forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 02-10-2024, 00:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14-06-2008, 23:26 
Offline

Dołączył(a): 26-08-2007, 21:45
Posty: 45
Lokalizacja: Łask
termostat był już wymieniany. Jeszcze muszę się przemęczyć ten tydzień i uważać aby nie przegrzać silnika, bo mam teraz sesje na studiach i czasu brak. Wiem że sprawdzenie chłodnicy nie zajęłoby mi dużo czasu, no ale zawsze, no i w dodatku jakby była do wymiany (a pewnie tak jest), to bym nie miał środka transportu aby dotrzeć na czas na egzaminy. Dzięki za pomoc :)
A jeśli chłodnica do wymiany, to już może sobie założyć taka większą od applausa, bo czytałem o tym na forum. A może pasuje jeszcze od innego auta???

_________________
Jest ryzyko, jest zabawa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-07-2008, 23:11 
Offline

Dołączył(a): 26-08-2007, 21:45
Posty: 45
Lokalizacja: Łask
właśnie jestem w trakcie remontu silnika. Już wszystko umyte i czeka tylko na złożenie, a właściwie na kumpla mechanika... Jak już skończe i się okaże, że wszystko gra i bez problemów będę mógł wybierać się w dłuższe trasy, to może zachaczę o Ogólnopolski Zlot:)

Mam jeszcze problem z kontrolką poziomu płynu hamulcowego. Szukałem o tym na forum, ale nic nie znalazłem, więc może mi pomożecie. Mianowicie: płyn w zbiorniczku jest na takim poziomie jak powinien być, a czerwona lampka świeci się cały czas podczas jazdy. Dlatego,aby mnie nie denerwowała odłączyłem kabel, który dochodzi do pompy hamulcowej, tam przy zbiorniczku. Dodam jeszcze, że tak nie działo się, gdy miałem starą pompe, ale ta padła i kupiłem używaną.
Macie jakiś pomysł jak to naprawić??? Próbowałem zdjąć ten zbiorniczek, ale się nie dało, bo jest chyba zgrzewany z pompą. Da się bez tego żyć, ale lubie jak wszystko działa w aucie.

_________________
Jest ryzyko, jest zabawa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-07-2008, 23:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-02-2005, 19:24
Posty: 165
Lokalizacja: wysokie mazowieckie
wyjąć pływak oczyścić go (może się gdzieś zawieszać) przez tyle lat nazbierało się tam badziewia, po wyjęciu pływaka można zerknąć na denko zbiorniczka czy nie ma tam badziewia

zerknij też na taką gumę jest na korku od zbiorniczka płynu to taka jakby uszczelka mogła się już pofałdować porozciągać od działania płynu przez tyle lat i po zakręceniu korka (nie widać tego ) może ci dociskać pływak do dołu i dlatego kontrolka świeci mimo że płyn jest

_________________
G101 1.0 b cb 90
wysokie mazowieckie
gg 3002241


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL