forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 12:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Charade G200 1996 Automat +_LPG Sekwencja Diego G3
PostNapisane: 14-01-2013, 09:35 
Offline

Dołączył(a): 14-11-2008, 16:11
Posty: 6
Lokalizacja: Nowe Babice /k Warszawy
Samochód: Charade
Model: G200
Rok: 1996
SPRZEDANE

Sprzedam niezwykle sympatyczne Daihatsu-Charade model G200 z 1996 roku. Samochód mimo swojego wieku jest w stanie bardzo dobrym zarówno wizualnym jak i technicznym. Wraz z samochodem są dokumenty książka serwisowa które wskazują co się działo do momentu zakupu samochodu przeze mnie. Osobiście przejechałem samochodem 40tyś w ciągu 2 lat. W samochodzie zainstalowałem instalację LPG Diego G3 ze zbiornikiem w kole zapasowym.Zawór tankowania lpg we wlewie pod klapka. Na jednym tankowaniu w cyklu miejskim auto przejedzie 300km tankując 28,5L LPG. Bezwzglednym atutem tego auta jest skrzynia automatyczna sterowana elektronicznie w 3 stylach jazdy. Auto jest dynamiczne ekonomiczne i zadbane. W okresie 2 lat eksploatacji trafiło mi się wymienić przeguby prawy oraz lewy ,klocki hamulcowe przód no i oczywiście olej.

Samochód pali na dotyk w każdych warunkach pogodowych. Mankamentem są opony zimowe z których jedna jest nie do naprawy ,a więć należało by albo wymienić wszystkie lub 2.Samochód ma założone letnie opony też już w kiepskim stanie. W komplecie można uznać kupujący dostanie 2 komplety alu felg wszytskie identyczne . Jedyne uszkodzenie to zerwane zaczepy tylnej półĸi w bagażniku, będące następstwem powiekszenia rodziny i transportowania wózka.Samochód wymaga drobnych poprawek lakierniczych na nadkolu. W samochodzie jest zapas typu dojazdówka, praktyczny z racji zainstalowanego zbiornika LPG. Silnikowo brak uszkodzeń.Auto sprzedaję bez wad ukrytych o których istnieniu bym wiedział. Jęśli cena będzie satysfakcjonująca nowy właściciel otrzyma nowy pasek rozrządu,rolkę napinacza oraz pompę wody. Ja już z racji przesiadki na nowe auto tego zabiegu nie dokonam.W celu uprzedzenia pytań ,dlaczego sprzedaję samochód skoro jest w takim stanie odpowiedz jest prosta z racji powiekszenia rodziny samochód stał się za mały.
Gorąco Polecam Auto jest super zwłaszcza do miasta.

Samochód jest do obejrzenia w Babicach Nowych 3km od granic Warszawy.
CENA :3999


Załączniki:
2943835752_2.jpg
2943835752_2.jpg [ 131.92 KiB | Przeglądane 31443 razy ]
2943835752_1.jpg
2943835752_1.jpg [ 149.55 KiB | Przeglądane 31443 razy ]
2943835752.jpg
2943835752.jpg [ 132.66 KiB | Przeglądane 31443 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL