forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-04-2024, 08:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam z Gdańska
PostNapisane: 25-07-2008, 00:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-06-2008, 16:08
Posty: 3
Lokalizacja: Gdańsk
Witam Szacownych Forumowiczów

Nazywam się Krzysiek, lat 24 i jestem z Gdańska. Choć nie mam prawka, ani nie jestem posiadaczem Charadki, to nie wykluczam, że w przyszłości chciałbym takowe auto mieć.
Przechodząc do sedna, jakiś czas temu mój ojciec stał się posiadaczem samochodu marki Daihatsu YRV 1.3 Turbo, jak dla mnie autko w deche :) i mam w związku tym kilka pytań, na które być może ktoś będzie mi w stanie odpowiedzieć.

Po pierwsze, ma ktoś może workshop/service manuala do tego autka albo jest w stanie załatwić takowego? Szukałem i znalazłem jedynie do normalnego YRV, a pytania o wersję Turbo do serwisów w U.K. pozostają na razie bez odpowiedzi.

Po drugie, miał już może ktoś styczność z tym autkiem? Chodzi mi głównie o porady odnośnie naprawy, użytkowania, ale przyda się każda informacja.

Po trzecie, mógłby ktoś mi wskazać jakieś sklepy z tanimi częściami? Ogólnie wiem, że Hipol i Agmar mają trochę części do tego autka, jest też kilka stron zagranicznych, na których można by znaleźć części do owego auta.

Link do zdjęć autka na Picasa Web Album: http://picasaweb.google.com/krzhor/DaihatsuYRV13Turbo

Jeszcze raz Witam i Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25-07-2008, 01:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-01-2006, 13:36
Posty: 1253
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witaj...

No powiem ci ,że kozackie to YRV :) Manuale będzie ciężko znaleźć, ale nie przestawaj szukać. Ja sprzedałem swoją G200 lecz na zlot we wrześniu przyjadę na 100% i liczę, że pojawisz się tym YRV chociażby po to by pokazać jak to jeździ :)
Z Gdańska do Koronowa (okolice Świecia/Tucholi lekko w lewo) nie masz daleko - przyjedziesz rano wyjedziesz wieczorem w najgorszym przypadku ;)

Zapraszamy :)

p.s. A gdzie zdjęcia serduszka tego potwora ???? KONIECZNIE pokaż co masz pod maską :)

_________________
dawno temu : Hyundai Pony GLS 1.5 82KM
dawniej : Daihatsu Charade G200 1.3 84KM
nie tak dawno : Audi 80 Avant 2.0 90KM
przed chwilą : Fiat Doblo 2010 Maxi Combi 1.6 MultiJet 105KM (290Nm)
teraz : Mitsubishi L200 Invite+ DoubleCab 2.5 DiD 136KM (390Nm)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25-07-2008, 16:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-06-2008, 16:08
Posty: 3
Lokalizacja: Gdańsk
Daleko nie mam, tylko że wyjeżdżam za granicę i będę najwcześniej na początku października z powrotem w kraju, ale może uda mi się ojca przekonać, że gdyby miał czas to mógłby wpaść.

A galeria powinna być już zaktualizowana o nowe fotki, które zrobiłem na szybko :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL