forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 13:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Permanentna rewolucja
PostNapisane: 30-07-2006, 23:16 
Wiecie co...
Może i sie czepiam ale strona nie jest aktualizowana, nowi użytkownicy nie są rejestrowani, ani nic nie jest tak jak powinno. Uważam że wystarczyło by odrobinę wolnej woli, żeby było wszystko w porządku. Temat charadek to nie jest temat martwy :!: Dopiero będzie się rozwijał dlatego zróbmy coś i postarajmy się żeby ułatwić sobie życie.
Na jednej ze stron internetowych o charadzie :shock: znalazłem informację że auto już nie jest produkowane od jakiegoś czasu. Bzdura :!:
Auto jest w ciągłej sprzedaży za granicą i coraz częściej w komisach sprowadzone modele.
http://www.daihatsu.co.uk/charade/
Zajrzyj i przekonaj się sam. :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2006, 11:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Witam w 100% to jest prawda strona jak byla w budowie tak jest dalej nie czepiam sie ale tak mi sie zdaje ze nikt tym sie nie zajmuje bylo by fajnie pochwalic sie ladna strona przed innymi Charade i daihatsu klubami ze swiata. Dobrze ze ktos wkoncu sie zainteresowal tematem naszej strony klubowej, a co do rejestrowania nowych czlonkow niewiem dlaczego niemaga sie logowac moze tu uderzyc do MIs'a moze on cos nato poradzi :P

Mam nadzieje ze zacznie sie nasza strona naprawde budowac a nie stac lub sie nawet cofac :)

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2006, 12:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
coz, ja pisalem na gg , mejle , i pw do miska juz z tydzien temu w tej sprawie , zaproponowalem mu nawet swoja pomoc , ze moge opiekowac sie forum , bo nie ma osoby ktora by akceptowala nowych i robila porzadek na forum , a takze zaoferowale msie do budowania nadal strony www poniewaz mam strasznie duzo czasu - taka praca :) - n oale niestety .... zero odzewu

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2006, 17:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Ja również oferowałem swoją pomoc, w mailach pisałem, że chetnie byłbym moderatorem, aby usuwać niepotrzebne posty i tematy, pomóc w zakładaniu kont dla nowych użytkowników. Pierwszego maila wysłałem jakieś pół roku temu, kilka po nim wyslałem, pisałem Misiowi też na GG ale nie odpisuje.
A co do strony to każdy widzi, dobrze, że Amba ma strone.
Pozdro.

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2006, 21:56 
Każdy może prawda krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych prawda punktów, które stworzymy.
No więc wobec tego należy wziąć się do pracy i budować. Organizować.

:arrow: Jako pierwszego kandydata do rady rejsu proponuję pana, który prowadzi nasze zebranie. Kto jest przeciw? Nie ma. Dziękuję. :arrow:

a tak poważnie to myślę o tym żeby zrobić stronę z prawdziwego zdarzenia :!: i nie jest to czcze gadanie z mojej strony tylko skoo jesteśmy już tutaj i jest nas kilku którzy by chcieli coś działać to podzielimy się pracą i będzie sprawiedliwie i wszyscy będą zadowoleni, a później jak już to wszystko zrobimy to będziemy świętować zwycięstwo na kolejnym zlocie.
Ten zlot który organizuje teraz, to tatuję go jako - pierwsze koty za płoty. Ale trzeba się rozwijać.

:arrow: Towarzysze, pomożecie :?:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2006, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
rushmore_KR napisał(a):
Towarzysze, pomożecie :?:


Pomożemy !!

Ja chciałem wsumie napisać :P że brakuje jakiegoś hmmm folderu np. NASZE CHARADKI gdzie każdy zarejestrowany mógłby umieścić zdjęcia swojego autka i coś o nim napisać...

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2006, 22:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Wszyscy na pytanie Gierka "Pomożecie??" odpowiedzieli "Pomożemy" wiec i ja mówie, że to co bede mógł zrobić albo inaczej potrafilbym zrobić to zrobie. Już dawno miałem ochote założyć taki temat, ale jakoś nic z tego nie wyszło, dobrze, że jest teraz!!
Pozdro

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01-08-2006, 22:29 
No to już mamy podstaawy do tego żeby zacząć działać. Już wiemy że musi być podstrona "nasze charadki". Więc teraz kto jest chętny do współpracy niech napisze co może zaoferować i na czym się zna.

:arrow: ja mogę zaoferować: obsługa kodu html, tworzenie forum i galerii, budowanie infrastruktury sieci, zapewnienie miejsca w sieci na strone, rozmowy ze sponsorami i przekonywanie ich (jeśli takowi będą) :arrow:

Obrazek
:idea:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 06:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
Ja moge siedziec i nic nie robic :P :P :P
Zartuje :)

Mam kupe czasu ... checi ... jesli ktos zrobi strone , skrypty i podzieli obowiazki na paru ludzi .... przykladowo , jeden zajmuje sie forum administrowaniem - jeden zajmuje się stroną www - działem takim i takim , kolejny zajmuje sie dzialem takim i takim itd . itd ..... mozna zrobic nową strone z nowym adresem ... i nowe forum .... rozreklamować się na tym forum z przekierowaniem na inny adres to nie problem ...... tylko zeby jedna osoba nie miala przykladowo Forum plus strony bo pozniej bedzie sie robilo niesmacznie jak jeden bedzie chcial wprowadzic porzadek na forum jak juz bedzie mial mniej pracy na stronie .... ale mysle ze artykuły w stylu naprawa , opisy zdjecia .... , manuale , opisy autek , zdjecia filmiki , forum , no i raz jeszcze artykuły .... o tuningu , modernizacjach itd itd ...... , jesli sie zbierzemy szybko , to nam t osprawnie pójdzie ... narazie zalozymy od tak sobie strone , ladną i wogole , później bedziemy bawić sie w sponsoringi ..... niestety ja nie mam jak brac udzialu w zlotach - za daleko mam :D

pozdrawiam

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja się generalnie nieznam na html było kiedyś w szkole ale dawno i nieprawda, a o flashu i java to tylko slyszałem :P Mam do zaproponowania każda inna pomoc. Teraz czekamy aż MIS wróci i wszystko się wyjaśni.... czy jakie plany ??

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 15:54 
Ja też chciałbym zoferować swoją pomoc, gdyż chciałbym aby była jakaś fajna stronka o Charadkach, która dodatkowo łączyłaby użytkowników tych samochodów. Co do tego co mógłbym pomóc to znam html (kiedyś dużo w nim śmigałem, teraz trochę mniej, alę myślę, że trochę sobie przypomnę i będzie ok). Mógłbym również pomóc w moderowaniu forum i różnych innych rzeczach :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 17:32 
To wspaniale. Ale wcale nie musimy czekać na powrót misia. Ponieważ jeśli nawet on wróci to nasze wysiłki nie pójdą na marne! Po prostu wtedy wszystko co do tej pory zrobimy zostanie wchłonięte do obecnej strony. Mam nadzieję że jak Miś wróci ustali kilku moderatorów, adminów strony i działów tematycznych. Dlatego myśle że gdy zaczniemy robić już teraz to będzie dobrze.
:arrow: Na początek myślę że trzeba zająć się zbieraniem informacji i fotografii które później wykorzystamy w pracy.

:idea: 1. Odnalezienie wszystkich modeli Daihatsu Charade (chronologicznie do 2006 roku).
:idea: 2. Odnalezienie podstawowych parametrów wszystkich modeli (najlepiej w tabelce)
:idea: 3. Odnalezienie zdjęć wszystkich modeli (wg spisu z pkt 1)
:idea: 4. Odnalezienie odpowiednich informacji i ciekawostek na temat różnych wersji auta.

:!: Myślę że to sporo. Tak czy owak się to przyda.
Zgłoszenia i gotowe projekty wysyłamy na adres :arrow: mode@o2.pl


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
informacje o modelach etc sa na stronie amby, niewiem co on na mozliwość wykorzystania tego, swoją droga postaram się coś równiez zorganizować, proponuje założyć dział napraw w którym będzie pokazane co i jak zrobić, modyfikacje również sie przydadzą

_________________
4 TURBO - Części do Subaru Impreza & Mitsubishi Lancer Evo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Z tego co mi sie wydaje to dużo informacji ma Amba na swojej stronie www: http://www.amba1.republika.pl/. Wiec jesli On pozwoliłby nam skorzystać ze zdobytych informacji to moglibyśmy je jeszcze rozszerzyć!! :lol:

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 19:01 
Mam taką propozycję, aby nowa strona, która ma powstać pod względem treści jakie będą na niej przypominała trochę tą stronkę

http://zastava.c2000.pl/

Wejdźcie na nią i powiedzcie co o tym myślicie. Nie chodzi mi oczywiście o wygląd stronki (bo to jest sprawa indywidualna dla każdej witryny), ale o treści, które ta strona zawiera, a mianowicie jest na niej wszystko co dotyczy tych aut (tak, że każdy kto nawet wcześniej nic o tych samochodach nie słyszał może coś się o nich dowiedzieć, a i ktoś kto już ma taki samochód może znaleść coś dla siebie) połączone z wspaniałą galerią zdjęć.

Co o tym myślicie :?:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL