forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 27-04-2024, 20:06

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30-06-2006, 20:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Jeśli chodzi o oprocentowanie kredytu to wiadome jest, że informacje na reklamach to ejdna wielka bujda. Albo w sklepach agd-rtv raty 3*0% to niemożliwe, zazwyczaj jest opocentowanie kredytu, które jest wieksze od 10%. A jeśli chodzi o szybki kredyt to można go uzyskać ale oprocentowanie takiego banku jest mowiac delikatnie wielce wygórowane. Dobrze, ze nie oglądam Tv to reklamy tego dominet banku czy jakoś tak to brzmi nie widziem. I StiQ sie nie denerwoj przecież żyjesz w Polsce, a w Polsce wiadomo jak jest, 8)

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30-06-2006, 21:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
jedyne raty 0% to ikea - kupowałem meble i rzeczywiście nic nie płace dodatkowo, ale tylko dlatego że były wyprzedaże i zależało im na tym żeby magazyny wyczyścić... normalnie w polsce jest tragedia :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30-06-2006, 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Szczerze mówiac jestem zdziwiony. :shock: Bo z ratami 0% sie nie spotkałem. Tak jak mówisz musiało bardzo im zależeć na sprzedarzy produktów, :P

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-07-2006, 09:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Co do kredytu to szczeze mowiac mam to juz daleko w d....ie nie ma 26 lat i przez najblizsze 4 lata ich nie bede mial bo raczej nie mozliwe :P niop nic takie glupie przepisy wymagaja poreczenia tylko kto mi je da niestety niemam dobrej wrozki by mogla to zrobic :)))

Ale nic to zmusilo mnie do innej rzeczy zamiast sprzedawac moja GII bede wnia ladowal i tak kupilem Strumienice + Tłumik Mungen przelotowy, dalej bedzie wymiana obudowy filtra na ladny aluminiowy dolot plus filtr stozkowy tylkjo aby to zrobic musze zdobyc wazne klucvzowe informacje na temat jak to zrobic.

TO tak w tym tygodniu bedzie zmontowany wydech tak jak mowielm strumienica + mungen :)))) Bedzie ladnie mruszczal a moze i pare konikow sie wyluska z niego. Mam nadzieje ze po modyfikacjach z 54km zromi sie z 70km bylo by super niop ale zobaczymy ile da rade z niego wyciagnac :P bez wiekszych ingereci!!!!

Potem pod koniec okresu wakacyjnego odwiedzimy lakiernika by oczyscil cudo z rdzy i polorzyl piekna perlista czern lub tak samo cudowna granatowa perłe :)) oj ale bedzie ladnie i aluski 15" beda piekne juz mam nawet upatrzone ale to jescze poczekamy bo pojde by mi dobrali nie bede pasowal wybiore wzor i reszte dopasuja by jezdzilo !!!! Nio i oczywiscie przyciemnione szyby jak ma wygladac dobrze a i powiedzcie mi czy wogle mozna a jesli tak to o do jakiej przepuszczalnosci mozna sciemnic przednie boczne szyby a i jaki jest koszt zrobienia tego czyli oklejenia plus folia mam nadzieje zamknac sie w kwocie 2500zł za to !!!!

Niop i te Angel Eyes nie daja mi spokoju by zrobic w polsce pierwsze

DAIHATSU CHARADE GII ANGEL EYES SE

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-07-2006, 11:12 
co do mugena też się nad nim zastanawiałem bo jestem na etapie wymiany całego wydechu - ja strumienicy nie wrzucam na turbokillers negatywnie wypowiadali się o tym wynalazku w połączeniu z turbo, albo zostawię środkowy tłumik albo na końcu będzie tylko mugen z silencerem na miasto a na tor to wiadomo :) zwiększam średnicę rur do 50mm (większa różnica ciśnień między wylotem przed i za turbina powoduje jej szybsze wkręcanie sie na obroty) ja problemów ze stożkiem nie będę miał wsadzam zaraz za turbo - jedyne czym się martwię to stosunek afr bo jak za dużo powietrza dostanie to mi się może silnik stopić :wink: a tak na poważnie do tego EGT + czujnik AFR własnej roboty i nic nie powinno się dziać, tzn mam taką nadzieję


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-07-2006, 11:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
to byłem ja tylko cos to automatyczne logowanie średnio działa :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-07-2006, 23:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Ja niemam turbo wiec strumienica bedzie a tlumik mungen musial byc bo seryjny tlumik nie wyproznia sie dosc szybko i gazy wracaly by do kolektora wydechowego i wypierniczyli by uszczelke pod glowica.

Czekam na odpowiedz na moje pytanie na Tuning charade!!!!

Odnosnie dolotu i stozka

Mysle ze bedzie dobrze i wszystko bedzie chulac i Charadka dostanie dodatkowe konie do seryjnych 54 :)))))

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-07-2006, 23:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Widze, żę StiQ wziołeś sie za pożądny tuning. Jestem za tuningiem samochodów, ale czy najpierw nie powinieneś poszukać coś nowszego jakaś GTTI bo jak sam piszesz masz te 2500zł. Wiec jakbyś sprzedał swoją to byś napewno kupił GTTI i to w dobrym satnie bo niektórzy kupili takie autka za 1500zł. Ale tuningu Twojego auta jest też plus, bo takich G11 w Polsce jest coraz mniej wiec trzeba podtrzymywać tradycje!

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-07-2006, 01:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
odjechany byłby swap na silnik z gtti -jest na allegro za 500pln, tylko ciężko stwierdzić w jakim stanie..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-07-2006, 08:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Jak by bylo mozna to wlorzyl bym silnik GTti do G11 sa na allegro a moze byly 2 silniki GTti niewem jaki ich stan jest bo jak juz to chcialbym zobaczyc jak chodza w aucie.

Wiem ze przeszczepianie laczy sie z ogromymi kosztami i ktos to musi zrobic najlepiej jak sie na tym zna ja musze stwierdzic ze poza nominalna rznica nie jestem wstanie ocenic czy wogle wejdzie ta 3 cylindrowa jednostka. z wszystkimi podzespolami :)

Wiecie chce to autko odpicowac usunac rdze zalorze to urzadzenie sam ocxenie jak dziala do katdowania blachy na allegro zdajsie mozna to ustrojstwo kupic.

Nowy lakier nowe 15" calowe fele wiem ze koszt tego przewyzszy wartosc autka ale moze zrobie z niego malego potworka myslicie ze bez turbiny da sie to zrobic ale chce dojsc do 70 km tyle co Yarisy 1.0 maja.

Jak obiade brata pomysle o GTti ale narazie GII Rulezzz

GII ma to cos co stare samochody maja to jest dusza i mysle ze warto uchronic przed wyginieciem JEDNOROZCA bo TAK moge go juz nazwac.

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-07-2006, 09:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
To jest StiQ dobry pomysł w odpicowaniu autka. Bo widziałem w Krosnie ostatnio G11, ale była tak skorodowana, żę pożal sie Boże. A jak swoją odwalisz, jeszcze rzucisz lakier jakąś czarną perłe, no to bedziesz miał pewne autko do jazdy i kilka latek bez problemu pojezdzisz!! No to wystarczy mi życzyc szybkich i udanych modyfikacji autka!! :lol:

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-07-2006, 12:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Popatrcie na moj pomysl jak bez ingerecjii zrobic dolot bez wymontowywania calej puszki filtra :]

Niop jesli to niebedzie dzialac, a zdaje mi sie ze bedzie to bedzie poprostu demontarz calej tej puszki filtra i zmontowanie kolanaka plus rurka aluminiowa :))))

Ale to dopiero po sprawdzeniu dzialania tego ukladu :)))))))

Popatrzcie na schemat ktory zrobilem w dziale Tunig.

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Wkoncu strumienica i tlumik sa juz na miejscu :))) Ufff
PostNapisane: 15-07-2006, 11:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Tak wiem dlugo to trwalo ale jest wkoncu jest nowy wydech

Strumienica Zamias tlumika srodkowego oraz Tlumik Przelotowy Mungen F1 WRC nie taki glosny jak by sie mozna bylo spodziewac !!!!

Dodaje Pare fotek :

http://i58.photobucket.com/albums/g269/ ... C01501.jpg

http://i58.photobucket.com/albums/g269/ ... C01500.jpg

A to juz zdjecie silnika a dokladnie dolotu

http://i58.photobucket.com/albums/g269/ ... C01503.jpg

Teraz tylko kupic Stozek i rurke alum. i bedzie ladnie chodzil :))))

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: STOZEK & FILTR NA ODMIE
PostNapisane: 24-07-2006, 09:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Juz po montarzu Filtra na Odmie i Stozka calosc wyglada rewelka poprostu pieknota, jescze nie zdecydowalem sie zdemontowac obudowy filtra bo doszedlem do wniosku ze zakupie jeszcze filtr K&N na zimke do niego Stozka mi szkoda SÓL i te sprawy.

Jak narazie Stozek jest zobaczymy co puzniej czekam na wlot na maske ale tego juz sam nie zrobie samochod pojedzie do lakiernika na czarno walne maske, podszybie oraz tylnia klape :P zobaczymy jak calosc bedzie sie prezentowac :PP

=> Docelowo czarny <=

Zdjecia beda myslalem ze na wczoraj niestety beda pewnie dopiero po malowaniu a tak wogle zastanawia mnie koszt malowania tych 3 elementow wsumie sporej wielkosci i koszt lakieru ciekawy jestem ile go jest potrzebne :PPP

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24-07-2006, 13:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Na malowanie calej Charady G100 potrzebne jest okolo 3 litrow lakieru
Ale do tego dochodza jeszcze podklady i takie bajery wiec u ciebie te 3 elementy mysle ze wezma okolo 1l gora 1,5 ale moge sie mylic i czekam na zdjecia dolotu powietzra bo czekam wlasnie na nie bo sam chce sobie tak zrobic a sledze twoje posty i jestem przekonany ze bedzie to super wygladlo jak zarazem dzialalo


Pozdrawiam :D

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL