forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 14:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 31-01-2012, 20:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
Staram się być spokojny, nie używam sobie tutaj na innych bo za stan silnika mogę winić tylko siebie i poprzednich właścicieli mojego auta. Po prostu mam inną wizje forum, innych rzeczy od niego oczekuje. Poza tym jeśli nie można czegoś zmienić a cie to wkurza (postawa Misia) to nie warto się irytować tylko trzeba znaleźć sobie inne miejsce z perspektywami.

Nie chodzi o to, że się z czymś nie zgadzam i zabraniam itp. każdy ma prawo do swoich osądów i opinii - co pewnie nieźle daliśmy Ci odczuć po Twojej LPG- nowinie ;)
Ja po prostu wole miejsce z konkretami a nie dylematami w stylu "jaki kolor podświetlenia deski lepszy" albo nowinami, że komuś chlapacz się przyciął na krawężniku...



PS.
Tego samego dnia kiedy Dża napisał posta napisałem misiowi że zrzucam "szmatke" wiec mimo to ze jestem nadal "zielony" to już nie poczuwam się do obowiązków. On (Mis) pewnie i tak nic z tym nie zrobi...

PS.2

Te Twoje ogłoszenia to prowokacja? :) Udała się :)

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 31-01-2012, 22:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14-05-2009, 00:25
Posty: 310
bia2c napisał(a):

Miki spokojnie, będąc w roli moderatora powinieneś być bardziej obiektywny i otwarty na to co nie tylko ciebie interesuje ale liczyć się z zainteresowaniem innych bo bez nich nie będzie forum
nie powinieneś żądać od innych by myśleli i pisali to co im każesz lub "odfiltrowywać" posty z którymi się nie zgadzasz bo zacznie to forum przypominać minioną epokę PRL-u a twoja władza jako moda przemieni się w rządy Łukaszenki na białorusi, a zamiast bana to zsyłka na sybir grozić będzie i kto wtedy się odważy coś napisać?
wiem że denerwujesz się awarią swojego silnika ale nie przelewaj tej złości na wszystkich
nie zrozum mnie zle ale forum tylko dla posiadaczy GTti (domyślam się że dla wybranych) będzie bardzo ubogie w userów bo ilu w polsce mamy takich posiadaczy?

ps.wrzuciłem linka o sprzedaży cb-80 może ci podpasi;



Problem jest taki, że to forum z wszystkich tylko mi znanych w obecnej formie przypomina najbardziej wspomnianą epoke PRLu, a właściwie samowolke. Już nawet nie chodzi o to, że nie ma głupiego logo od kiedy tylko istnieje, ale o całokształt. Nie idzie w obecnej formie tego okieznać. Tu nie ma nawet odpowiego podziału działów jak na forum samochodowe przystało. Jak bez tak podstawowe rzeczy to może mieć ręce i nogi ?
I myśle, że bez porównania lepiej jak będzie 10 userów z którymi idzie o czymś konkretnie pogadać i którzy regularnie zaglądają. Niż 1000 osób które napiszą posta o treści "witam" i już wiecej nie wejdą na forum.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 01-02-2012, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-08-2010, 17:44
Posty: 303
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Opel Astra 1,6 101HP
Model: Śkoda Fabia 1,4 TDi
Rok: 1994
KAMILcom napisał(a):
I myśle, że bez porównania lepiej jak będzie 10 userów z którymi idzie o czymś konkretnie pogadać i którzy regularnie zaglądają. Niż 1000 osób które napiszą posta o treści "witam" i już wiecej nie wejdą na forum.


To do tego nie potrzeba forum ogólnokrajowego. Można założyć małe, prywatne miejsce rozmów. Ale nie uważasz, że to będzie zarzucenie żelaznej kurtyny?

Z tym forum wystarczy NAPRAWDĘ zmienić na początek pierdółkę żeby wymusić ruch.
1. Dostęp do forum powinien być zamknięty. Tylko zalogowani userzy powinni mieć możliwość przeglądania stron.
2. Zanim ktoś stworzy konto powinien oczekiwać na wpisanie do "White List". Czyli wysłać zdjęcie swojego samochodu i krótko go opisać. Po tym zabiegu mógłby aktywować konto.
3. Dostęp do działów technicznych dopiero po uzupełnieniu profilu, przywitaniu się i pokazaniu auta.
4. Dostęp do giełdy dopiero po 30-40 postach i napisaniu krótkiego testu z regulaminu.
5. Dostęp do "Tuning" tylko dla osób nominowanych przez użytkowników i zaakceptowanych przez Administrację.
6. Jeżeli ktoś nie napisze nic na forum dłużej niż miesiąc otrzymuje maila z przypomnieniem o braku aktywności.
Po drugim miesiącu konto automatycznie zostaje usunięte. Porządek z "niewidzialnymi" zrobił by się z automatu.


Podstawa. Bez tego ani rusz. Bo będzie sajgon jak był.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 01-02-2012, 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14-05-2009, 00:25
Posty: 310
IMO, znowu coś wymyślasz i sam nie do końca wiesz co jest dobre.

2. To albo tworzysz forum elitarne, albo ogólnodostępne dla każdego
3. Co wy macie z tym prfilem, to nie facebook ani inna fotka. To ma niby pomóc w rozwoju czy w czym ?
4. 30-40 postów ? To już widze te merytoryczne posty. Test z regulaminu to tylko skwituje tak - :lol: :lol: :lol:
5. A co to jest dla Ciebie tuning?
6. No to dużo roboty będziesz miał, a efekt będzie też taki że zostanie 10 osób :lol:

Fajnie, że coś sie starasz zrobić, ale zabierasz sie od dupy strony. Twoje forum to pierwsze co po prostu straszy oprawą graficzną jest fatalna. Działy też masz pozakładane myśle, że nie dużo lepiej niż tutaj. Strona główna straszy (jakiś artykuł film, wchodze, a tam nic nie ma). Galeria też straszy... 5 działów na forum odnośnie prezentacji i jeszcze galeria do tego jak by mało było. Kontakt nie działą jak sie nie zalogujesz, a co jak ktoś ma problem z rejestracją ? :lol: shoutbox - a po co to na takim małym forum? Plugin do FB ci sie rozjechał. radził bym też żebyś wyłączył opcje stream. No i nie można zobaczyć liczby zarejestrowanych userów, co dla mnie jest na duży minus, bo jednak przed rejestracją ja np chciał bym wiedzieć czy tam jest np jakieś życie.
Podsumowując ta strona wygląda jak opuszczona i pozostawiona na pastwe losu...

Założenie forum i strony to przy dzisiejszej technice nie fizyka kwantowa. Ja tam znam tylko podstawowe podstawy, wykupiłem domene, a zeszło mi sie raptem 2 wolne popołudnia w weekend. Powiedzmy 15-20h i to z oprawą graficzną i zaprojektowaniem logo (to jest dla mnie śmiech. od 7 lat forum charade ma problem z logo :lol: :lol: :lol: ). Jak bym sie nie spuszczał nad grafiką pewnie dał bym rade w 10h, ale to właśnie ona powoduje, że coś jest atrakcyjne.
Zresztą sam zobacz - www.dai-tech.pl

Za dużo teoretyzujesz, za mało robisz. To co zrobiłeś do tej pory to max 1h, żeby to wyklinać i to z rejestracja domeny i hostingu :) ... Moja rada, nie poprawiaj tego co jest tylko zacznij od nowa i zacznij od strony graficznej...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 01-02-2012, 16:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14-05-2009, 00:25
Posty: 310
aha i tym postem chciałem sie pożegnać. koniec imprezy, dziękuję, dobranoc.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 01-02-2012, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31-08-2010, 16:58
Posty: 616
Lokalizacja: Gdynia
Samochód: DAIHATSU
Model: CHARADE G100
Rok: 1992
Kamil to jest blog ......


Panowie również żegnam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 01-02-2012, 21:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28-12-2008, 17:52
Posty: 536
Lokalizacja: Miastko
Samochód: Daihatsu
Model: A101 / G100
Rok: 1991
Qller napisał(a):
Kamil to jest blog ......

Tam u góry. Główna - Misja (dobre :lol: ) - Forum

Ja się z tutejszym forum chyba nie będę się jeszcze żegnał. Powiem tak: to forum kojarzy mi się trochę z prowincjonalną speluną. Bez urazy. Sam jestem z prowincji (miasto 12k ludzi) i w pewnym stopniu mi się to podoba. W takich knajpach bywa czasem strasznie wesoło, bitki na porządku dziennym, jest stała klientela, są znani gawiedzi "przelotnicy" i przewija się trochę obcych z przypadku. Gada się o wszystkim i o niczym. Tak swojsko jest. Tak to widzę też tutaj.

Ja się potrafię w tej zadymie odnaleźć, jestem nawykły. Niektórych taka atmosfera mierzi, i to też rozumiem. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, czy forum.charade.pl przetrwa czas próby? Czy może zacznie z wolna obumierać niczym moja nieodwzajemniona miłość? Tego dowiecie się w następnym odcinku!
:wink:

_________________
ObrazekObrazek
A101 '89 RIP
A101 '91 Szary [Self Aware]
G101 '89 RIP
G100 '92 Sold
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 01-02-2012, 21:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
Ty przestań już o tej miłości :)

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 01-02-2012, 21:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28-12-2008, 17:52
Posty: 536
Lokalizacja: Miastko
Samochód: Daihatsu
Model: A101 / G100
Rok: 1991
Miki napisał(a):
Ty przestań już o tej miłości :)

A co? Zazdości?
:lol:

_________________
ObrazekObrazek
A101 '89 RIP
A101 '91 Szary [Self Aware]
G101 '89 RIP
G100 '92 Sold
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 01-02-2012, 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19-04-2009, 16:44
Posty: 836
Lokalizacja: biały-stok
Samochód: 3 x charade
Model: GTti
Rok: 90
Lupus napisał(a):
Miki napisał(a):
Ty przestań już o tej miłości :)

A co? Zazdości?
:lol:

:lol:

a swoją drogą żegnają się i żegnają i pożegnać się nie mogą - ach ta miłość... do naszego forum :D
ja chyba też zostanę w tej tawernie :D

_________________
Słucham MONOPOL jak jadę samochodem-Piter.
Jeśli nie możesz czegoś naprawić młotkiem,widocznie usterka tkwi w elektryce.
>> Nie rozmawiaj z idiotą ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a pózniej pokona doświadczeniem <<


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 06-02-2012, 16:22 
Offline

Dołączył(a): 04-09-2011, 15:12
Posty: 116
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Samochód: Charade
Model: G 100/CB 90
Rok: 1992
jestem tu krótko ale wypowiem się.ci co myślą otworzyć jak to zwą elitarne forum dla wybranych,a w szczególności gtti to takim panom można podziękować.jak to sobie wyobrażacie??ktoś tak jak ja kupił charadke i nie miał bladego pojęcia o niej.znalazłem te forum(otwarte dla wszystkich) i pogląðami sie można wymieniać,pomagać sobie.czy np kupić coś od kogoś jak to mi sie udało...jak wyobrażacie sobie że będą nowi userzy??jak dostaną te wasze zaproszenia?? następnie czy daihatsu charade to tak popularne auto jak np golf czy passat?nawet tam nie rozróżniają czy to tdi,czy gti itd,a wy chcecie charadki rozróżniać gtti a reszta to niepotrzebna?jakby tych aut jezdziło tysiące po polsce,,,,nie zgadzam sie też że ta strona wygląda nudno i jak za czasów prl.wizualnie wygląda nieźle,choć można byłoby odświeżyć co nieco.wiadomo.źle jest że admin sie nie wypowiada,inni moderzy podobnie...ale co poradzicie na to?powinna być demokracja a nie anarchia...np nie ma tak że jeden mis może usunąć strone,albo banować userów...powinno pare userów mieć podobną władzę...nie że jeden ma widzimisie...paru musi sie dogadać i tyle.jeden weto i np nie robimy tego działu itd...np jest 3userów.kazðy ma klucz do stronki..nie ma że jeden ma focha i usuwą ją.pozostali dwaj by trzymali stronę wtedy.można by było np wykupić serwer...każdy załóżmy co miesiąc wpłaca 10 zł.to nie wielki majątek.wybieramy skarbnika np,szefa np działu giełda,szefa działu od wyglaðu stronki...wtedy zostali by ci co naprawde kochają te auta,interesuje ich ta marka...to moje zdanie...a zrobicie co zechcecie.

_________________
Jeździj szybko,umieraj jeszcze szybciej...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 06-02-2012, 20:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
Obrazek

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 07-02-2012, 16:21 
Offline

Dołączył(a): 04-10-2008, 02:45
Posty: 77
Lokalizacja: Białystok Metropoly
Samochód: Passat
Model: B4
Rok: 0
Obrazek

_________________
Obrazekhttp://www.dai-tech.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 07-02-2012, 20:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28-12-2008, 17:52
Posty: 536
Lokalizacja: Miastko
Samochód: Daihatsu
Model: A101 / G100
Rok: 1991
Obrazek
Let's FIGHT!

_________________
ObrazekObrazek
A101 '89 RIP
A101 '91 Szary [Self Aware]
G101 '89 RIP
G100 '92 Sold
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A WIĘC ŻEGNAM!
PostNapisane: 07-02-2012, 23:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
Obrazek

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL