forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 27-04-2024, 18:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10-11-2007, 18:11 
Offline

Dołączył(a): 13-09-2007, 00:20
Posty: 99
Lokalizacja: Gdańsk
TO co zostalo z czerwonej......

Obrazek
Obrazek


Pod wywanami.....

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Charade GTti.....:D .....było
Mazda 626 GF 1.8 90KM
Mazda 6 GJ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Gratuluje zakupu budki
PostNapisane: 11-11-2007, 20:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04-09-2007, 19:07
Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Bardzo ladna karoseria ! .Sam z doswiadczenia wiem ,ze mozna kupic taka :) - jutro pewnie podjade zrobic kilka fotek mojej ... .Wasza reanimacja bardzo szybko idzie do przodu .Mam nadzieje ze w lato spotkac sie bedziemy mogli dwoma "fabrycznie nowymi" GTTI.
Turbo pozdrowienia !!! 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12-11-2007, 09:24 
Offline

Dołączył(a): 13-09-2007, 00:20
Posty: 99
Lokalizacja: Gdańsk
Ja tez mam taka nadzieje.... Zeby narazie nie zapeszac nic nie mowie :)

_________________
Charade GTti.....:D .....było
Mazda 626 GF 1.8 90KM
Mazda 6 GJ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16-11-2007, 00:33 
Offline

Dołączył(a): 16-07-2006, 22:03
Posty: 31
No dzisiaj ziom zaczoł konserwacje budy choc nie ma tego za wiele ale zawsze :) szkoda zmarnowac i chcemy zeby ten stan fabryczny budy pozostal jak najdłuzej :) Silnik powoli sie skłąda skompletowany jest komplet filtrów płynów olei a takze wszystkie uszczelki i rozrzadzik na dnaich zaczynamy go składac a silnik CB 90 wyjezda z turkusika i robi miejsce dla CB 80 z Gtti całe prace bedziemy umieszcac na forum :)

_________________
Charada GTti


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10-01-2008, 20:14 
Offline

Dołączył(a): 13-09-2007, 00:20
Posty: 99
Lokalizacja: Gdańsk
Witam, z nowym rokiem prace czas wznowic, choc sesja za pasem:P jak narazie rozebralismy silnik od gtti i mamy troszke niespodzianek.....
Jednak powinnismy podolac.

kilka fotek z dzisiaj:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Charade GTti.....:D .....było
Mazda 626 GF 1.8 90KM
Mazda 6 GJ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10-01-2008, 23:54 
Offline

Dołączył(a): 16-07-2006, 22:03
Posty: 31
No nowy rok i nowe niespodzianki tym razem silnik. Rozebralismy go dzisiaj doszczetnie ogolnei to poprzedni jakis pseudo mechanik lubował sie w czerwonym sylikonie w którym wysmarowane wszystko do okoła. :) ale to najmnijeszy problem , Zdjelismy głowice i ukazało nam sie pasmo prawdziwych niespodzianek a mianowicie : tłoki drugiego i trzeciego cylindra wygladaja jak po ataku młotka i czegos w rodzaju punktaka wyglada to nei ciekawie najprawdopodobniej jest to wynikiem spalania stukowego i zwiekszonego boostu , jak je wyciagnelismy kolejny suprise tym razem pozytywny paneki krobowodowe w stanie naprawde super tak samo wał , ale po chwili nas entuzjazm zgasł jak ogladnelismy tłok 3 clylindra a własciwie podczas jego wyjowania wysypał sie pierscien i to jest najprawdopodobniej powodem niskiej komprechy , łancuszek pompy oleju prawie wyzionoł ducha luz ogromny cud ze nie zerwał sie . Głowica jutro do planowania jedzie reszta do gruntownego mycia i dlaszych ogledzin i od sylikonowania :) i z tym nam zejdzie chyba najdłuzej :D:D:D

POZDRO DLA SYLIKONIARZY !!!

_________________
Charada GTti


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11-01-2008, 19:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02-08-2007, 11:24
Posty: 134
Lokalizacja: Mojęcice
Widze że masz dużo zapału i cierpliwości myśle że ja mojej GTti niebęde musial rozbierac, przynajmniej po kupnie, ale życze powodzenia i niech turbo będziez Wami

_________________
G-2works lakiernictwo samochodowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11-01-2008, 23:44 
Offline

Dołączył(a): 16-07-2006, 22:03
Posty: 31
EHHh zapału nei brakuje ale z czasem gorzej ale staramy sie dłubac :) ile wlezie :) MOja charadka POgina jak złoto :) kumpla własnie reanimujemy a szykuje sie jeszcze kilka :) sztuk heeh

Edit:
dzisiaj rozebrana głowica do zera wyjete zawory uszczelniacze pojechała do planowania , delikatnie liznieta wyglada super :) zawory bedziemy docierac uszczelniacze mamy juz nowe . Teraz czekamy na pierscienie, i bedziemy skłądac ja powolutku do kupy na nowisukich gratach :) potem silniczek laduje w nowej budzie i bedzie naładniejsza i chyab najzdrowsza gtti w 3 - city :)

Edytuj wcześniejszy post.
dr_mateusz

_________________
Charada GTti


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30-01-2008, 14:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-10-2004, 10:45
Posty: 96
Lokalizacja: Gdańsk
Witam, jesli chodzi o łańcuszek pompy oleju to ma on duzy luz fabrycznie, dobrze sprawdźcie w manualu, ja się trochę pośpieszyłem i kupiłem nowy i niestety ten typ tak ma a kaska poszła:) pozdr

_________________
born to ride GTti...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30-01-2008, 23:51 
Offline

Dołączył(a): 16-07-2006, 22:03
Posty: 31
No to fakt :) ale co nowe to nowe i jak złozyc to raz a dobrze wiec jak mamy silnik rozebrany to chcemy ile sie da złozyc nanowych gratach i porzadnie;)

_________________
Charada GTti


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-01-2008, 00:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-10-2004, 10:45
Posty: 96
Lokalizacja: Gdańsk
Ja założyłem nowy łańcuszek ale z wyglądu był gorszej jakości, oryginalny wyglądał solidniej i nie posiadał spinki , zresztą sami zobaczycie jak będziecie chcieli kupić. Powodzenia w pracach i pozdrawiam

_________________
born to ride GTti...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-01-2008, 00:29 
Offline

Dołączył(a): 16-07-2006, 22:03
Posty: 31
no łancuszek juz mamy :)
zobaczmy własnei co to bedzie :) sie porówna tez mnei zdziwiło to ze ma spinke ale porównmy załozymy bedziemy widziec . jutro laduje dól silnika wnowej budzie , Głowica sie dociera z zaworami ale mamy juz blizej niz dalej :):)

_________________
Charada GTti


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06-03-2008, 18:51 
Offline

Dołączył(a): 16-07-2006, 22:03
Posty: 31
Głowica z czerwonej juz prawie poskładana do kupy zawory dotarte i nei długo łaczymy wszystko ze soba i uruchamiamy :) mieszy czasie ja nabyłem swoja GTti od szocia która pewnie wszyscy znacie z forum dlatego nie przedstawiam jej za nadto , zdjecia beda po gruntownje przemianie , teraz jestem własnie w trakcie reanimacji budy , zmiany turbo i kupy innych gratów:) ale mimo wszystko autko super i zajefajny silniczek :) któty sobie delikatnie pomrukuje z pod mask;). w Sumie mamy obecnie 4 x GTti . jeszcze jedna kupił kumpel od dziadka który jezdził autkiem przez ostanie 16 lat ibył jej i włascicielem w pL
balcha słaba silnik smigał ostatni rok bez turbo a 4 wzieta na czesci za smieszna kase :) Takze pracy mamy w pip kazdy dłubie przy swojej o ile tylko czas pozwala a przy okazji skałdamy turkusowa.AA jak by któs potrzebowałjakies graty do zwykłej charady to pisac :) do Gtti całe regały gratów tez sa :)

_________________
Charada GTti


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06-03-2008, 20:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04-09-2007, 19:07
Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Pochwal sie skad zdobyliscie NOWY lancuszek pompy oleju ? Ja mam juz jedna prawie skonczona Gttke (czerwona) - tzn czekam na kilka dni wolnego zeby poskladac motor. Druga (czarna) czeka na swoj czas a 2 pozostale juz poszly na zyletki .....

_________________
E46 3,0 , GTTi FaN


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06-03-2008, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 13-09-2007, 00:20
Posty: 99
Lokalizacja: Gdańsk
wiesz to jest tak kiedy nie pojade do japauto to akurat mam szczescie i dostaje ostatnie pozycje ktore maja dostepne;)

_________________
Charade GTti.....:D .....było
Mazda 626 GF 1.8 90KM
Mazda 6 GJ


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL