forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 15-10-2024, 00:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mały remont??
PostNapisane: 27-01-2008, 02:00 
Offline

Dołączył(a): 29-11-2007, 23:18
Posty: 11
Lokalizacja: Kalisz
Koledzy zwracam sie do was z takim pytaniem ile bedzie kosztowało mnie zrobienie remontu silnika 1.0 benzyna na gaźniku, chodzi mi dokładnie o wymiane uszczelek, filtrów. Czy ktos może mi podać ceny poszczególnych cześci. Mam charade w sumie od miesiąca dostałem ją od kuzyna. a jakiś tydzien temu udało mi się ją uruchomić, bo silnik nie działał. Podejrzewam że zbyt długo nie pojezdzi bo w super stanie to nie jest. I rozglądam się za następną najchętnije dieselkiem a jeszcze lepiej jakby był z turbinką wiec jak by ktos miał ciekawe propozycje to prosze pisać, a benzynka pewnie pójdzie na sprzedaż na części. Pozdrawiam

_________________
Daihatsu Charade 1,0 Cl:p PocketRocket


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27-01-2008, 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-06-2006, 20:24
Posty: 460
Lokalizacja: Bydgoszcz !
dobrego diesla trudno dostac a jeszcze trudniej turbo diesla, jesli chodzi o Twoje 1,0 to zawsze bardziej bedzie sie oplacalo kupic caly silnik niz remontowac stary przy remoncie zawsze cos wyjdzie dodatkowego co podrozy remont a z kolei zeby to wszystko sie oplacalo trzeba sie zwiazac z autem na dluzej...

_________________
Sierra 2,9 V6 24V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27-01-2008, 14:36 
Offline

Dołączył(a): 29-11-2007, 23:18
Posty: 11
Lokalizacja: Kalisz
a szkoda bo własnie myślałem o dieselku bo tą moja szkarade to trochę juz rdza wcina bo długo stała na dworze nie ruszana. A tu psikus jeszcze ten silnik. Podejrzewam że tą bede musiał sprzedać na części. bo w niej za duzo do roboty jest i rozejrzec się za inna najwyżej tez benzynką 1.0 bo trochę nią przez ten tydzien pojezdziłem i mimo stanu tech. bardzo mi się spodobała. A jak myslicie za 1500zł da się już coś kupic w miare dobrym stanie w benzynie 1.0 bo na diesla to już nie licze?

_________________
Daihatsu Charade 1,0 Cl:p PocketRocket


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28-01-2008, 01:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-11-2006, 00:50
Posty: 386
Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra / Lwówek City
mozna, nawet za 1400 hehe, jak sie przyjrzysz to gdzies wsrod moich postow jest (umownie to tak nazwijmy) kosztorys kupna i wstepnych remontow.

musisz szukac, ale w tym momencie kiedy ludzie juz wiedza co sprzedaja moze byc ciezko. co do stanu to ja rzadko spotykam sie z charadkami ktore nie znaja rdzy. Mi sie udalo ale ja mam garazowana i to z nimiec byla troche przed moim kupnem sciagnieta.

zdjecia tez sa na taki maly dowod ze jeszcze mozna kupic dobra charade :D po tylu latach hehe

Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28-01-2008, 10:12 
Offline

Dołączył(a): 29-11-2007, 23:18
Posty: 11
Lokalizacja: Kalisz
Hehe to że po kupnie bede musiał i tak włozyć trochę kasy to sie domyślam też dlatego pisze 1500zł a nie np. 2000zł na tej co teraz mam może nie widać rdzy na wierzchu ale podłoga jest cała z tyłu przegnita, Jak chciałem się do hamulców dostac to musiałem za wachacz podnosić bo jak normalnie zaczepiłem pod podłoge to mi zaczął do środka wchodzić. Ale i tak to mnie narazie nie zniecheciło.


Pozdrawiam

_________________
Daihatsu Charade 1,0 Cl:p PocketRocket


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL