forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 27-04-2024, 21:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 04-08-2006, 14:11 
Jeżeli już brać się za ręczne kopiowanie to nie trzeba kopiować wszystkiego. Niektóre posty są błache lub po prostu niewyczerpane lub puste i mało wartościowe. To prawda że są przydatne materiały ale ja myślę że to około 10% całości. Wydaje mi się że po prostu w wolenj chwili można kopiować poczególne posty na istniejece już forum.

:arrow: Przygotuję próbną wersję nowej strony klubowej. :!:

:idea: Czy domena PRV.PL jest dobra :?: Jeśli nie to która najlepsza. :!:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-08-2006, 14:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
najlepsza to .pl :)
albo .com
:)

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-08-2006, 14:55 
No Mazi wysoko mierzysz, ale te domeny są "chyba" płatne :( (mogę sie mylić) (chociaż jak kiedyś robiłem stronki to też mi się zawsze marzyło, aby moja strona kończyła sie na ".pl" lub ".com")

Rushmore_KR według mnie domena ".prv.pl" jest w miarę dobra i nigdy nie spotkałem się, aby były z nią jakieś problemy :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-08-2006, 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
wysoko ?? czy 24zl na domene .com to duzo ??? jak bym mial tylko jakis server nielimitowany - i nie chodzi mi tu tylko i wylacznie o miejsce , ale o transfer miesieczny - a raczej jego brak , to bym dawno mial klub Daihatsu .... a placic mi sie nie chce za servery , tymbardziej robic swojego servera mi sie nie chce :) ... za czesto sie przemieszczam ... i by byly przestoje wtedy ehhh ....

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-08-2006, 18:43 
Ok Mazi przepraszam i zwracam honory. Masz rację, że to nie są duże pieniądze. Natomiast słusznie zwróciłeś uwagę na to, że niestety możliwości darmowych serwerów nie są nazwijmy to sobie "zadowalające" (a jedyną alternatywą jest założenie własnego serwera, który mimo że ma wiele zalet to posiada również wady (głównie to, że trzeba przy nim cały czas czuwać, no bo nie może, a przynajmniej nie powinno być przestojów w jego pracy)).


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-08-2006, 22:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Domena com by sie przydała tylko jak byśmy chcieli założyc serwer to liczmy sie z kosztami, bo serwer na wode nie chodzi. A co do przeniesienia forum to nie można jakoś skopiować z obecnego serwera, pozniej przerobić szate graficzna i by to było??
pozdro

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-08-2006, 23:36 
Dr_mateusz twój pomysł bylby dobry, gdyby nie to, że żeby przenieść całe forum z jednego serwera na drugi to musimy mieć najpierw dostęp do tego pierwszego serwera (a do tego niestety potrzebny nam Miś, bo sami sobie raczej hasła do serwera nie skombinujemy, no chyba, że jest tutaj jakiś haker , oj to nie ja powiedziałem :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-08-2006, 13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Wiem o tym, że jest potrzebne hasło. Ale moim zdaniem kiedyś Mis sie odezwie i powinien udostępnić nam całe dotychczasowe forum, bo to my je tworzymy!!
A haker raczej bedzie nie potrzebny!!

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-08-2006, 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
dobra panowie, Ma ktos server ??? bo jesli nie to sie moge zobowiązać do zakupienia i oplacenia na pierwszy rok , później bym wprowadził składki klubowe .... powiedzcie co o tym myslicie ... server mial by 3GB , kazdy klubowicz miał by swoją skrzynke pocztową , moze mogl bym na pierwszy rok zasponsorowac domene .com .... ale podkreślam później bym obliczył składke klubową .... i by byla oplata ! , symboliczna bo symboliczna - podejrzewam ze rocznie mniej niz 15zł , narazie skladka nie jest ani obmyslana - jest strzelona poprostu ,

Chcial bym sie zapoznac co wy na to poprostu , wiem wiem , ja jestem w UK a wy w Polsce , ale mam polskie konto , wpłaty były by na polskie konto , a wkoncu mamy bankowosc elektroniczną prawda ?? wiec mozna obslugiwac wszystko z nawet Japoni :) , wiec nadwyzka pieniazkow byla by kierowana na zakup gadzetów Klubowych , panowie składam za mpropozycje załozenia Klubu DAIHATSU , jesli mogl bym prosić o jakiekolwiek wypowiedzenie sie was na ten temat ..... ja teraz wychodze , ale bede śledził na bieżąco co tu napiszecie .... ( nocke mam w pracy ;p) wiec


Zalozyli bysmy nową strone , nowe forum , kazdy by z klubowiczow dostal emaila klubowego .... , pozniej by weszly w zycie skladki klubowe o symbolicznych sumach ktore czesc z nich poszlo by na rozne cele - ewentualnie na biedne dzieci w afryce .... cokolwiek , a jesli nie to Gadgety , kto jest za reka d ogory , kto przeciw
??? bez reki prosze , troche mnie denerwuje biernosc innych ludzi w tym temacie ... no ale , dlatego proponuje zalozyc nowa strone o profilu KLUB DAIHATSU - a nie tylko Klub CHARADE , bylo kiedys o tym .. wiem wiem , ale malo nas jest i wydaje mi sie ze wszyscy daihatsowce byli by zachwyceni ... czekam na jakakolwiek odpowiedz w zwiazku z tym ...


p.s ktos by musial zaprojektowac wtedy strone , skrypty do dodawania newsow itp itp ..... bo ja zatrzymalem sie na htmlu ;p a tu juz php :P i flashe ;p , pozdro

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-08-2006, 18:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Ja jestem za tym co napisał mazi.
Tylko nie wiem jak to sie bedzie miało w realizacji, z tymi składkami, no ale jakoś może to bedzie.
Brak weny tworczej i dlatego krotki post.

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-08-2006, 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
I myśle tez, że lepiej założyć klub daihatsu, ale w głownym swietle postawić charade!!

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-08-2006, 23:47 
dr_mateusz napisał(a):
A haker raczej bedzie nie potrzebny!!


No wiem, wiem :lol:

Co do propozycji Maziego to jest super. Jestem za (jednak jest jedno "ale").

Co do zmiany nazwy Klubu (no i jego preferencji) na Klub Daihatsu to również jestem za. Przecież Daihatsu to nie tylko Charada, ale i wiele innych modeli samochodów, które powinny mieć takie same prawa (no nie wspominając, że wtedy klub by się rozrósł :)

Co do składek mam trochę mieszane uczucia (i to jest właśnie to "ale"). Problem leży w tym, że nie mamy gwarancji, że każdy zapłaci i potem może w pewnym momencie dojść do sytuacji, że zostanie kilku użytkowników, którzy będą płacić, a reszta będzie na tak zwanego "sępa". Według mnie alternatywą, byłyby tzw. linki sponsorowane (to na początek), albo poszukanie sponsora (no oczywiście ten 2 pomysł to dopiero po mniej więcej roku i zaistnieniu Klubu). Można by też spróbować (to tylko pomysł) zrobić 1 rejestracje na forum za opłatą (np 3, 4 zł od osoby), to by zmusiło użutkowników, do zapłacenia, chociaż na początek, który jak wiadomo wasze jest trudny.

Może się ze mną nie zgodzicie (ale chyba o to chodzi, aby mieć różne zdania na 1 temat i je ze sobą konfrontować)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06-08-2006, 09:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
pff , dobra , pominmi narazie sprawe skladek czlonkowskich , moze linki wystarczą na utrzymanie , to jak , ja musze miec tylko potwierdzenie ze ktos z was zrobi fajny szablon strony ...... ze skryptami zeby latwo sie dodawalo newsy itp .... , pooprostu chodzi mi o to - czy pomozecie ?????? bo ja kompletnie na budowaniu php nie mam pojecia ;D , ja zasponsoruje server - 3GB , zero limitów jeśli chodzi o transfery danych miesiecznie czy rocznie ... z ewentualną mozliwoscia powiekszenia tego servera , i zakupie domene w .com - tylko wybierzcie nazwe na poczatku xxxxx.com , oczywiscie jesli pomozecie .... bo samemu to bedzie okropne ;)

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06-08-2006, 09:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
wogole , chetni proszeni są o kontakt ze mną - gg:638283 , maazik@wp.eu , tlen : maazik@o2.pl , pozdraawiaaam - chce wiedziec kto i z czym by mi mogl pomoc .... i wtedy zakupie konto ... jutro wplate zrobie - lub pojutrze za to konto i domene , i mysle ze od konca tygodnia mogli bysmy dzialac .... ale musze wiedziec czy ktos chetny bedzie zeby pomoc w ruszeniu tego .... chodzi o to ze wydać kase na server i domene to nie problem .... gorzej jak nie bedzie osob do pomocy ..... szkoda bedzie kasy tylko :) pozdrawiam

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06-08-2006, 13:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pomysł z nowym serverem jest super...
Co do uogulnienia naszego www.charade.pl do wszystkich Daihatsu jestem za bo jest nas mało a jak wszyscy przyjdą z polski urzytkownicy Daihatsu to będzie lepsza mocniejsza grupa...
Niewiem dlaczego mazi się aż tak z tym spieszy, może poczekajmy albo do zlotu w Krakowie i wszystko ustalmy, na szybko zrobienie nie pójdzie za dobrze, lepiej uzgodnić, tydzień dwa nas niezbawi a lepiej dopracować wszystko zanim powstanie.
Ja jestem cieńki z projektowania stron, ale mam czas i chętnie zająbym się moderowaniem forum w przyszłości, tak mogę pomóc bo przy tworzeniu stronki za dużo nie pomogę..

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL