forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 30-04-2024, 18:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24-12-2007, 23:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-11-2006, 00:50
Posty: 386
Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra / Lwówek City
Dokladnie tak jak TCS mowi, charada ma swietna linie i tak naprawde jedyne mody jakich wymaga to zderzaki pod kolor, dobra gleba i fela... nie trzeba sie bawic w gadzety i inne pierdoly. Ja sam spotkalem sie wiele razy z pytaniem "co to za auto ??" (zaleta posciaganych znaczkow :P ). Pare razy mialem propozycje sprzedazy za 3500-4000 tys i to ludzie chcieli brac od reki. Charadka jest autem "dziwnym" bo jak na fure z rocznika 91 prezentuje sie nadzwyczaj stylowo, do tego lakier w metalicu i moze to smieshne ale rzeczy male wewnatrz ktore potrafia zwrocic uwage, jak chociazby durny zegarek wbudowany w kokpit :) takie rzeczy tworza auto :D

Ja mam swoj plan, projekty typu low, slow but sexy sa na czasie. A poza tym lubie czuc ze jade blisko ziemi (nawyk z forda), pierwszy raz jak wsiadlem do charady wydawala mi sie smieshna, kazde auto wydaje sie smieshne jesli przesiadamy sie z ponad pieciometrowego kolosa z poteznym silnikiem :P ale dzieki Wam tak na prawde mam to auto i chce zrobic z niego efektowny jak to mowicie "dupowoz".

Ja kompleksow nie mam i nie musze sobie pomagac konikami pod maska :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24-12-2007, 23:55 
Offline

Dołączył(a): 28-09-2007, 22:13
Posty: 124
Dla mnie najlepszy styl to CultStyle...nisko i szeroko...
i tego staram sie trzymac z mala domieszka rajdowki...
ale jak to sie mowi kazdy ma swoj gust i o nich sie nie dyskutuje...
GTti kupilem nie ze wzgledu na wyglad a silnik...przejechalem sie raz i powiedzialem ze chcem to miec...
teraz tak mysle ze te auto tak naprawde nie est takie brzydkie na jakie mi sie wydawalo i moze naprawde fajnie wygladac na feli z rantem i dobra gleba a to co masz pod maska to juz inna sprawa...
pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13-05-2008, 18:30 
Offline

Dołączył(a): 09-07-2007, 18:24
Posty: 12
Lokalizacja: Świdnica-Wałbrzych
Ja wsadziłem gwint z regulacja twardosci i tutaj dopiero zaczynają sie mozliwości do prawdziwej "Gleby" :))
Obrazek
Obrazek]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-05-2008, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02-08-2007, 11:24
Posty: 134
Lokalizacja: Mojęcice
:D:D:D hmmmm az miło patrze na taka zawieszke :P:P:P moje gratulacje poprostu malina ... tego mi brakuje :((

_________________
G-2works lakiernictwo samochodowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL