forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-04-2024, 14:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29-07-2007, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Dokladnie przylaczam sie do prosby szocia gdyz jestem zainteresowany i moze bym sie pokusil na przod i tyl.Cy mocowania sa tak wykonane jak na originalny zderzak??

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Powiem krótko....
PostNapisane: 31-07-2007, 22:12 
Offline

Dołączył(a): 02-04-2007, 13:29
Posty: 32
Lokalizacja: Wielkopolska
Zazdroszczę jedynie jednostki napędowej GTti... no i gleby-ładnie wygląda... Moje zdanie jest takie: fabryki nie poprawisz....
Poza tym podkręć jeszcze gril bo jest krzywo zamontowany... to samo się tyczy prawego przedniego kierunku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Powiem krótko....
PostNapisane: 01-08-2007, 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12-09-2006, 12:58
Posty: 26
Lokalizacja: Nowa Ruda
tomek-tb napisał(a):
Zazdroszczę jedynie jednostki napędowej GTti... no i gleby-ładnie wygląda... Moje zdanie jest takie: fabryki nie poprawisz....
Poza tym podkręć jeszcze gril bo jest krzywo zamontowany... to samo się tyczy prawego przedniego kierunku.


Grill jest juz poprawiaony, bo to zdjęcie było robione zaraz po odbiorze od lakiernika, moim skromnym zdnianiem wygląda nieźle, a o gustach się nie dyskutyje :)
ale jst mały minus tych zabiewgów upiększających--Trzeba cholernie uważać na dziurach i nie wjeżdżać na krawężniki !! :(
moze jeszcze na te wakacje założe inny zdeżak z przodu, i wtedy popdam cene kompletu oraz wszystkich szczegułów mocowania itd...pozdro

_________________
Daihatsu Charade Gtti Turbo
Czarne,szybkie,piękne :D
rocznik '93


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2007, 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-07-2007, 18:33
Posty: 328
Lokalizacja: Gdynia
Widzę, że osoby którym się nie podoba też się wypowiadają, więc i ja się przyłącze. Według mnie naprawdę dobrze wyglądał przed zmianami. Po zmianach kompletnie w drugą stronę. Nie lubię tego typu "upiększania" -które oczywiście kosztuje masę pracy. Przy takich wizualnych zmianach, potrzebna jest bardzo duża precyzja wykonania, spójność linii, wszystko musi do siebie pasować.
Tutaj najbardziej kłują mnie w oczy progi, które nie współgrają z resztą.
I to tyle mojego zdania :)
Powodzenia w dalszych "zmianach".

_________________
Daihatsu Charade 1,3 16V EFI
Daewoo Lanos 1,5 16V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2007, 16:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01-04-2007, 16:46
Posty: 1036
Lokalizacja: katowice
Samochód: daihatsu
Model: gran move
Rok: 1997
Mi też bardziej się podoba "przed' niż "po".Ale to twój styl i twoje autko,więc możesz robić z nim cop tylko chcesz....więc nie przejmuj się komentarzami.
Daje plusa za wkład pracy i finansowy.... 8)

_________________
Tylko tchórze obwiniają innych za swoje porażki....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2007, 16:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12-09-2006, 12:58
Posty: 26
Lokalizacja: Nowa Ruda
Dzięki za wszystkie uwagii, są dla mnie bardzo cenne :) :) chciałemzeby se wyróżniał,i udało się :)

_________________
Daihatsu Charade Gtti Turbo
Czarne,szybkie,piękne :D
rocznik '93


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2007, 17:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
mój tez się wyróżniał ... a nie miał ani grama takiego plastixu syfilisu ..... po prostu byl tak wyobijany ze kazdy patrzyl na niego i sie smial .... do czasu az nie ruszylem :):) bo i gtti w tyle zostaje przy obecym setupie :) a niedlugo trubo wiec bedzie tyyylko lepiej :)


ale ja tez podziwiam ... zrobili ci kawal roboty , pochwal kolesi ze ladnie robią zderzaki i pana lakiernika za lakier :) do zobaczenia kiedys na drodze


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2007, 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12-09-2006, 12:58
Posty: 26
Lokalizacja: Nowa Ruda
mazi napisał(a):

ale ja tez podziwiam ... zrobili ci kawal roboty , pochwal kolesi ze ladnie robią zderzaki i pana lakiernika za lakier :) do zobaczenia kiedys na drodze


Lakierek ładnie wygląda LIVE, jest teoretycznie czarny, ale jak przyświeci słońce to mieni się na złoty i srebrny jednocześnie, jest bardzo grube ziarno domieszane do czarnego, taki wynalazek :D

_________________
Daihatsu Charade Gtti Turbo
Czarne,szybkie,piękne :D
rocznik '93


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03-08-2007, 23:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02-08-2007, 11:24
Posty: 134
Lokalizacja: Mojęcice
Lakiernik się postarał z tymi przejciami autko było by śliczne gdyby miało normalny gril od GTti, niemialo progów z tymi wlotami i gdyby mialo seryjne zdezaczki lub z tej wersii jak ma wieza oczywiscie w kolorze ale za to podoba mi się wlot na masce naprawde się ktoś postarał.
Pozdr


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL