forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 18-04-2024, 10:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
zbieraj tez, ja tez szukam , mam troche zdjec, manuali , pasuje artykuly jakies stare , ma polski przewalić , no i co jeszcze, dalej nie wiem co bedzie w menu :)


zapomnialem dodać Klub DAIHATSU to nie tylk oCharada - pasowalo by poszukac tez o innych , Cuore , Applause , HiJet Feroza i inne ....

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 14:01 
No chłopaki, ale tempo narzuciliście. Co do menu to tak jak Mazi pisałeś, ale napewno moim zdaniem przydałyby się działy: HISTORIE (gdzie każdy napisałby coś o swoim modelu o jego historii), OPINIE UŻYTKOWNIKÓW, DANE TECHNICZNE, NAPRAWY, HISTORIA MARKI (ogólnie historia Daihatsu) (jak coś jeszcze wymyślę to napiszę, oczywiście cały czas mówię o tym menu po lewej stronie szabloniku), co do prawej strony można tam walnąć tak jak jest napisane NOWE ARTYKUŁY, które będą pojawiały się na stronie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 14:17 
A i jeszcze co do szabloniku Maziego to jest super. Trochę go polepszyć graficznie i bedzie miodzio.

Obrazek

A co myślicie o tym (może jako logo klubu) (zrbiłem to w wolnym czasie)?? Czekam na wasze wypowiedzi.

A i jeszcze moge zaoferować swą pomoc w rzeczach związanych z grafiką, gdyż ostatnio trochę w tym siedzę (głównie za sprawą VT) i do tego lubię to.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
no to zrob cos :) , jak bedzie ciekawe to sie wymodzi gdzie to upchnąć itp :)

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 14:47 
To Mazi pomyślę nad banerkiem (Twoje mi się podobają, ale zrobię jeszcze jakiś projekt). A i jeszcze ptanko, czy mogę skorzystać z tego co już jest na twoich banerach?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 15:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
haha , podoba sie bannerek nie ? :PP :PP , jasne uzywaj do woli , moze cos ciekawszego wymodzisz ... mimo iz moj mi sie podoba oraz wielu człowiekom ;p;p

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 15:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Pieknie Pieknie Panowie i Panie ....

Co do logosa Ladnichny ....

co do działow musi napewno byc :

Historia Marki ( 30 min siedzenia i znalazlem o 1900roku razem ze zdjeciami) jesli zobaczycie moje poprzednie posty jest tam cala historia w skrucie bo poco sie tu rozpisywac znalazlem tez dosc sporo na tewmat nie tylko o charade wiec sa i inne modele wiec brac garsciami mozna !!!

Oczywiscie z zachowaniem przyzwoitosci zdjec napewno nie braknie:)

Co do innych działow napewno

Galeria podzielona na modele samochodolw
Galeria urzytkownikow i i ch autek (opis autek zdjecia, filmiki)

Chat, forum, zloty (ktore sie odbyly podzielone na miesiace w ktorych sie odbywaly sprawozdania z nich oraz dokumentacja zdjeciowa, filmow.

Jak cos sobie przypom,ne nie omieszkam o tym napisac bedzie super czekam na stronke bo chcemy to juz wszystko umieszczac chlopaki i dziewczeta do roboty i dostarczamy materiałow.

Pozdro ...cdn

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
a poaptrzcie tak jest teraz klikniecie na Klubowicze ....
wyskakuje strona - domyslnie Charade ..... prawda ?
i teraz kazdy bedzie mial takie cos ... kolejnosc zarejestrowaia bedzie obowiazywala , kazdy bedzie mial swoja strone , na zdjecia itp , niestety nie bedzie mogl samodzielnie dodawac zdjec , opisow itp , poproastu bedzie wysylal do mnie , ja bede apdejtowal ... no wiec powiedzcie co wam sie widzi o takiej stronnicy :)

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 16:30 
Mazi pięknie :) to wymyśliłeś. A to że będzie trzeba informacje i artykuły wysyłać najpierw do Ciebie nie jest żadnym problemem, a nawet jest to + gdyż będzie 100% pewność, że na stronce nie znajdą się rzeczy, których nie chcemy.

Co do banerka to dziś wieczorkiem przysiądę (gdyż zazwyczaj wieczorami lepiej mi się myśli nad takimi rzeczami :) i postaram się coś fajnego wymyślić (wydaje mi się, że mam już pewien pomysł, ale narazie nie będę go zdradzał)

A co do rzeczy jakie muszą być na stronce to jeszcze powinien być wykaz publikacji i książek o Charadkach (gdyż napewno takie są) no i manuale :).

A i mam jeszcze 1 pytanko. Co z forum, czy narazie czekamy na Misia i korzystamy z tego forum, czy już odrazu zakładamy nowe forum?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 16:33 
Poprzedni post był mój, a i jeszcze ciesze, że Ci się StiQ podoba to co zrobiłem (no nie można na razie powiedzieć, że to jest logo, bo jeszcze nikt tego nie powiedział :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
zalozymy nowe forum , ale na forum trzeba wielkiej bazy danych , dopiero jak zakupie server bedzie mozna uruchomic niezalezne forum phpbb - takie jak to , wtedy wyladuje na duzym serverze razem z reszta plikow , i kazdy dostanie mejla klubowego , he ? :) Klubowicze działają i pierwszy uzytkownik - pani Krysia ;D

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
na bieząco mozecie sledzić http://www.charade.kgb.pl/index.php , jak cos zmieniam to apdejtuje , przykladowo Klubowicze działaja i pani krysia :)

co jeszcze , kazde menu ma skrypt , prawe czy lewe czy gorne , wiec zmienic kolejność , dodać coś nowego - no problemo , zmieniam w jednym pliku na reszcie stron zmiana jest natychmiastowa , wiece jzabawy bedzie z klubowiczami .. ale to nie problem :)

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 17:00 
Jestem pod wielkim wrażeniem tego co dokonaliście.
Szczególne ukłony dla Mazi.
Naprawdę super strona. Podoba mi się bardzo. Elementy które wykonałeś na stronę są bardzo fajne. To które wybierzesz to już kwestia gustu i nic więcej, ale ja się w kwestie gustu nie mieszam bo każdy ma inne zdanie a mi bardziej zależy na czymś innym niż na wyglądzie. Mogę śmiało powiedzieć że jeśli będziesz kontynuował ten zapał w budowaniu strony to masz moje pełne poparcie. Już teraz wiem że będę pomagał we wszystkim co tylko będę mógł zrobić. Bardzo się cieszę że już teraz nastąpił pewien podział ról. Każdy zajmie się tym co umie najlepiej. Więc ja powiem że jeżeli chodzi o media to ja się tym mogę zająć profesjonalnie. Teraz już będę mógł nie tak często siedzieć na forum bo urlop się skończył. Myślę że ten projekt który zrobiłeś jest dobry i widzę w nim przyszłość. Jeśli ktoś wyraża chęć to może poszukać informacji które będą potrzebne do budowania kwestii merytorycznych. W szczególności instrukcje obsługi i manuale. Ale nie jakieś tam fotki książki tylko dokumenty które pozwolą poznać samochód i naprawiać go osobiście.
Mazi wiem że tam gdzie jesteś sprzedaż samochodów Daihatsu jest cały czas na poziomie salonowym, więc może w salonie udostępnią nam podręczniki i instrukcje. Pomyśl o tym jeśli masz gdzieś salo niedaleko.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 17:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
nie dziekuje bo zeby nie byl oze na laurach sie skonczy :) ,
dobry pomysl z tymi Ksiazkami itp ... musze wyszukac salonu i zadzownic lub podjechac , zapytac , moze udostepnią coś ... hmmm a co do strony , ogolnei to jest piekielnie ciezko , pracy duzo .... , pozatym im wiecej działów , podstron tym wiecej skryptow , komend , metlik sie robi ... zwlaszcze ze nie mialem doczynieniea nigdy z php i robie to od wczoraj wieczór .... ale postaram sie doprowadzic wszystko do konca ... później to tylko formalność - dodac nowego uzytkownika , artykuł , czasem rozbudowac zmodernizowac strone ... to juz pikus porównujac do budowania calej struktury strony ... najlepiej jak wyszukacie arty - Historia marki , poszczegolnych modeli , jakie modele sa na rynku , zdjecia, opisy , wszystko wszystko , najlepiej nie tylko z Charadą . Cuore , HiJet , Applause , Feroza te są popularne na naszym rynku , rodzynki to Mira , YRV , itd ...

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 17:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Tempo ekspresowe oby tak dalej!!

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL