forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 27-04-2024, 20:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 01-02-2010, 16:56 
Offline

Dołączył(a): 16-03-2008, 22:22
Posty: 172
Samochód: Daihatsu
Model: G200
Rok: 1993
KiLLerXX napisał(a):
tak ale podobno zaszpachlowal stare migacze ??? Ja tu nie widze zeby byly zaszpachlowane na przednim nadkolu.


W G200 migacze są na nadkolu i w zderzaku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 01-02-2010, 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01-04-2008, 15:24
Posty: 470
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Charade
Model: g10, g100
Rok: 1983
teraz rozumiem. kolega tylko w zderzaku zaszpachlowa :)
Z tego co widze nie kazde auto ma migacze z boku na przednim nadkolu .Czy te migacze są obowiązkowe?

_________________
_________________
Daihatsu Charade G10
Daihatsu Charade G100
BMW e36 318 touring

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 01-02-2010, 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11-11-2008, 16:46
Posty: 180
Lokalizacja: Stary Sącz
Nie nie są obowiązkowe... Kodeks przynajmniej nie mówi nic o oświetleniu z boku:) Niektóre samochody mają w miejscu ori kierunków w nadkolach jakieś zaślepki plastikowe

_________________
Był: Golf 2 88r 1.8 90KM
Jest: Daihatsu Charade 92r 1.0b 54KM
Renault Safrane 94r 2.2 12v 136KM
Będzie: Się zobaczy:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 01-02-2010, 19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11-08-2009, 13:30
Posty: 29
Lokalizacja: Łódź
KAMILcom napisał(a):
bardzo fajne auto !!! brakuje mi tu wysokiego spojlera troche diod i jakiś fajnych naklejek z trintbalami, aaa no i koła co najmniej 16 cali !

byłeś już tym samochodem pod dyskoteką ? udało sie zebrać "plony" ? Obrazek


CZy ty jestes cieciem parkingowym, czy twoj iloraz inteligencji jest nizszy od przecietnej???Jak bys czytal wczesniej wszystko waznie, to bys wiedzial co mysle apropo spojlerow,,a po drugie to jak bys byl choc troche inteligętny to bys wszedl na moj profil i zobaczyl, ze jedym z moich zainteresowan jest muzyka a w niej drum and bass, a ci, ktorzy sluchaja dnb nie chodzą na dyskoteki,ale pewnie ty jako ze domniemiewam jestes cieciem parkingowym tak pewnie nie wiesz w ogole co to jest dnb i kultura z tym związana, a i dupeczek tez juz nie musze podrywac bo mam zone i dziecko tak wiec jesli oceniasz ludzi np, po wygladzie samochodu tak swiadczy to, jak pusty i tępy jesteś...czy nie mam racji?


EDIT by Miki

Albo zejdź z tonu albo wypad z forum



Ciag dalszy: Umiescilem tu pare zdjec przedastwiajacych Charade po tuningu, ale Miki je skasowal , wiem juz czemu, wiec sorki, tu jest linko do naszej strony, gdzie mozna to robic:

viewtopic.php?f=9&t=1076&p=30823#p30823

na koncu wkleukem fotki ze zlotow zagranicznych, nie bede pisal jak jest moja opinia, i wiem, czemu modernizator napisal, zeby nie wpisywac komentarzy pod zdjeciai (pewnie zeby nie bylo tego co tutaj sie dzieje )

Dla tego tez prosze o brak komentow apropo mojej pracy, jak skoncze, wkleje zdecia tez tam gdzie jest ich miejsce ,,wyrazac opinie bezdie mozna sobie samemu w myslach nie obrazajac innych,,amen

_________________
only dnb


Ostatnio edytowano 01-02-2010, 22:26 przez freestyles, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 01-02-2010, 21:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11-08-2009, 13:30
Posty: 29
Lokalizacja: Łódź
Przepraszam pana kamila, za bardzo pojechalem..moglem napisac inaczej, ale niestety tak dzialaja na mnie emocje, nie powinienem pisac takich obrazliwych kwesti w stosunku co do pana kamila, tak wiec przepraszam, ,,
ps - jestem uczulony na dyskoteki, manieczki i ludzi tam chodzących, moze tez dlatego tak sie zdenerwowalem, i napisalem co napisalem wiec taz jeszcze prosze o wybaczenie za moje niekulturalne zachowanie,,,

_________________
only dnb


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 01-02-2010, 21:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11-08-2009, 13:30
Posty: 29
Lokalizacja: Łódź
domino87ss napisał(a):
freestyles napisał(a):
to jezdzilem 3 miesiace bez ubezpieczenia i nic sie nie stalo,


Kolega zbytnio mądry nie jest... Czyli na to wychodzi że auta nie trzeba ani ubezpieczać ani badać technicznie bo może nic się nie stanie... A jak się stanie? spowodujesz wypadek... I co?? Stać cie na pokrycie szkód albo odszkodowania dla pokrzywdzonych??? Tok myślenia dziecka...


Jezeli ktos jest bardzo pewny siebie w samochodzie i dobrze jezdzi, nie obawia sie ze cos stanie sie zlego, u mnie niestey zarejestrowanie pojazdu laczylo sie z kosztami, dla tego kulalem na oplaty ale juz jezdilem...i nic sie zlego nie sstalo..do tej pory, jezdrze samochodem od zeszlego lata i ani jednego wykroczenia,,po za zlym parkowaniem ale to juz inna historia..

_________________
only dnb


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 01-02-2010, 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14-05-2009, 00:25
Posty: 310
niestety musze cie zmartwić gościu, ale nie jestem cieciem. pytasz bo chciałeś poznać jakiegoś kolege po fachu (wnioskuje to po twojej pisowni przewyższającej niewiele czwartoklasistę i mentalności apropo bezpieczeństwa) ?
nie musisz przepraszać, bo zdanie cieci takich jak ty mnie nie wiele interesuje :(
w każdym razie powodzenia w karierze zawodowej i przy tjuningach samochodu - proszę tylko nie zrób nikomu krzywdy

EDIT by Miki

Nie rób chlewu, kolega Cie przeprosił więc jak masz mu dalej jechać to się nie odzywaj

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 01-02-2010, 23:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11-08-2009, 13:30
Posty: 29
Lokalizacja: Łódź
jezeli nie interesuje cie zdanie moje to czemu piszesz jakies hlupoty w stylu podjerdrzania pod dyskoteki?
po kolejne przeprosilem cie za to ,ze powiedzialem ze jestes cieciem paringowym a ty po tym mnie wyzywasz od zwyklych cieci, a to juz nie kulturalne z twojej strony, a nie pisze jak 4 klasist, tylko cimno mam w pokoju i klawiatury nie widze i pisze na wyczucie,,czyli nie patrzac na klawiaturę...

_________________
only dnb


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 02-02-2010, 00:54 
Offline

Dołączył(a): 16-06-2009, 22:13
Posty: 296
Lokalizacja: Oleśnica/Wrocław
Samochód: Charada Diesel 3D
Model: G100
Rok: 1989
Jak chcesz zaoszczędzić na prądzie to wyłącz komputer.

Auto w miarę ale kolor to strasznie razi. Mnie się podobają spokojniejsze kolory. Zderzak z przodu fajny. Ile już władowałeś w blacharkę i malowania?

_________________
1.0 D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 02-02-2010, 01:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11-11-2008, 16:46
Posty: 180
Lokalizacja: Stary Sącz
DOL_michal napisał(a):
Ile już władowałeś w blacharkę i malowania?

Nie licząc Betoniarki szpachli:) No właśnie też mnie to interesuje?

_________________
Był: Golf 2 88r 1.8 90KM
Jest: Daihatsu Charade 92r 1.0b 54KM
Renault Safrane 94r 2.2 12v 136KM
Będzie: Się zobaczy:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 02-02-2010, 09:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Miałem się nie odzywać ale już to mnie wnerwia co się wyprawia na forum....niech każdy sobie schowa uprzedzenia do tej czy innej formy tuningu, pomyślcie 2 razy zanim zaczniecie po kimś jechać i zastanówcie się nad tym co piszecie...

Kolega robi Charade na styl F&F i niech robi jestem ciekaw fotorelacji oraz wyglądu finalnego tej G20X, na internecie sporo można znaleźć G100 i G200 w tym stylu...to chyba nic złego

Wiec jeszcze raz apeluję, jeśli nie macie nic konkretnego do napisania/zapytania to nie jedzcie po kimś dlatego, że robi coś innego niż wy!!! Nawet jeśli się wam to nie podoba. O gustach się nie dyskutuje wiec dajcie spokój.

Ja nie jestem fanem F&F style ale z chęcią na zlocie oglądnąłbym ten samochód. Ciekawe czy wy nie?

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 02-02-2010, 22:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11-08-2009, 13:30
Posty: 29
Lokalizacja: Łódź
DOL_michal napisał(a):
Jak chcesz zaoszczędzić na prądzie to wyłącz komputer.

Auto w miarę ale kolor to strasznie razi. Mnie się podobają spokojniejsze kolory. Zderzak z przodu fajny. Ile już władowałeś w blacharkę i malowania?


Dziecko spalo w pokoju i dlatego nie moglem palic lampek, laptop duzo nie ciągnie prądu, a jesli chodzi o koszta to u mnie nie byly duze, bo mam szwagra lakiernika, co nie znaczy, ze on mi zrobil wszystko, jak wczesniej pisalem sam zapierd*lalem przy charadce, zeby ją pomalować..
Jesli ktos ma wtyki i chce odswiezyc samochod wystarczy odwalic najwiekszą robotę, malowanie pistoletem to juz pikus, w porownaniu do reszty. Normalnie za caly samochod lakiernicy biorą od 2 tysi w górę..ja z wlasnych wkladow, czyli tyle co na materiały to maks 500 zł , pracy w h*j i kawałek więcej,,, co do szpachli to poszlo troche w boki, bo te listwy mi sie niepodobaly, a co do zderzaka przedniego to wycięte jest fleksem to co widac, następnie tam gdzie byly migacze zostal wtopiony plastik i pozniej zaszpachlowane i nadole tak samo, powycinalem z starych innych zderzakow pare czesci i taki dziadzus co klei popekane zderzaki dokleil mi to na dole i pozniej szpachla, ale jak juz bedzie na fest zrobiony wtedy strzele odlew z wlokna i bedzie leciutki..
Szwagier robil kiedys cala bude z wlokna gosciowi od subarki rajdowej, zeby byla lazejsza i mial gosc zderzaki na wymiane szybka podczas rajdow, jest z tym pierdolenia sie ale efekt jest niesamowity, czesci są mega leciutkie..tylko nie wgniataja sie przy bombach ewentualnych, lecz pekają, a to normalne...jesli chce ktos całą budę z wlokna, zapraszam do Łodzi :)

_________________
only dnb


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 02-02-2010, 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11-11-2008, 16:46
Posty: 180
Lokalizacja: Stary Sącz
StiQ napisał(a):
jesli chce ktos całą budę z wlokna, zapraszam do Łodzi


Miałem kiedyś taką łódź z włókna szklanego:)...:) Jedno wiem czego nie zrobie już nigdy to nie kupie z gnitej lub z obijanej skorupy chodź by mi za darmo dawali:) Nie cierpię blacharki... Wole Auto uszkodzone mechanicznie bo wiem że sobie z nim poradzę. Co do żywicy... chętnie bym po eksperymentował:) Tylko że z tym się można bawić jak się ma dużo czasu... Na szybkiego się nic nie da... bo to po czasie wyjdzie...

_________________
Był: Golf 2 88r 1.8 90KM
Jest: Daihatsu Charade 92r 1.0b 54KM
Renault Safrane 94r 2.2 12v 136KM
Będzie: Się zobaczy:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 03-02-2010, 02:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-10-2008, 02:04
Posty: 1034
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Charade
Model: GTti
Rok: 87
domino87ss napisał(a):
Jedno wiem czego nie zrobie już nigdy to nie kupie z gnitej lub z obijanej skorupy chodź by mi za darmo dawali:) Nie cierpię blacharki... Wole Auto uszkodzone mechanicznie bo wiem że sobie z nim poradzę.


Mam tak samo :)
Na samą myśl o szpachlowaniu lakierowaniu mnie skręca :/
Jedynie ciecie budy diaksem mi szło dobrze :D

_________________
<facepalm>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: D Ch g200 1,3 16v w fazie tuningu
PostNapisane: 03-02-2010, 09:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11-11-2008, 16:46
Posty: 180
Lokalizacja: Stary Sącz
domino87ss napisał(a):
domino87ss napisał(a):
Jedno wiem czego nie zrobie już nigdy to nie kupie z gnitej lub z obijanej skorupy chodź by mi za darmo dawali:) Nie cierpię blacharki... Wole Auto uszkodzone mechanicznie bo wiem że sobie z nim poradzę.


Mam tak samo :)
Na samą myśl o szpachlowaniu lakierowaniu mnie skręca :/
Jedynie ciecie budy diaksem mi szło dobrze :D


Może podam definicję słowa blacharka:)

Blacharka (nie mylić z Blacharą)-Niewdzięczna robota łącząca się z opiłkami w oczach, spalonymi koszulami, licznymi poparzeniami na ciele spowodowanymi przez konserwacje:) Dająca Poprawę wyglądu pojazdu -czyt na 2 lata:) Później zawsze coś gdzieś wychodzi A jak wylezie wcześniej to się harakiri popełnia:) Jedyna zaleta tejże pracy jest możliwość zarobku:) Wciąż dobrze płatna, a samochody gniły, gniją i będą gnić. Kasować też a co za tym idzie blacharze zawsze będą mieć co robić:)

_________________
Był: Golf 2 88r 1.8 90KM
Jest: Daihatsu Charade 92r 1.0b 54KM
Renault Safrane 94r 2.2 12v 136KM
Będzie: Się zobaczy:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL