forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 29-03-2024, 01:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: kupie charade g100
PostNapisane: 08-01-2010, 20:04 
Offline

Dołączył(a): 03-01-2009, 15:22
Posty: 49
Lokalizacja: świetokrzyskie
niestety Evo w mojej opinji choć miałem sie niewypowiadac na ten temat zle się dzieje z tym forum :( potrzebna jest silna reka aby wszystko wróciło do normy bo jak zaczynałem przygode z charadka :D i z wchodzeniem na to forum takiego bałaganu niebyło :wink:

edit by evo
post przeniesiony


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy uda się w końcu coś zrobić z tym forum?
PostNapisane: 08-01-2010, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
Evo napisał(a):
Wpisz sobie w wyszukiwarce " edit by evo " i potem komentuj prace moderatorów.


Nie było komentarza w mojej wypowiedzi. Spytałem tylko jakie masz uprawnienia.

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy uda się w końcu coś zrobić z tym forum?
PostNapisane: 08-01-2010, 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
Miki napisał(a):
Evo napisał(a):
Wpisz sobie w wyszukiwarce " edit by evo " i potem komentuj prace moderatorów.


Nie było komentarza w mojej wypowiedzi. Spytałem tylko jakie masz uprawnienia.


Miki napisał(a):
Powiem wam tak

Na tym forum panuje totalny śmietnik i nikt nie respektuje żadnych zasad, które są standardem na innych forach. Nikt tez tego nie pilnuje. Nie wiem dlaczego - dlatego że to jedyne forum o Daihatsu i trzeba wszystkich przyjmować i wszystko tolerować? Moim zdaniem moderatorzy (jeśli istnieją) powinni poświecić trochę więcej uwagi temu co się tu "wyprawia" i interweniować.

Rozumiem przez to Kamila którego może to irytować.
Mnie tez czasem puszczają nerwy kiedy np. Eltano po raz któryś tam z rzędu pisze, że mu się lampka przepaliła - i tytułuje swój wątek zawsze tak samo "Problem z autem pomocy" jakby nie można napisać konkretnie problem z tym i tamtym - wtedy łatwiej było by wszystkim a i archiwum zyskało by na użyteczności. Rozumiem, że forum jest po to by sobie pomagać itp ale może przed założeniem tematu niech jego autor zastanowi się czy naprawdę potrzebuje pomocy... A jeżeli już rozwiąże swój problem TO NIECH NAPISZE ŻE JUŻ NAPRAWIONE I EOT.
Żeby nie było odgrzewania wątków po kilku miesiącach.
Albo Blantos, który jest człowiekiem pozbawionym jakiejkolwiek wyobraźni i odpowiedzialności - za siebie i innych i lata swoim Gtti w stanie urągającym wszelkim przepisom technicznym - bez geometrii po 2 dzwonach a pyta się o MBC albo o większe turbo - przecież to się nóż w kieszeni otwiera i skłania do samych niecenzuralnych określeń. Ale spoko jego sprawa i jego życie. A reszta siedzi cicho. Tylko, że na innym forum dostałby taką zjeb... że by mu się modem spalił.

Ale spoko widzę, że na porządku dziennym jest tu kupowanie używanych tarcz czy amorkow o nieznanym przebiegu...może taka specyfika posiadaczy charad - szkoda. Ale lament jest wielki jak Kamil wam to wytknie. I o co wam chodzi? Uważacie, że wasze postępowanie jest godne pochwały? Przecież to czyste DRUCIARSTWO i zagrożenie na drodze. Do tego dochodzą wątki w stylu przy ilu zmieniacie biegi... strach się bać i spotkać was na drodze.
Jestem w stanie zrozumieć to, że niektórzy z was mają zacięcie do majsterkowania i wg. nich fajniejsza jest seryjna kiera obszyta skajem z allegro od sportowej - luz. Ale skoro wstawiacie tu foty tych waszych "dzieł" to możecie liczyć zarówno na serie pochwał jak i również za totalne wyśmianie - od tego też jest forum przecież. Nie rozumiem więc waszej nagonki na Kamila. On korzysta z takiego samego prawa do wygłaszania swoich opinii na tym forum co wy. Może robi to w sposób, który wam nie odpowiada ale dopóki nikogo nie obraża to IMO jest ok.
Rozwalają mnie wasze dywagacje na temat "a g100 jest lepsze od g200" to jest kwestia gustu tylko. A jak ktoś powie komuś że woli g1oo to od razu mu się wmawia, że zazdrości... Jakież to polskie:/

Inna sprawa to giełda
Ogłoszenia bez cen albo sprzedawcy w rodzaju Stinga... Gdzie jest moderator w takich momentach? Ogłoszenia bez cen/kontaktów i czytelnego tytułu powinny lecieć od razu!


To forum w obecnej formie przypomina raczej bazar niż forum internetowe z prawdziwego zdarzenia.

PS:
Niektórym duży problem sprawiłoby napisanie tak długiego posta poprawnie po polsku, ale to inny temat.


Chodziło mi o tą wypowiedz, myślałem że będziesz pamiętał swoją wypowiedz sprzed 2h.

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy uda się w końcu coś zrobić z tym forum?
PostNapisane: 08-01-2010, 23:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
Evo napisał(a):
Chodziło mi o tą wypowiedz, myślałem że będziesz pamiętał swoją wypowiedz sprzed 2h.




Tylko że to jest inny wątek...

...Dalej mi nie odpowiedziałeś

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy uda się w końcu coś zrobić z tym forum?
PostNapisane: 09-01-2010, 00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Ja już się wypowiadałem na mój temat kiedyś. Forum obecnie odwiedzam rzadko i pewnie tak pozostanie z racji tego, że nie mam Daihatsu. Miki wiesz, jest coś takiego, że parę osób pisało do mnie, że trzeba coś z forum zrobić, ale żadnej chęci pomocy. Jeśli chcesz się zaangażować to nie ma problemu napisz do Misia i możesz dostać moderatora zamiast mnie. Na forum jest owszem straszny bałagan a pomysł który proponowałem kiedyś z regulaminem nie doszedł do skutku z tego co pamiętam więc dlatego sprawy wyglądają tak jak obecnie. A według listy użytkowników na forum mamy 3 administratorów Tomek, Cane i Mis. I nas moderatorów jest dwóch ja i Evo. Wiec jeśli ktoś chce pomóc to pisać do Misia.
Pozdro i szerokosci.

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy uda się w końcu coś zrobić z tym forum?
PostNapisane: 21-01-2010, 13:02 
Offline

Dołączył(a): 16-03-2008, 22:22
Posty: 172
Samochód: Daihatsu
Model: G200
Rok: 1993
Evo napisał(a):
No i jak zwykle na naszym forum padło dużo propozycji i nic się nie dzieje.


a co ma się dziać, jak nic się nie da zrobić. MiS w ogóle tu nie zagląda... zaraz będzie 1,5 roku jak wrzuca zdjęcia ze zlotu 2008...

ja swoje propozycje wrzuciłem. gdybym miał dostęp, to już dawno bym zmienił skórkę na jakąś biało czerwoną, zmienił logo z tego samochodzika na logo Daihatsu i założył osobny dział ze swoimi materiałami - 900MB PDF'ów i zdjęć - dostępny tylko dla zarejestrowanych... i już na początek było by lepiej...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy uda się w końcu coś zrobić z tym forum?
PostNapisane: 21-01-2010, 15:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
Kwestia wyglądu jest marginalna chodzi o to żeby to forum ktoś ogarnął od A do Z.
Ja w tej sprawie nawet z Misiem rozmawiałem ale mnie spławił...

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy uda się w końcu coś zrobić z tym forum?
PostNapisane: 21-01-2010, 16:25 
Offline

Dołączył(a): 16-03-2008, 22:22
Posty: 172
Samochód: Daihatsu
Model: G200
Rok: 1993
Miki napisał(a):
Kwestia wyglądu jest marginalna chodzi o to żeby to forum ktoś ogarnął od A do Z.
Ja w tej sprawie nawet z Misiem rozmawiałem ale mnie spławił...


czyli nie ma co się łudzić, że coś się zmieni...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy uda się w końcu coś zrobić z tym forum?
PostNapisane: 21-01-2010, 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
Będzie dobrze!

Właśnie rozmawiałem z Misiem i będzie osobny dział na Twoje zbiory - zahasłowany.
Ja tymczasem dostałem uprawnienie moderatora w dziale ogłoszeń i będę tam pilnował porządku.

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy uda się w końcu coś zrobić z tym forum?
PostNapisane: 21-01-2010, 18:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-08-2007, 10:59
Posty: 102
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Charade
Model: Full Time 4wd
Rok: 89
Trzymam kciuki za nowego moderatora:D
małymi obrotami, powolutku, takie eko-mode i będzie dobrze!

_________________
Wojtek W CHARADE 4X4
http://www.automobilklub.org
http://www.wwz15.orangespace.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy uda się w końcu coś zrobić z tym forum?
PostNapisane: 21-01-2010, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-07-2007, 18:33
Posty: 328
Lokalizacja: Gdynia
Fajnie, że będzie miejsce na zbiory Rojbera. Bo mam jeszcze kilka rzeczy do dorzucenia :wink:

_________________
Daihatsu Charade 1,3 16V EFI
Daewoo Lanos 1,5 16V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy uda się w końcu coś zrobić z tym forum?
PostNapisane: 28-03-2010, 00:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11-11-2008, 16:46
Posty: 180
Lokalizacja: Stary Sącz
Proponuję dołożyć przycisk zamknij post. Na innych forach przeważnie są i chętnie z niego korzystam. Dużo jest zachodu żeby coś takiego dorobić?

_________________
Był: Golf 2 88r 1.8 90KM
Jest: Daihatsu Charade 92r 1.0b 54KM
Renault Safrane 94r 2.2 12v 136KM
Będzie: Się zobaczy:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL