forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-04-2024, 13:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tuning G100 5D(Optyczny)
PostNapisane: 16-12-2006, 14:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Ellop forumowicze !!!
Zaczynam autko wkoncu ulepszac w wyglad (bynajmniej dla mnie).
Mianowicie na zlocie ci co byli w Krakowie widzieli jush Lotke typu Kid Car ,teraz polecial wlot na maske .


Wlot na masce (przyklejony) w trakcie szpachlowania i wykladania wloknem szklanym:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wraz z postepem prac przy wlocie bede wrzucal zdjecia.Niestety wujek mojej sie pospieszyl z wykladaniem wlukna i szpachlowaniem bo chcialem wam pokazac jak wyglada po samym przyklejeniu,no ale coz wygladalo niespecjalnie.

W styczniu bryka idzie do malowania cala na 2 kolorki.Jak znajde zderzaki lepsze do mojej bryki to doloze wraz ze progami .Przyciemnie szybki no i choruje na fele typu WRC biale.To narazie tylko wizualizacja zewnetrzna a pozniej bedzie srodek.Zmiana tapicerki podswietlane klamki glosniczki i takie tam bajery.

Pozdrawiam

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16-12-2006, 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
Cytuj:
jush Lotke typu Kid Car


KID CAR :lol: chyba kit car....

_________________
4 TURBO - Części do Subaru Impreza & Mitsubishi Lancer Evo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16-12-2006, 21:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
no nic ... najważniejsze że się podoba tobie

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 11:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Jest jush druga warstwa nalozona szpachli i dzisiaj tylko matowanie szlifowanie szpachla uzupelniajaca(na pistolet) i podklad.

Obrazek

Obrazek


A tutaj jak mowilismy na zlocie w krakowie na temat wizytowek nasego forum i bele jakie ainfachowe zrobilem i jush troche tego poszlo.Co widze charade albo obojetnie jakie Daihatsu to laduje za wycieraczki

Obrazek

Widze Mazi ze tobie sie nie podoba takie bajery heh ale widze ze tobie trudno w jaki kolwiek dogodzic no coz wazne ze mnie sie bedzie podobac.

Pozdrawiam :D

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 12:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-09-2006, 21:03
Posty: 139
Lokalizacja: Gdańsk
Mi również się nie pooba ;/ zalatuje WT.

Do charady ,jak do każdego japońca pasuje tylko styl JDM.

_________________
BOOST IS BEST, SCREW THE REST!
2xGTti


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 13:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Bart_GTti napisal

Cytuj:
Mi również się nie pooba ;/ zalatuje WT.

Do charady ,jak do każdego japońca pasuje tylko styl JDM.


To zajrzyj sobie tutaj co twoje JDM proponuje dla Toyoty Corolla 88-91

http://www.jdm-per4mance.com/product_in ... cts_id/941

Hmmm....wnioskuje ze tutaj na forum sie strasznie porobilo.Szanuje sobie to ze sie niepodoba ale glupot nie piszcie najpier sprawdzcie a potem negujcie.
Zaluje na dzien dzisiejszy ze wstawilem te zdjecia moglem to zostawic dla siebie.Niewarto sie tu niczym pochwalic a co najgorszepokazac cala prace od podstaw!!! Brak mi slow...........

Wniosek z tego ze na marne idzie pisanie moich komentarzy!!!

Pozdro!!!!!!!

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 19:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Martini nie denerwuj się. Ludziom się wydaje że wszystko o tuningu wiedzą, ale mało osób auta tuninguje. A jeśli już ktoś zdobędzie na inicjatywę i coś zrobi to ludzie mówią ale wieśniacki tuning albo coś w tym stylu. Mi jak na razie podobają się Twoje inicjatywy. Ja nie mam na czym pracować bo nie mam możliwości mieć charady(niektórzy wiedzą o co chodzi) a jak ktoś nie wie to mam 17lat i dlatego!! Oczywiście czekam na dalsze zdjęcia. I podziwiam np. Ciebie i StiQ który dokłada do G11!! Pozdro!!

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 21:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
Martini napisał(a):
Bart_GTti napisal

Cytuj:
Mi również się nie pooba ;/ zalatuje WT.

Do charady ,jak do każdego japońca pasuje tylko styl JDM.


To zajrzyj sobie tutaj co twoje JDM proponuje dla Toyoty Corolla 88-91

http://www.jdm-per4mance.com/product_in ... cts_id/941

Hmmm....wnioskuje ze tutaj na forum sie strasznie porobilo.Szanuje sobie to ze sie niepodoba ale glupot nie piszcie najpier sprawdzcie a potem negujcie.
Zaluje na dzien dzisiejszy ze wstawilem te zdjecia moglem to zostawic dla siebie.Niewarto sie tu niczym pochwalic a co najgorszepokazac cala prace od podstaw!!! Brak mi slow...........

Wniosek z tego ze na marne idzie pisanie moich komentarzy!!!

Pozdro!!!!!!!



nie wiem .. do mnie masz najwiecej ale ... a ja napisałem tylko ze ważne ze tobie sie podoba , przeciez o to chodzi nie ?? myslisz ze jak ja zaczne swoj projekt robic to sie komus spodoba ?? myslisz ze poszerzenie auta o dobre 10 cm czy obnizenie do 6cm nad ziemie komus sie spodoba ?? szczerze ?? Pierdo$%c to ... mi sie twoj styl nie podoba ... ale jak by kazdy mial taki sam to by bylo do dupy i wszyscy by jeździli Polonezami ...

a do Wiejskiego tuningu .... to sie nie bede wypowiadal to tego ... ale prawda .. JDM górą :) osobiscie to by mi sie podobało .. jak by czemuś słuzyło ... np powiekszenie maski bo cooler sie nie miescil .. albo bo gaźniki (?) potrzebowalo ekstra 10 cm wiecej .... czyli poprostu zeby robote robil niz stawialo opory :)

ale powodzenia zycze z tuningiem , jest ok , ... kolorystyka na VT tez ... ale nic nie powiem o spoilerku na klapie .... bo szkoda slow ... powodzenia w dalszym tuningu i wsadzaj zdjecia i lej na komentarze

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
No wiec jednak jest ktos dla kogo mozna jeszcz cokolwiek pisac i tudzic sie ze zdjeciami i pokazywac krok po kroku.Dzieki za otuche dr_mateusz


To kolejny etap.
Maska jush zmatowana po nakladzie szpachli i przygotowana do nakladania szpachli natryskowej odtluszczona i wysuszona.


Obrazek

No i jusz nareszczie nabralo to jakiegos effektu po spryskaniu szpachla natryskowa.Teraz to musi wyschnac i szlifownko matowanko dopiesczanie i pozniej podklad i jazda lakier,i klara.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pozdrawiam :D

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 22:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
Martini umieszczaj swoje fotki bo warto pooglądać co kto robi :) Mi się podoba to że coś chcesz zrobić ze swoim autem i nie jeździć zwykłą chardką :) ( hehe bo charada często spotykany samochów :P ) Możesz podesłać wzór na te wizytóweczki ?? Ja miałem zrobić ale nie mam czasu. Jak niemasz wzoru to zrób zdjęcie karteczki tak na cały ekran i można coś zrobić już z tym. Pozdrawiam, mój mail : morveus@tlen.pl

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Martinii jestem w 100% z toba hehhe moge powiedziec tak ze jesli czlowiek zajmie sie czyms to go odrazu pojada po calosci bo mi sie nie podoba, pachnie to WT etc..:

A tak naprawde to im chyba przykro ze nie maja pomyslu na swoje autko jezdza GTti ktora jest w stanie lekko wskazujacym na 10 przekrecenie licznika, chlopaki nie obrazcie sie ale zluzujcie przeciesz to nie chodzi oto zeby wysmiewac kazdy pomysl !!!
Nawet jesli sie wam nie podoba, napiszcie ale nie obrazajcie ludzi...

Do Maziego...

Twoje posty coraz bardziej mi sie nie podobaja wysmiewasz poltego forum ja wiem ze ty to masz juz 10 samochod nio i chwala ci miej kolejne 10 masz do tego prawo ale nie napierdalaj sie z ludzi... Moje zdanie... BEZ URAZY MAZI !!!! SZANUJE CIE ZA TWOJA ROZLEGLA WIEDZE NA TEMAT CHARAD I OGOLNIE SAMOCHODOW ALE ... NIOP ZAWSZE JEST ALE POZDRAWIAM


Do Martiniego mam nadzieje ze na jakims wiekszym spociku opatrze twoje cudenko !!!!
Mnie sie podoba :) Podoba mi sie to ze masz pomysl :) Podoba mi sie to ze innym jest szkoda :) Podoba mi sie ze ... Czekam na dlasze zdjecia ...
i wiecej postow....

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 23:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Mazi to taki człowiek dla którego coś ma służyć. Jeśli wlot to po coś on musi być. Dla niego elementy niepotrzebne są niektóre wiec uznaje, że nie ma sensu ich zakładać. Co do maski wygląda spoko. Ale spoiler na tył mi się nie podoba, bo dla mnie jest to typowy spoiler do sedana np. honda civic vtec!! Do nie by pasowało. Ale każdy ma inny gust. Nie ważne co robimy, ważne żeby nam się podobało!! Ja jestem przychylny do wszystkich projektów, zawsze będzie to dla mnie doświadczeniem!! A forum to takie miejsce gdzie każdy może wyrazić swoje zdanie, nawet jeśli jest ono inne niż osoby zakładającej temat!!
Pozdrawiam i owocnych prac!!

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 23:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
Cytuj:
Do Maziego...

Twoje posty coraz bardziej mi sie nie podobaja wysmiewasz poltego forum ja wiem ze ty to masz juz 10 samochod nio i chwala ci miej kolejne 10 masz do tego prawo ale nie napierdalaj sie z ludzi... Moje zdanie... BEZ URAZY MAZI !!!! SZANUJE CIE ZA TWOJA ROZLEGLA WIEDZE NA TEMAT CHARAD I OGOLNIE SAMOCHODOW ALE ... NIOP ZAWSZE JEST ALE POZDRAWIAM


haaaaalooo co ja napisałem ????

przytoczcie choc jedno słowo , zdanie co ja tu napisałem nie tak .... jesli chodzi o mój post " no cóż ... ważne ze tobie sie podoba" to bez urazy ale co w nim jest ??? czy to ja napisałem o Wiejskim Tuningu ??? sorry stary ale wydaje mi sie ze to nie ja .... albo ja juz śpie ....

mój ostatni post jeśli był odebrany źle ... ten co podsumowałem wszystko .... to sorry , miałem na myśli żebys nie patrzył na komentarze w stylu WT itp ... i mimo iż mi sie nie podoba to rób bo wazne ze tobie sie podoba .... cholera ze skrytykowałem spoiler dachowy ? .... to jest forum publiczne , chyba mozna wyrażac swoje opinie ? ..... , widze teraz ze mateusz tylko ze zrozumieniem przeczytał to .... bo juz myslalem ze to ja źle napisalem .... ale dalej StiQ nie rozumiem do czego ty sie doczepiłeś w mojej wypowiedzi , chcial bym wiedziec

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 23:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Ok to kazdy moze na kazdego BLUZGAC :P bo jesli tak to to forum reprezetuje niski poziom... nie utozsamiajcie sie z ta wypowiedzia ale piszemy po to by cos wniesc a nie poto by sie cofac :P

Co do projektu ocenie go po tym jak charada otrzyma finalny wyglad :P

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17-12-2006, 23:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Ludzie spokojnie. Nie piszcie postów które nie wnoszą nic do tematu!! Przeczytajcie cały temat i się zastanówcie nad tym co piszecie!! Ale czytajcie dokładnie!! :?

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL