forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-04-2024, 15:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 03-02-2007, 23:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
buhehhe , dobry jestes ... bo ty za mną nie przepadałeś od początku ... ale mnie to nie rusza , poczekaj az wroce do polski ( 2 miechy) zobaczymy ... oj zobaczymy co kto jeszcze pokaże ,

a to że cie denerwują moje wypowiedzi - nie czytaj ich , kazdy ma prawo powiedzieć co mu sie nie podoba a co mu sie podoba .... nie prawdaż ? - zakładasz temat - licz się ze słowami krytyki ,

co do obrazania mnie , nie obrazisz mnie nigdy , nigdy na forum , nigdy na żywo .... poprostu mnie nie znasz i nie poznasz ... a wiem ze nawet byś nie chciał bo za mną nie przepadasz


co do kasy i firm tuningowych - nigdy , chociaz bym miał wpizdu szmalu nie pojechał bym , wole sam robić

Na allegro też sprzedają firmy "tuningowe" i tez nie piszą WIEJSKI TUNING ..... bo by sie nie sprzedało


Wrzuć fotki na forum jakies o tuningu ... niech sie tam chlopaki wypowiedzą o twoim aucie ... zmodyfikowanym ...

Co do usuwania konta - twoja decyzja


Jedni Lubia Tuning w stylu F&F , a inni JDM .....
ja jestem za JDM ... ale jesli juz robic tuning w stylu F&F ... to z jajem


p.s jak wroce to nie będe tak czesto ...GARAŻ to jest to ,

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-02-2007, 00:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-08-2006, 20:26
Posty: 370
Lokalizacja: Bydgoszcz
Martini zapodaj jeszcze chociaż jeszcze 1 fotkę swojej charadki przy dziennym świetle, ale z tego co widzę to autko wyszło wspaniale :) Ogólnie to też nie lubię poprawiania tego co jest piękne (Charadka :) ), ale jak coś jest wykonane ładnie i estetycznie i co najważniejsze bez jakiejś przesady to popieram to. Ogólnie jak zobaczyłem te fotki gotowego autka to byłem w szoku, że można zrobić z Charadki coś fajnego z lekko sportowym zacięciem.

Pozdrawiam :) i oby więcej takich pomysłów :)

PS. Martini zamierzadsz jeszcze coś robić przy autku, czy tak zostanie ?, bo uważam, że nie ma co już nic więcej dawać bo jak to mówią "Co za dużo to niezdrowo"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-02-2007, 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-09-2004, 16:23
Posty: 463
Lokalizacja: Jelenia Góra
Popieram Maziego, charadka powinna wyglądać tak:

Obrazek

Gleba+fela+zderzaki wygladzone i w lakier, ewentualnie wszystkie szybki delikatnie ściemnić. Ale....tez sie kiedyś jarałem F&F

_________________
Charadka GTti

..::: Systemy Car Audio :::..

www.caraudio.jelenia.pl

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-02-2007, 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Hitman i Mazi jestem tego samego zdania. Gadałem na ten temat wczoraj z Mazim. Chwała Ci Martini za to, że coś robisz i że Tobie się podoba!! A nie zastanawiałeś się Martini nad tym aby nie malować plastikowych listew na drzwiach i zostawić pasek nie malowany na zderzakach to bardzo ładnie w charadzie wygląda!! To zdjęcie co pokazał Hitman tylko brakuje lekkiego przyciemnienia szyb i auto już miałoby prawdziwą klase!! Tuning polega w końcu na tym aby przez zmiane elementów fabrycznych lub ich modyfikacje poprawić osiągi samochodu lub nawet aerodynamikę.
Jeszcze raz powiem ważne, że Tobie się podoba i własnymi rękami to robiłeś!! :lol:

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-02-2007, 21:27 
Offline

Dołączył(a): 25-09-2006, 19:20
Posty: 129
Lokalizacja: Tomaszów Maz
A ja jestem pełen podziwu że martini zmodyfikował swoją charadke. Mimo że także mi się nie podoba chłopak coś robi i faktycznie własnymi rękoma. Ale jak ja skończe swoje także znajdzie się ktos komu nie będzie się podobać. Martini lubi wiejski tuning a my lubimy tuning praktyczny. Dla nas wygląd nie gra roli a dla martinka gra. Co tu dyskutować... Dajcie spokój. Chłopak się napracował wkleja zdjęcia pokazuje co zrobił ile mu to zajeło ile czego poszło a wy mu tak dziękujecie. Podejżewam że martina nie obchodzi jakie macie zdanie!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Przyciemnij szybki wmontuj jakies fele pozbyj sie tego czegoś z dachu i będzie ok!

_________________
Wygrani są na mecie...
TXF 1.3i 4wd dla frajdy
S 40 1.9 TDI na co dzień
4.2 315KM w pracy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-02-2007, 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Ellop!!!
Szczerze to jush nie chce mi sie nic pisac i nic robic przy aucie bo jestem osoba bardzo wrazliwa mimo ze jestem facet ale niektore wypowiedzi mnie doluja.Rozumie to i szanuje to ze komus sie nie podoba i nie mam im tego za zle bo kazdy ma gusta i gusciki.Gdyby kazdy byl taki sam i mial te same upodobania to swiat bylby nudny , ale zawsze mozna to przekazac i napisac w inny sposob mniej dosadny lub mniej dokuczliwy no niestety sa tesh takie osoby ktore wala prosto z mostu i czasem a nawet dosc czest zle na tym wychodza ale co tam "LIFE IS BRUTAL AND FULL OF ZASADZKAS" tak mowila moja nauczycielka w technikum hehe.

Mario Napisal

Cytuj:
PS. Martini zamierzadsz jeszcze coś robić przy autku, czy tak zostanie ?, bo uważam, że nie ma co już nic więcej dawać bo jak to mówią "Co za dużo to niezdrowo"


Wiesz co chcialem ale jak narazie ochoty mi odeszly.Ale napewno jak sie odkuje finnsowo to przyciemnie szybki zaloze fele jakies ladne. I moze pokombinuje cos z silnikiem.Dziekuje za mile slowa.


Hitman napisal

Cytuj:
Gleba+fela+zderzaki wygladzone i w lakier, ewentualnie wszystkie szybki delikatnie ściemnić. Ale....tez sie kiedyś jarałem F&F



Owszem jest to ladne autko mnie sie 3 drzwiowa wersja bardziej podoba niz piecio i mozna z nia wiecej zrobic a i lepiej sie prezentuje.Co do tej gleby to owzem ale nie u nas w POLSCE nie bede jechal 60iatka i sie wkurzal ze znowu dziura i pogiete felgi moze u was sa lepsze drogi ale u mnie na SLASKu nie!!!Co do szybek owszem beda sciemniane tylko kasa musi byc uzbierana i nagrrany kuzynek ktory to robil jush. Wcale sie nie jaram F&F ,ale lubie dziwaczne wyglady i stawiam wpierw na wizualizcje iz ingerencje w silnik i moc jego.Nie ma tutaj u nas warunkow na jazde 2setka na blacie .Gdyby byly autobany jak w Niemcach owszem brakowalo by pedalka i konikow pod macha.


Owszem Wojciech1982 zastanawiam sie nad zdjeciem tej lotki ale w zamian za inna na tylnia klape bo taki jush jestem ze cos tam z tylu musi byc.Nierozumie dlaczego to sie nazywa u was wiejski tuning.Jestem ciekaw czy to wszystko co rabia z furami na MTV w programie PIMP MY RIDE tesh jest wiejski tuning bo wkladaja tam wszytsko do aut zaczynawszy od akwarium z rybkami po piekarniki i inne badziewia co sa wogule niepotrzebne.

PAnowie pisze kolejny raz i ostatni!!!
Felgi sciemnione szybki na bank beda tylko finanse.Nie pracuje jako urzedas nie jestem zadna szycha pracuje jako elektromonter pod ziemia czyli w gornictwie i to jeszcze pod firma i moj zarobek to okolo 1400zl z czego zabiera mi jeszcze komornik (blad ktory popelnilem podpisujac komus kredyt) na konto wplywa 840zl oplaccie z tego telefon raty mieszkanie to ile wam zostaje .To i tak wiele robie dla charady ale niektrorzy tego nierozumieja.Napisalem to bo jush niestrzymuje obelg.


Pozdrawiam
AHA
Zdjecia sa na serverku ftp://daihatsu.webd.pl

login: anonymous@daihatsu.webd.pl
haslo dowolne np charade

w folderku>>inncoming>martini charade


A tu jedno przykladowe
Obrazek

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-02-2007, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-09-2004, 16:23
Posty: 463
Lokalizacja: Jelenia Góra
Nie no co do wykonania to pierwsza klasa :) Na pewno na tym aucie dużo sie nauczył

_________________
Charadka GTti

..::: Systemy Car Audio :::..

www.caraudio.jelenia.pl

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-02-2007, 23:27 
Offline

Dołączył(a): 25-09-2006, 19:20
Posty: 129
Lokalizacja: Tomaszów Maz
Martini jak masz lotke na tylnią klape to działaj! Taka wygląda o niebo lepiej!

_________________
Wygrani są na mecie...
TXF 1.3i 4wd dla frajdy
S 40 1.9 TDI na co dzień
4.2 315KM w pracy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-02-2007, 23:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-09-2004, 16:23
Posty: 463
Lokalizacja: Jelenia Góra
Martini napisał(a):
Co do tej gleby to owzem ale nie u nas w POLSCE nie bede jechal 60iatka i sie wkurzal ze znowu dziura i pogiete felgi moze u was sa lepsze drogi ale u mnie na SLASKu nie


Nie przesadzaj, zwykła charada na prawde wysoko stoi, gtti jest fabrycznie 3cm niższa, a moja jest jeszcze 4 obnizona i jeszcze nie miałem problemu żebym o coś zachaczył, a i nas w górach drogi też są nienajlepsze. Co innego jak zakładam fele 13 z oponami 175/50 :wink: Ale na normalnym rozmiarze nie ma problemu

Lotka fajnie wygląda z gtti, poszukaj na allegro bo tam gościu rozsprzedaje cała na części

_________________
Charadka GTti

..::: Systemy Car Audio :::..

www.caraudio.jelenia.pl

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-02-2007, 23:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
wiec dorzuce cos od siebie, po malowaniu prezentuje sie naprawde ok, w kwestii felg wystarczy dobrze poszukac i można dorwać za grosze (wisze Ambie browara wie za co :lol: ) sam styl kwestia gustu o tym sie nie dyskutuje. Jak rozmawialiśmy myślałes o zderzaku z polo, tu masz foty do charady w twoim kolorze tak zrobionej:
Obrazek
Obrazek
ja osobiście jakbym brał się za tuning wizualny zrobiłbym coś takiego choc to tylko VT:
Obrazek

_________________
4 TURBO - Części do Subaru Impreza & Mitsubishi Lancer Evo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-02-2007, 00:18 
Offline

Dołączył(a): 25-09-2006, 19:20
Posty: 129
Lokalizacja: Tomaszów Maz
Ta ostatnia czerwona jest okropna. Koles troszke przesadził z tymi felgami

_________________
Wygrani są na mecie...
TXF 1.3i 4wd dla frajdy
S 40 1.9 TDI na co dzień
4.2 315KM w pracy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-02-2007, 00:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
to VT, wygladaja na 18calowe mnie wystarcza 16 :lol:

_________________
4 TURBO - Części do Subaru Impreza & Mitsubishi Lancer Evo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-02-2007, 08:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-09-2004, 16:23
Posty: 463
Lokalizacja: Jelenia Góra
Zajefajna tylko faktycznie fela 15-16 w tym samym wzorze i była by malina 8) No i ja nie lubie tego koloru w charadach

_________________
Charadka GTti

..::: Systemy Car Audio :::..

www.caraudio.jelenia.pl

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-02-2007, 08:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Jak dlamnie czerwien jest taka sobie wole szkarade wyzej ladny grafit niop co do fel niop rozmiar przesadzony ale wyglad ich jak najbardziej O.K.

:P

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-02-2007, 11:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-12-2006, 13:41
Posty: 73
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański
no no co do tej wyżej jest zajefajna a ta niżej też nie jest zła ale widać jak nic vt pozdro:D

_________________
Charadka G100 sedan 1.3 16v 90KM

4ro drzwiowy+ spory bagażnik


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL