forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 27-04-2024, 19:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20-06-2007, 00:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-01-2006, 13:36
Posty: 1253
Lokalizacja: Bydgoszcz
W bagażniku miałem pełne koło, nie żadną dojazdówkę - była jak nowa, domyślam się, że nigdy chyba nie użyta, więc powinnaś mieć to samo. Druga sprawa - fabrycznie w charadzie w bagażniku jest sklejka ok 10mm gruba wycięta dokładnie na kształt podłogi i osadzona na 4 piankowo-gąbczastych klockach - wisi nad zapasówką 1-2cm. Sklejkę wyjąłem, ale ją mam - lubiała podskakiwać na dziurach jak nic nie miałem w bagażniku. Opracuję patent jak ją dobrze przymocować i wsadzę spowrotem - przynajmniej bagażnik będzie równy a nie wyboisty.

_________________
dawno temu : Hyundai Pony GLS 1.5 82KM
dawniej : Daihatsu Charade G200 1.3 84KM
nie tak dawno : Audi 80 Avant 2.0 90KM
przed chwilą : Fiat Doblo 2010 Maxi Combi 1.6 MultiJet 105KM (290Nm)
teraz : Mitsubishi L200 Invite+ DoubleCab 2.5 DiD 136KM (390Nm)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-06-2007, 00:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
Czy moderator za pare dni może usunać posty nie datyczące tego tematu. :)

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-06-2007, 00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12-06-2007, 09:35
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa
drookash napisał(a):
W bagażniku miałem pełne koło, nie żadną dojazdówkę - była jak nowa, domyślam się, że nigdy chyba nie użyta, więc powinnaś mieć to samo. Druga sprawa - fabrycznie w charadzie w bagażniku jest sklejka ok 10mm gruba wycięta dokładnie na kształt podłogi i osadzona na 4 piankowo-gąbczastych klockach - wisi nad zapasówką 1-2cm. Sklejkę wyjąłem, ale ją mam - lubiała podskakiwać na dziurach jak nic nie miałem w bagażniku. Opracuję patent jak ją dobrze przymocować i wsadzę spowrotem - przynajmniej bagażnik będzie równy a nie wyboisty.

Jesteś Bogiem! Oto mi właśnie chodziło :D

Czy mogłabym prosić o jakieś fotki, wymiary cokolwiek? Bo jednak chciałabym przywrócić takie coś.
Czyli oryginalnie w szkaradzie jest takie duże koło? :shock: łoł to zwracam honor JerzyG, zrozumiałam w Ostrowiu że sam zmieniłeś na większe :oops: Wybacz.

_________________
Jestem egoistką, jestem marudna i kapryśna, kłótliwa, problemowa, rozpieszczona... Więc nie bierzcie wszystkiego co pisze do serca...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-06-2007, 00:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-01-2006, 13:36
Posty: 1253
Lokalizacja: Bydgoszcz
Evo... ratujemy zdesperowaną koleżankę :) Cel uświęca środki :P
Deskę postaram ci się odrysować na jakimś dużym formacie papieru pakowego, zwinę i wyślę pocztą, pójdziesz do jakiegoś rzemieślnika i ci wytnie. Foty też porobię.

_________________
dawno temu : Hyundai Pony GLS 1.5 82KM
dawniej : Daihatsu Charade G200 1.3 84KM
nie tak dawno : Audi 80 Avant 2.0 90KM
przed chwilą : Fiat Doblo 2010 Maxi Combi 1.6 MultiJet 105KM (290Nm)
teraz : Mitsubishi L200 Invite+ DoubleCab 2.5 DiD 136KM (390Nm)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-06-2007, 00:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12-06-2007, 09:35
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa
drookash Obrazek o ja... dziękuję! Obrazek Ten teges normalnie jesteś moim zbawcą i bardzo Ci dziękuję! Podaj nr konta to Ci prześlę pieniążki za wysyłkę, ale to jak stypendium się pojawi
Obrazek

Babie marudnej, mało do szczęścia potrzebne Obrazek a jak będę w Bydg to piwko masz murowane Obrazek

_________________
Jestem egoistką, jestem marudna i kapryśna, kłótliwa, problemowa, rozpieszczona... Więc nie bierzcie wszystkiego co pisze do serca...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-06-2007, 08:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14-05-2007, 13:06
Posty: 651
Lokalizacja: Ostrzeszów
Samochód: Hyundai Sonata
Model: EF 2.5l V6 170KM
Rok: 2000
Gosia napisał(a):
Zarówno z moim FACETEM jak i z osobą z Ostrzeszowa rozmowa była taka, że "Plus to samochód zarejestrowany ,z nowym przeglądem (mówił ,że zrobi )"... więc jeśli ktoś coś takiego mówi to ma jakieś zobowiązania.

Ale żeby nie zaśmiecać tematu zapraszam na pw.


Boże zaczynam żałować że sprzedałem to auto!

Sprostowanie:
Powiedziałem ze istnieje możliwość zrobienia przeglądu na miejscu, a nie że go zrobię! Za wasze Pieniądze! Auto było z ważnym przeglądem jeszcze miesiąc! Co to ja czerwony krzyż?

A najlepiej daj tel. do ciebie i znajomego, wyjaśnimy tą sprawę!

Dla Mnie sprawa zamknięta! Co chciałem powiedziałem! Nie moja wina że było 2 pośredników po drodze!
Więcej nie poruszę sprawy przeglądu!

_________________
Daihatsu Charade 1,3l 84KM 16v & Hyundai Sonata EF 2,5l V6 170KM 24v
Obrazek
HYUNDAI OSTRZESZÓW TEAM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21-06-2007, 22:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10-06-2007, 21:04
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
JerzyG po 1. przestań pisać z wykrzyknikami, jak cie nosi to idź pobiegaj i ci przejdzie. Druga sprawa nie wydaje mi się żeby to było odpowiednie miejsce na załatwianie prywatnych potyczek, od tego macie pw. Nikt z forumowiczów nie przyzna racji ani tobie ani Gosi bo nikogo przy rozmowach o cenie, sprzedaży itp. nie było a też nie widzę podstaw żeby bez jakichkolwiek dowodów robić z jednej bądź drugiej osoby kłamcę.
Jeśli chodzi o bagażnik to podejrzewam, że najlepiej będzie kupić odpowiednią grubą płytę czarnego styropianu (taki z dodatkiem plastiku) i dociąć go, nawet można wyciąć w nim miejsca na narzędzia. Nie będzie ani ciężko ani dużo roboty. Jak nie znajdziecie czarnego styropianu to może być zwykły twardy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22-06-2007, 07:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14-05-2007, 13:06
Posty: 651
Lokalizacja: Ostrzeszów
Samochód: Hyundai Sonata
Model: EF 2.5l V6 170KM
Rok: 2000
@Wujek_2000
Po pierwsze, to nie ja zacząłem,
Po drugie, najpierw jestem obrzucany błotem a potem pisze żebym nie brał tego do siebie.
Po trzecie, jakoś tobie nie przeszkadza jak P. Gosia używa wykrzykników.


Cytuj:
nie widzę podstaw żeby bez jakichkolwiek dowodów robić z jednej bądź drugiej osoby kłamcę.


Cytuj:
muszę zrobić przegląd - który miał być ponoć zrobiony

Cytuj:
Zarówno z moim FACETEM jak i z osobą z Ostrzeszowa rozmowa była taka, że "Plus to samochód zarejestrowany ,z nowym przeglądem (mówił ,że zrobi )"... więc jeśli ktoś coś takiego mówi to ma jakieś zobowiązania.


Nie rozmawiałem wo gule z p. Gosią do czasu spotkania w Ostrowie WLKP. a zwłaszcza na ten temat więc nie jest to dowód.
A że ktoś coś po drodze przekręcił to już nie moja sprawa.
Koniec kopka.

P.S Nie bierz tego do siebie. OK

@ Admin
Zwracam się z uprzejmą prośbą u usuniecie za parę dni postów nie związanych z tematem.

_________________
Daihatsu Charade 1,3l 84KM 16v & Hyundai Sonata EF 2,5l V6 170KM 24v
Obrazek
HYUNDAI OSTRZESZÓW TEAM


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL