forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 17:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Siemanko
PostNapisane: 24-10-2006, 12:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27-07-2006, 10:47
Posty: 23
Lokalizacja: Lodz
Witam all. Nie tak dawno posiadlem Daihatsu Sirion `99 1.0 wlasnie teraz wytropilem ze jest i tutaj rowniez taki. Pozdrawiam

_________________
Daihatsu Sirion :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24-10-2006, 17:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-01-2006, 13:36
Posty: 1253
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witamy... witamy...
Sirion to już całkowicie ewenement. Miejmy nadzieję,że okaże się równie doskonały co nasze Charadki. Nie słuchaj ludzi - kochaj to autoi wkładaj w nie każdy grosz. Z pewnością pojeździsz długie lata !
Zapraszamy na forum !

[/url]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24-10-2006, 20:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Witam na forum.
Dobrze, że posiadacze innych autek daihatsu rejestrukja sie na tym forum bo nie ma forum daihatsu w Polsce!!
Licze na Twoj udział w dyskusjach i dzielenia sie swoimi informacjami!! :lol:

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24-10-2006, 21:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-01-2006, 13:36
Posty: 1253
Lokalizacja: Bydgoszcz
E tam nie ma.... www.daihatsu.webd.pl :) Tylko że nie mam czasu by się tym zająć i nie znam nikogo kto by mi w tym chciał pomóc :( Nawet nie mam czasu zrobić ładnej grafiki a co dopiero rozbudować tę stronkę :(
Liczę na pomoc ochotników z Bydgoszczy. Filmy montują, remontują Gtti to może by i stronkę mi pomogli robić ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24-10-2006, 22:39 
Offline

Dołączył(a): 22-10-2006, 12:09
Posty: 15
Lokalizacja: Śląsk- Piekary Ślaskie
Witamy w Naszej grupie...zachecamy do wypowiadania sie na Forum ::)

_________________
Dream Media Studio

www.elusive-drivers.prv.pl

Marzenie -> waga 650kg + silnik 150koni... wyciagniete z pojemnosci max 700cm :) ( Zaden Problem.. :/ )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25-10-2006, 07:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27-07-2006, 10:47
Posty: 23
Lokalizacja: Lodz
To moze cos wiecej o sobie. Jestem z lodzi Siriona sprowadzilem z wloch. Ogolnie jechalem po VW Polo ale okazalo sie ze babka jak sie dowiedziala ze autko ma jechac do PL to sie rozmyslila a byla polowka model 6N `95 za 500euro. Najlepsze jest to ze tam takich aut juz sie nie sprzedaje ida na zlom ale wyszlo mi to na dobre. Okazalo sie ze znajomy znalazl wynalazek Daihatsu Sirion. Autko stalo juz pol roku poniewaz jego wlasciciel zmarl. Duzo sie nie najezdzil bo autko z `99 roku mialo przejechane 13tysi. Chyba najfajniejszym atutem siriona jest wyposarzenie czyli full max ;) klima poduszki abesy 4x el szyby el lusterka no chyba wszystko co mozna miec w takim malym aucie. Zdziwil mnie tez troche silnik 1.0 12v w instrukcji jest napisane 145 V/MAX ale nie moj model. Pokonujac przez 24h trase z wloch do polski bez snu i odpoczynku (1700km) daihatsu mnie zaskoczyl bo wycisnalem z niego 175km i musialem hamowac. 1.0 zamyka licznik. Teraz troche obawiam sie awari bo czesci jak na lekarstwo ale patrzac na przebieg chyba powniennem dac sobie spokoj. :)

_________________
Daihatsu Sirion :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25-10-2006, 16:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Szczerze kupiłes napewno dobre auto, a co do zamykania licznika to japonczyki tak juz maja w swojej naturze. Przebieg bardzo duzy!!! :lol: Watpie zebys musiał cos przy nim robic, oprocz lania paliwa!! A co do silnikow 1.0 to niskie opłaty OC i male spalanie po prostu same plusy Twojego auta. Jak chcesz to sie pochwal ile Ci wyszlo z rejestracja w Polsce(tzn koszt zakupu z rejestracja)??
pozdro!! 8)

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26-10-2006, 12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27-07-2006, 10:47
Posty: 23
Lokalizacja: Lodz
Do konca to sam nie wiem. Zagubilem sie po drodze, w tym wszystkim autko kosztowalo 2500 euro do tego trzeba doliczyc koszty paliwa oplat za autostrady (wlochy) oraz ubezpieczenie i przeglady itd. Wydaje mi sie ze lacznie to kwota 13-14tysi wraz z OC. Autko pali mi 6,5litra a w trasie 5literkow. A nie wiecie moze jak czesto trzeba wymieniac plyty. tzn hamulcowy, od wspomagania, itd bo sam nie wiem jeszcze co powinniennem oprocz oleju wymienic.


nie ten dział na pytania eksploatacyjne -mazi

_________________
Daihatsu Sirion :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siemanko
PostNapisane: 09-10-2010, 07:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27-07-2006, 10:47
Posty: 23
Lokalizacja: Lodz
Witam starych znajomych. Po 4 latach jezdzenie Sirionem przyszla kolej na inna zabawke. Siriona musze polecic z czystym sumieniem, sprzedalem go z przebiegiem 56tys i w tym czasie wymienialem tylko zarowki. Nie bylo zadnej usterki, nic. Wszystko dziala do tej pory bez zarzutu. POLECAM TEN SAMOCHOD WSZYSTKIM
Oto moj nowy wynalazek:

http://www.youtube.com/watch?v=a0Fx6df5D0g

_________________
Daihatsu Sirion :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL