forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 27-04-2024, 17:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16-04-2006, 11:38 
Offline

Dołączył(a): 15-02-2006, 22:47
Posty: 11
Lokalizacja: Łódź
Spojlery samochodowe

CETUS

92-320 Łódź, ul. Niciarniana 49 (teren WIFAMY)
http:\\www.cetus.toya.net.pl
e-mail: cetus@toya.net.pl
tel. (42) 676-35-40
tel. kom. 0601 234 895

tam robią spoilery do wszystkich aut, dowiadywałem sie do swojej charadki to powiedzieli że nie będzie problemu, możecie pokazać coś z gazety itp, jeśli chodzi o koszt to chyba cos ok. 160-180 zł za jedną część ( lotka tył, spoiler przód, progi = ok. 500 pln )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13-05-2006, 01:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Co do tej firmy to pisalem do nich i mi powiedzieli ze nie robia. Hmm dziwne ale niewazne znalazlem inna firme z Bytomia gdzie mozna dostac piekne zderzaki z ktore pasuja do charadek za standardowo robione do CLIO problem w tym ze trzeba je lekko przerabiac by pasowaly idealnie do charady
Sprawa finansowa wyglada tak : zdrzak przod + tyl =600zl czyli 300 za sztuke natomiast przerobinie ich az 550 zl do tego jeszcze lakier i wogole
Na moje 18 letnie autko to jestza drogi wydatek i raczej nie podejme sie tego natomiast u nich mozna kupic super pojlery(lotki) za 140 zl a takze progi koszt okolo 90 zl ,wloty powietrza
Wiec do swojej charady doloze tylko lotke wlot na maske a takze progi zderzaki pomaluje na kolor nadwozia lusterka takze i klamki i bedzie jak z fabryki planowane maolwanie chba dopiero na lipiec sierpien wiec jak skoncze to zalacze zdjecia

Oto te zderzaki
Przod:
Obrazek
Tył:
Obrazek

Pozdrawiam .

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22-08-2006, 21:18 
witam - poszukuje listwy na tylna klape do mojej charade - wie ktos gdzie moge to znalezc??

pozdrawiam
THIN


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23-08-2006, 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
fajne ... ale troche przerobienie za drogie , jesli bede mial chwilke to podjade do sklepu tuningowego i wyrwe moze katalog z bodykitami do charade , moze wyjdzie na to samo ..... tylko bez kosztow przerobek ....

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24-08-2006, 20:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Co do spojlerow to u nas bedzie ciezko ja juz wszedzie pytalem na gieldak w renomowanych firmach tuningowych i wogole ale te co pokazalem wyzej sa piekne facet jak je przylozyl do charadki mojej to myslalem ze odlece.
Mozna jeszcze sprobowac zrobienia domodelowania naszych starych
Ostatnio sie dowiedzialem ze robia takie bajery w gliwicach na gieldzie
Podjade i opytam.

Wydaje mi sie ze takich body kitow bedziemy musieli szukac za granica choc i tam moze byc ciezko bo wszystkie zdjecia ktore mialem ze stronki CARDOMAIN pokazywalem gostkowi w sklepie i kazdy z nich byl z innego samochodu nawet je pokazywal jak wygladaja w originale i ze tesh musialy buc przerabiane by pasowaly do naszych pociech :D

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24-08-2006, 23:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
Martini napisał(a):
Co do spojlerow to u nas bedzie ciezko ja juz wszedzie pytalem na gieldak w renomowanych firmach tuningowych i wogole ale te co pokazalem wyzej sa piekne facet jak je przylozyl do charadki mojej to myslalem ze odlece.
Mozna jeszcze sprobowac zrobienia domodelowania naszych starych
Ostatnio sie dowiedzialem ze robia takie bajery w gliwicach na gieldzie
Podjade i opytam.

Wydaje mi sie ze takich body kitow bedziemy musieli szukac za granica choc i tam moze byc ciezko bo wszystkie zdjecia ktore mialem ze stronki CARDOMAIN pokazywalem gostkowi w sklepie i kazdy z nich byl z innego samochodu nawet je pokazywal jak wygladaja w originale i ze tesh musialy buc przerabiane by pasowaly do naszych pociech :D



nie wie mczy zauwazyles ale wzor jednego typu ospoilerowania nie jest konkretnie przypisany do jegnego modelu auta .. wiec nie wiem co za znawce tematu miales .... ale Pokazesz gosciowi Opla Kadetta z takim ospoilerowaniem *robionym pod kadetta) a on powie ze to od innego auta i musialo byc przerabiane .... ehhh

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25-08-2006, 07:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
ELlo ziomnki swego czasu rozmawialem z ludzmi z daihatsutuning.com na naszym forum tuningopwym sa zdjecia (tylko kilka reszte na stronie) rozmawialem i body kity sa dostepne, podali mi nazwy frm ktore zajmuja sie szaradami :P wiec poszperajcie jak co moge sie do nich odezwac jestem zarejstrowany na ich forum wiec no problemosssss .

A pozatym powiedzieli mio ze do G10X pasuja zderzaki od VW POLO i nie trzeba zawiele dopasowywac wiec sprawdzcie sami!!!

...cdn...

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25-08-2006, 09:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
a widzisz .... VW Polo - teraz pytanie które POLO , z jakich przedziałów wiekowych ??? , bo zderzaki polo są pełniejsze no i oczywiscie ladniejsze ... :) (1995 rok przykladowo ma ladne)

DObra widze :) zarejestrowale msie u nich rowniez ...

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25-08-2006, 10:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Chcodzi o modele przed okularami z przodu ( okragle swiatla ) - powinny pasowac bez wiekszych zmian ale napewno trzeba podjechac na szrota i tam przymierzyc na allegro koszt tylnego zderzaka to okolo 74zl wiec to nie jest kosmos.

Jak cos dam linka... o jakie dokladnie michodzi

oczywiscie szrot najlepszym miejscem do pasowania hehe trzeba przymierzyc.

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25-08-2006, 20:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Lepiej, weż zdjecie z allegro i umieść na forum, bo tak to sie bedą ludzie dopytywać, ja też nie kojarze o które zderzaki chodzi!! 8) Albo napisz w jakim okresie te pola były produkowane!!

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27-08-2006, 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
No moja charadka sie jush dorobila lotki na dach typu KID CAR jeszcze tylko malowanko i bedzie na dachu
Centralne zamiki sobie zafundowala a takze alarmik
Funkcjonalnosc tego autke jest teraz jeszce lepsza

Pozdrawiam :D

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23-09-2006, 08:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Znalazlem na necie 2 zdjecia przeobienia zderzakow naszych i powiem ze to spoko wyglada niewiele jest roboty dla ludzi ktrzy sie takim czyms zajmuja a effekt po pomalowaniu moze byc zachwycajacy

Tylko jeszcze jest problem gdzie u nas takie firmy sa??

Zamiesczam te fotki

przod
Obrazek

tyl
Obrazek

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22-11-2006, 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26-03-2006, 15:53
Posty: 547
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Daihatsu
Model: Charade G203 SXL
Rok: 1994
Jest szansa panowie ze takie odlewy beda mozliwe znalazlem firme ktora zajmie sie moimi zderzakami narazie czekam nakosztoryz ile by to wyszlo i czy bedzie taka mozliwosc przerobienia originalow na tuningowe jak na zdjeciach powyzej we wczesniejszy moim poscie


Pozdrawiam :D

_________________
Zdrowa muzo, bitów pelna, bas z Toba blogoslawiona ty miêdzy gatunkami i blogoslawiony owoc zywota twojego, DJ. Techniawo, Matko Rave'u, graj nade nami gluchymi, teraz i w godzinê chill-outu naszego. MAYDAY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23-11-2006, 00:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
jak ci odmowia to na wiosne przywieź mi kratę browarów na garaż i włókno szklane + żywica to się coś wymodeluje 8)

_________________
4 TURBO - Części do Subaru Impreza & Mitsubishi Lancer Evo


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL