forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 29-03-2024, 00:06

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Czy pojwisz się na Zlocie Ogólnpolskim ?
Tak 94%  94%  [ 17 ]
Nie 6%  6%  [ 1 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość
 Tytuł: III Ogólnopolski Zlot
PostNapisane: 13-12-2007, 22:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-08-2006, 20:26
Posty: 370
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam wszystkich. Chciałbym w tym temacie poznać zdanie klubowiczów apropo III Ogólnopolskiego Zlotu Daihatsu Charade (a może i I Ogólnopolskiego Zlotu Daihatsu). Dlaczego poruszam temat tak wcześnie? Mianowicie dlatego, że chciałbym aby Zlot w roku 2008 był jeszcze lepszy i jeszcze większy (ale to zależy tylko od ilości osób, która się zdecyduje na przyjazd) od poprzedniego, oraz aby każdy mógł się wypowiedzieć.

Prosiłbym o wasze opinie, na które składać się powinno:

1. Miejsce Zlotu;
2. Przypuszczalny termin Zlotu;
3. Czy robimy Zlot tylko we własnym gronie Charadkowiczów czy zapraszamy również posiadaczy innych modeli Daihatsu (formę reklamy Zlotu również pozostawiam do przedyskutowania);
4. Proponowane atrakcje (formę spędzania wolnego czasu);

To, że właśnie ja rozpocząłem ten temat wcale nie oznacza, że Zlot musi się odbyć w okolicach Bydgoszczy. Jeżeli ktoś ma ochotę zorganizować Zlot na własnym terenie proszę pisać i podawać swoje propozycje.

Temat ten powstał również z innego powodu: Chciałbym aby doprowadził do Tego, że Zlot będzie Naszym wspólnym dziełem (każdy pomysł doprowadzi do tego, że
podczas Zlotu będziemy mieli wypełnioną dosłownie każdą chwilę)

Pozdrawiam i liczę na liczny udział w dyskusji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Chciałłbym.........
PostNapisane: 14-12-2007, 21:49 
Offline

Dołączył(a): 05-02-2007, 12:24
Posty: 133
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Samochód: Charade
Model: Były G100 i G112
Rok: 1988
Mam nadzieję, że moja charadka wytrzyma do tego czasu, i że nie oklepiecie mi pyska za stan techniczny i wygląd zewnętrzny :) , bo nie jest ciekawie z rudą panią :oops:
Postanowiłem dotrzeć w każde miejsce w Polsce, ale nie wiem czy moje autko da radę.
W sumie powinno, silnik chodzi jak marzenie po remoncie, ale reszta to ...wstyd.
Tym autkiem w zasadzie nie mam co pokazać, nigdy nawet go nie umyłem, a to czerwone 1,3 4WD, nad którym się zastanawiałem, poszło do kogoś innego.
Może znajdę inne, najlepiej 3D, ale na razie musi mi wystarczyć 1,0 z marnymi osiągami, ale i tak je lubię, bo NIGDY mnie nie zawiodło.
Zbierzcie się jakoś, zobaczę jak ma wyglądać i mruczeć porządna charadka!!!

_________________
Było Charade G 100 CB23 1.0 B 1988r. oraz
Charade G 112 4WD 1,3 16V EFI 1988r.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16-12-2007, 00:00 
Offline

Dołączył(a): 26-08-2007, 21:45
Posty: 45
Lokalizacja: Łask
Jeśli mi wolno coś zaproponować, to według mnie, najlepszym miejscem na OGÓLNOPOLSKI zlot byłoby jakieś dobre miejsce w centrum kraju. Uważam, że w ten sposób byłoby dość sprawiedliwie, bo nikt nie musiałby jechać przez cały kraj...najwyżej tylko pół :) Dużo Charadek jest w Warszawie, więc pewnie możnaby liczyć, że się pojawią na zlocie. Jeszcze tak sobie myśle, że możnaby wysłać do każdego klubowicza zaproszenie- to tak w formie reklamy 8)

_________________
Jest ryzyko, jest zabawa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16-12-2007, 02:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02-08-2007, 11:24
Posty: 134
Lokalizacja: Mojęcice
HEH mi każde miejsce odpowiada zresztą Ambie też :D:) w Bydgoszczy był zajefajnie a teraz mam nadzieje ze będzie jeszcze lepiej:D:):P Na zlot wpadne swoją nowo pomalowaną strzałą 8)

_________________
G-2works lakiernictwo samochodowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16-12-2007, 07:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-11-2006, 00:50
Posty: 386
Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra / Lwówek City
ja bardzo chetnie, ale dopiero na wiosne bo teraz to mi sie ani czasowo ani finansowo nie usmiecha brykac :) miejsce jest mniej istotne o ile to nie beda mazura (way to far away).

Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2007, 01:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja byłem na I i na II jako nieliczna garstka ludzi ( aż 3 osoby mają dwa ogólnopolskie zloty na koncie :) ) to i na III też na pewno będe :twisted: Nawet jak zrobicie go w bieszczadach :P A tak na poważnie to rodzinka Amb się deklarowała że w waszych rejonach coś będzie.
Jeśli żadna z ekip polski się nie zorganizuje powiedzmy w 2 miesiące przed terminem zlotu to frakcja Bydgoszcz z ogromna chęcia coś w tym kierunku zrobi. Lokalizacja ostatniego zlotu była dość ciekawa, poszaleć było gdzie, cisza spokój, duuużo miejsca tylko obstawiam że niektórym osobą zostanie tylko zapał i się nie pojawią ze względu na odległość i część ekipy będzie śmigać przez ponad pół polski ( ja wiem że dla niektórch niema znaczenia to ). Kraków był, okolice Bydgoszczy były : czekamy na propozycje :)

Niewiem czy wszyscy wiedza : autko którym byłem na ostatnim zlocie szybkowane było 2 tygodnie żeby staneło na kołach, wytrzymało zlot i jeszcze około 10 dni... od tamtego czasu czeka na lepszy engine... jak to nazwiecie ?? hobby ? pasja ? a może zboczenie ? 4 charada aktualnie i musze przyznać że raczej ostatnia :( tylko ze względu na bezpieczeństwo :evil:

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26-12-2007, 20:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-08-2006, 20:26
Posty: 370
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ponieważ widzę, że konkretnych propozycji nie ma za wiele, ja podam swoją propozycję wyglądu Zlotu. Ponieważ uważam, że poprzednie miejsce Zlotu nie było najgorsze uważam, że tegoroczny Zlot mógłby się odbyć dokładnie w tym samym ośrodku czyli w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym w Kręglu nad Zalewem Koronowskim (i wcale nie chodzi mi o to, że mam blisko :P bo w tym roku na Zlot dojechałbym wszędzie). Co do terminu - myślę, że albo końcówka maja, albo początek września (chodzi głównie o to, aby nie pchać się tam w środku sezonu letniego, bo nawet nie będzie gdzie aut postawić :P). Uważam również, że można, a nawet trzeba poszerzać horyzonty, więc uważam, że trzeba zrobić I Ogólnopolski Zlot Daihatsu. Co do reklamy: po 1 privy i e maile do forumowiczów, poza tym przygotowanie plakatu online i plakietek reklamujących Zlot, które każdy mógłby sobie wydrukować i włożyć za szybę każdemu napotkanemu Daihatsu. Atrakcje to przede wszystkim: zabawy na Pasie Koronowskim :D (to co lubimy najbardziej), a dla fanów szutrów mam nadzieję znalazłyby się jakieś leśne tereny gdzie można by bezpiecznie poszaleć (wkońcu ta okolica obfituje w tereny leśne). W ośrodku oczywiście ognisko, no i mam nadzieję, że znajdą się chętni na wycieczkę kajakami, czy rowerami wodnymi po Zalewie Koronowskim. Wygląda to wszystko bardzo, ale to bardzo przyjemnie jednak jest to wszystko napewno do zrealizowania i do przygotowania.

Mam nadzieję, że chciało się to Wam przeczytać :P. Jak się na tą propozycję zapowiadacie ? Mam też nadzieję, że dorzucicie do tego coś od siebie, albo że dacie swoje propozycje.


Evo napisał(a):
Niewiem czy wszyscy wiedza : autko którym byłem na ostatnim zlocie szybkowane było 2 tygodnie żeby staneło na kołach, wytrzymało zlot i jeszcze około 10 dni... od tamtego czasu czeka na lepszy engine... jak to nazwiecie ?? hobby ? pasja ? a może zboczenie ? 4 charada aktualnie i musze przyznać że raczej ostatnia tylko ze względu na bezpieczeństwo


Evo pasja i miłość do Charadek :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27-12-2007, 19:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02-08-2007, 11:24
Posty: 134
Lokalizacja: Mojęcice
[quote="M@R!0"]Ponieważ widzę, że konkretnych propozycji nie ma za wiele, ja podam swoją propozycję wyglądu Zlotu. Ponieważ uważam, że poprzednie miejsce Zlotu nie było najgorsze uważam, że tegoroczny Zlot mógłby się odbyć dokładnie w tym samym ośrodku czyli w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym w Kręglu nad Zalewem Koronowskim (i wcale nie chodzi mi o to, że mam blisko :P bo w tym roku na Zlot dojechałbym wszędzie).[quote]


Ja jestem za, zresztą tak jak amba! Miejsce jes wyczesane poza fajnym klimatem i jeziorkie to jest gdzie pojezdzic :D:D:D:D:D

_________________
G-2works lakiernictwo samochodowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27-12-2007, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01-04-2007, 16:46
Posty: 1036
Lokalizacja: katowice
Samochód: daihatsu
Model: gran move
Rok: 1997
Na poprzedni zlot nie dałem rady z powodu remontu,ale myślę że tym razem dam rade chwile odpocząć... Chciałbym żeby to był ogólny zlot Daihatsu,a nie tylko Charade...bo zawsze można zobaczyć inny model(chce zobaczyć na żywo np.Teriosa bo będe chciał go chyba kupić..)
A termin to właśnie okolice maja,gdy będzie już cieplej (np.na spanie w namiocie).
Miejsce ,no cóż każdy chciałby jak najbliżej siebie,ale dla mnie okolice naszego Bałtyku odpadają,bo po prostu to za daleko dla mnie ...najlepiej gdzieś centrum kraju.
Ze swojej strony mogę zaoferować rozklejenie jakiś ulotek (na swoim samochodzie też) informujących o zlocie itp.

_________________
Tylko tchórze obwiniają innych za swoje porażki....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27-12-2007, 22:13 
Offline

Dołączył(a): 28-09-2007, 22:13
Posty: 124
hmm...pomysl dobry...co do mojej propozycji...wowalbym raczej cos kolo lipca,sierpnia...wczesniej juz na bank nie dam rady,co do miejsca...myslalem na wroclawiem...lub okolice...takie moje zdane...
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30-12-2007, 20:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-08-2006, 20:26
Posty: 370
Lokalizacja: Bydgoszcz
TCS napisał(a):
hmm...pomysl dobry...co do mojej propozycji...wowalbym raczej cos kolo lipca,sierpnia...wczesniej juz na bank nie dam rady,co do miejsca...myslalem na wroclawiem...lub okolice...takie moje zdane...
pozdro


O właśnie na takie propozycje liczyłem zakładając ten temat. A jakieś dokładniejsze szczegóły propozycji (czy jeszcze nic wymyślonego nie masz) ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30-12-2007, 22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04-09-2007, 19:07
Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Wstepnie odpowiedzialem ze sie nie pojawie ze wgledu przede wszystkim na renowacje Gtti a w drugiej kolejnosci na charakterystyke mojej pracy. Jednakze o dziwo prace nad Charadka dobiegaja juz prawie konca wiec mozliwe ze jednak ........ Miejsce jest mi obojetne oby tylko dalo sie dobrze zjesc :) i zrobic fajne fotki przy okazji zlotu !

_________________
E46 3,0 , GTTi FaN


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-12-2007, 12:06 
Offline

Dołączył(a): 28-09-2007, 22:13
Posty: 124
M@R!0 napisał(a):
TCS napisał(a):
hmm...pomysl dobry...co do mojej propozycji...wowalbym raczej cos kolo lipca,sierpnia...wczesniej juz na bank nie dam rady,co do miejsca...myslalem na wroclawiem...lub okolice...takie moje zdane...
pozdro


O właśnie na takie propozycje liczyłem zakładając ten temat. A jakieś dokładniejsze szczegóły propozycji (czy jeszcze nic wymyślonego nie masz) ?


myslalem nad lotniskiem w "Krzywej" jest za Bolesławcem (patrzac od mojej str) lub Skrabimierz....juz tam chyba byl jakis zlot....pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-12-2007, 13:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-08-2006, 20:26
Posty: 370
Lokalizacja: Bydgoszcz
TCS jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje. Więc czekamy na szczegóły Twojego planu :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-12-2007, 16:57 
Offline

Dołączył(a): 28-09-2007, 22:13
Posty: 124
1.miejsce tak jak napisalem...w Krzywej jest opuszczone lotnisko i tam juz pare zlotow bylo...pare km pasa...
2.termin...jak dla mnie najlepiej by pasowal koniec sierpnia(z powodu prawka,niby egzamin mialbym w czrwcu ale mowie na zapas jakbymz a 1wszym razem nie zdal) no ale jak wczesniej to nie ma problemu kierowca do mojej szkaradki sie znajdzie zbey dojechac;)
3.Zlot mozna zrobic dla wszystkich daihatsu bo szaradek moze byc nie wiele...
4.strakcje...mozna tam spokojnie zrobic wyscigi na 1/4 mili...dla wygranego w klasie moze (np.szamoan)?

co Wy na to? :wink:
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL