można dopiero zorganizować jazdę wyczynową CO KOLEDZY NA TO ? dodam do przykładu

gdynia -borsk 100 km
bydgoszcz - borsk 110 km


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-03-2009, 09:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01-04-2007, 16:46
Posty: 1036
Lokalizacja: katowice
Samochód: daihatsu
Model: gran move
Rok: 1997
Wygląda ładnie...trochę dalej jak dla mnie,ale i tak chciałem nad morze wyskoczyć choćby nogi zamoczyc i fotki porobić....a potem jeszcze na chwile jade do Mirosławca...wiec w sumie dla mnie bez różnicy...może być... :wink: ważne jeśli uda nam sie dograć sprawe zlotu i będzie nas sporo...
Ps rozumiem że interesuje nas pole namiotowe... :?: Aha i co z zaliczkami,zostały wpłacone na tamten ośrodek czy tez nadal są tam gdzie były wpłacone :?:

_________________
Tylko tchórze obwiniają innych za swoje porażki....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-03-2009, 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12-07-2007, 12:16
Posty: 96
Lokalizacja: Gdynia
(DLA ORGANIZATORA)a oto kontakt na tamtejsze lotnisko

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22-03-2009, 22:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-08-2006, 20:26
Posty: 370
Lokalizacja: Bydgoszcz
Seba601s zaliczki na całe szczęście leżą bezpiecznie na moim koncie, więc jeżeli ktokolwiek będzie chciał zwrotu pieniędzy to nie ma najmniejszego problemu :) - prosiłbym tylko o podanie numeru konta na prv i pieniądze napewno zostaną przeze mnie odesłane.

Rado343 Twoja propozycja brzmi bardzo fajnie. Jest jednak pewien problem. Czy znalazłby się ktoś kto jest z niedalekich okolić Borska, kto chciałby się zająć przygotowaniem. Śledziłem ostatnio problemy ze Zlotem innego klubu i wiem, że imprezy zorganizowane w takich miejscach wymagają osobistego spotkania z właścicielami, podpisania kontraktu (bo napewno musi być ktoś kto Tym wszystkim zarządza), a wiadomo,że mając do miejsca docelowego ponad 100 km nie jesteśmy w stanie jeździć tam tylko po to, aby podpisać kontrakt i wracać do domu :). Owszem miejscówka może być tym bardziej, że niedaleko są ośrodki wypoczynkowe, a pas to wspaniała forma sprawdzenia się w różnych konkurencjach samochodowych :)

Zastanawia mnie również cena za wjazd na takie Lotnisko. Chodzi o to, że nie ma Nas zbyt wielu i koszt wynajęcie Lotniska na 1 osobę może być dosyć spory. Ja wiem, że odbywa się tam wiele Zlotów, ale we większości jeżdżą tam duże kluby, gdzie na Zloty przyjeżdża po 50 - 100 aut z całej Polski i wtedy koszty na 1 osobę są zapewne symboliczne.

Ogólnie nie chcę stawiać zbytnio problemów :) gdyż jeżeli chodzi o Zlot to obojętnie gdzie będzie to i tak tam będę. Chciałbym się jednak dowiedzieć w kwestii organizacji czy ktoś z tamtych okolic byłby w stanie się Tego podjąć (albo czy wogóle ktoś z tamtych okolic jest w Naszym gronie), a jak nie to po ogólnej aprobacie mógłbym sam tam podzwonić i popytać.

_________________
Było: Opel Kadett 1,4i + LPG
Było: Daihatsu Charade 1,3 EFI + LPG
Jest: Daihatsu Applause 1,6 16V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22-03-2009, 23:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-07-2007, 18:33
Posty: 328
Lokalizacja: Gdynia
Borsk jest świetną miejscówką. Z tego co się orientuję, to nie ma sensu i potrzeby wynajmować całego lotniska. To jest na tyle duży teren, że tam spokojnie zlot może się odbyć tylko na części lotniska. Widziałem osobiście, jak jednocześnie spotykali sie tam motocykliści korzystający z dróg asfaltowych oraz placu do postoju samolotów (który jest tak na moje oko,prawie 3 razy większy niż parking przy DOLu koło Koronowa, gdzie dotychczas był zlot klubowy) oraz paralotniarze będący z drugiej strony lotniska i korzystający z głównego pasa. :wink: Nawet gdy organizowane są tam jakieś rally sprinty lub tego rodzaju pojeżdżawki to korzystają tylko z połowy lotniska.

_________________
Daihatsu Charade 1,3 16V EFI
Daewoo Lanos 1,5 16V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30-03-2009, 21:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-10-2004, 10:45
Posty: 96
Lokalizacja: Gdańsk
Chętnie wpadnę, pewnie reszta trójmieskich GTti też:) Tylko kiedy to ma być dokładnie?
Borsk to super miejscówa!

_________________
born to ride GTti...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-04-2009, 13:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12-07-2007, 12:16
Posty: 96
Lokalizacja: Gdynia
To już za miesiąc zlot tylko gdzie czy już coś wiadomo bo już dużo nie zostało .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-04-2009, 16:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01-04-2007, 16:46
Posty: 1036
Lokalizacja: katowice
Samochód: daihatsu
Model: gran move
Rok: 1997
czas płynie i zastanie nas maj....

_________________
Tylko tchórze obwiniają innych za swoje porażki....


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL