forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 19:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Regulamin Forum ??
PostNapisane: 12-04-2011, 00:05 
Offline

Dołączył(a): 08-02-2011, 22:13
Posty: 340
Lokalizacja: Rzeszów
Samochód: Daihatsu
Model: G203
Rok: 1995
ban niczym przystanek na żądanie w MPK...
mówisz i masz ?

właścicielka dyskoteki poniżej opisanej w prasie, tez myślała, ze skoro ma dyskotekę to może se na niej robić co chce, bo to jej dyskoteka i może se ustalać dowolne prawa, bo to jej dyskoteka:

"W styczniu "Gazeta" opisała, jak ochroniarze wyprosili z Cuba Libre dwóch Romów, tłumacząc, że to polecenie szefów. Kiedy poszliśmy tam znowu z grupą Romów, wejście też zagrodzili ochroniarze. - Romów nie wpuszczamy - powiedzieli. - Czy zakaz dotyczy tylko Romów? - pytaliśmy. - Tak - wyraźnie słychać na naszym nagraniu z ukrytej kamery. W zachowaniu ochroniarzy prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa. Ale policja wszczęła dochodzenie w sprawie odmowy "świadczenia usługi bez uzasadnionej przyczyny". To wykroczenie zagrożone grzywną. Sąd skazał właśnie za to dwóch ochroniarzy z Cuba Libre (muszą zapłacić po tysiąc złotych)."

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75478,9246935,Grzy ... z1JFiAyGQC

chyba mnie nie zrozumieliście...
nie możecie mnie zbanować, bo macie takie widzimisię
nawet jakby w regulaminie tego forum stał zapis, że możecie sobie dopuszczać, usuwać z forum kogo chcecie - to tez nie możecie.
przykład macie wyżej.
forumowy regulamin, to tylko forumowy regulamin.
zastosowanie ma w takich granicach, w jakich mieści się i jest zgodny z prawem.

przed regulaminem są ważniejsze źródła prawa, o których teraz wykładów udzielać nie będę.

wyrzucić to byście mnie mogli za wulgaryzmy, czy obrażanie kogoś, tzw. "wycieczki osobiste"
owszem wspominacie o nich, ale nie jesteście ich w stanie pokazać, bo ich nie ma
inaczej - pokażcie je.
bo które to?
jak pisałem co zmienić w regulaminie forum, czy jak powiedziałem, ze nie będzie mnie pouczał moderator ?

_________________
High Enough // All She Wrote // Edge of Time


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Regulamin Forum ??
PostNapisane: 12-04-2011, 00:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-07-2007, 18:33
Posty: 328
Lokalizacja: Gdynia
A ja powtórzę to co napisałem już w tym wątku jakiś czas temu:
Cytuj:
Ale w_ojtek ma rację. Jeżeli teraz chciałby napisać coś na temat regulaminu, to co, ma zakładać nowy kolejny wątek o tym samym tytule? Bez sensu. Żeby nie zaśmiecać forum i nie tworzyć nowych tematów, które już ktoś kiedyś utworzył, można chyba odkopać konkretny wątek. Oczywiście nie mówię tu o tematach które dawno straciły ważność, w których ktoś np. zadał pytanie: "coś stuka w prawym kole, co to może być", bo zapewne po dwóch latach już mu nie stuka. :mrgreen:

Wywody natury moralnej, prawnej i osobiste wycieczki pominę, i uczczę minutą "silence".

Cytuj:
Dża napisał:
Miki jako JEDYNY zaangażował się w projekt nowej strony, która ma roboczą nazwę "Daiklub Polska" a nie na gadaniu skończył. Powysyłał mi pierwsze schematy napraw które umieściłem na stronie.

A czy to jakiś obowiązek, bo nie rozumiem...? Jeżeli ktoś będzie chciał pomóc i dodatkowo będzie miał czas, to pomoże. Takie wypowiedzi jak ta wyżej, raczej nie zachęcają.

_________________
Daihatsu Charade 1,3 16V EFI
Daewoo Lanos 1,5 16V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Regulamin Forum ??
PostNapisane: 12-04-2011, 09:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
w_ojtek napisał(a):
chyba mnie nie zrozumieliście...
nie możecie mnie zbanować, bo macie takie widzimisię
nawet jakby w regulaminie tego forum stał zapis, że możecie sobie dopuszczać, usuwać z forum kogo chcecie - to tez nie możecie.
przykład macie wyżej.
forumowy regulamin, to tylko forumowy regulamin.
zastosowanie ma w takich granicach, w jakich mieści się i jest zgodny z prawem.

przed regulaminem są ważniejsze źródła prawa, o których teraz wykładów udzielać nie będę.


Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz...

Pkt 1.8 / 1.9 / 1.10 / 1.11

Coś jeszcze chciałeś napisać mądrego?

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Regulamin Forum ??
PostNapisane: 12-04-2011, 14:59 
Offline

Dołączył(a): 08-02-2011, 22:13
Posty: 340
Lokalizacja: Rzeszów
Samochód: Daihatsu
Model: G203
Rok: 1995
Miki napisał(a):
Coś jeszcze chciałeś napisać mądrego?

jak chcesz...


ani ja, ani nikt z zarejestrowanych i korzystających z tego forum, nie ma obowiązku przestrzegania żadnego regulaminu.

dowód:

1) formularz rejestracyjny forum nie zawiera zapisu o tym, że: "rejestrując się i korzystając z forum akceptujesz regulamin".

"Rejestrując się na „forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade”. „forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony http://www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie http://www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych. "
jak widać powyżej
w formularzu pisze tylko o warunkach podanych w formularzu
a nie pisze nic o konieczności akceptacji regulaminu forum.

dalej
2) drugie okienko rejestracyjne wyskakujące po kliknięciu w formularzu guzika "zgadzam się", również nie zawiera zapisu o tym, że rejestrując się i korzystając z forum akceptujesz regulamin forum.

na koniec
3) w "Regulaminie Forum Polskiego Klubu Daihatsu Charade" nie ma wzmianki, iż rejestrując się i korzystając z forum akceptujesz wszystkie postanowienia regulaminu bez zastrzeżeń

obowiązują nas obecnie jedynie zasady kultury i polskiego prawa

jak dla kogoś jest to niejasne, to niech sobie przypomni, czy instalując ostatnio program, nie musiał kliknąć guzika "akceptuję warunki" by podświetlił się jako aktywny przycisk "dalej"/"instaluj" i można było kontynuować instalację.

podsumowując
w żadnym miejscu podczas rejestracji na forum, nie pisze iż rejestrując się akceptujesz regulamin forum w pełni (wszystkie jego postanowienia) bez zastrzeżeń
oraz nigdzie nie ma pola wyboru typu akceptuję/nie akceptuję regulaminu forum
(to co innego, niż zapis w formularzu rejestracyjnym "zgadzasz się na poniższe warunki")

ps
żeby zapis z regulaminu forum "POSTANOWIENIA ZAWARTE W NINIEJSZYM REGULAMINIE OBOWIĄZUJĄ WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM." był ważny,
najpierw musielibyśmy być zobowiązani do akceptacji, w trakcie rejestracji, regulaminu forum

_________________
High Enough // All She Wrote // Edge of Time


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Regulamin Forum ??
PostNapisane: 31-12-2011, 18:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19-04-2009, 16:44
Posty: 836
Lokalizacja: biały-stok
Samochód: 3 x charade
Model: GTti
Rok: 90
czy nasi moderatorzy są jeszcze w stanie respektować regulamin forum czy też jeden się boi drugiego???
a może nie wszyscy użytkownicy podlegają naszemu reg.?

_________________
Słucham MONOPOL jak jadę samochodem-Piter.
Jeśli nie możesz czegoś naprawić młotkiem,widocznie usterka tkwi w elektryce.
>> Nie rozmawiaj z idiotą ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a pózniej pokona doświadczeniem <<


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL