forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 27-04-2024, 23:06

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 20:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
wlasnie wrocilem z pracy .... siedze pije mleko i mysle , mysle i rraz jeszcze mysle .... kto ma numer telefonu d omisia ??? moze by zadzwonil i powiedzial zeby wskoczyl na forum i ustawil pare - dodaje !!! PARE nie wszystkich , ludzi do opiekowaniem sie tym i tamtym .... , pytacie ze moze byc nie sprawiedliwie ??? owszem , ale to by bylo glupie jesli nagle 6 osob bylo by adminami forum i zajmowalo sie www .... byl by z lekka mowiac balagan , mozna wydaje mi sie 2m osobom przydzielic www i forum , dlaczego ?? a chociazby dlateg oze uzytkownicy moga pisać artykuly i mozna je publikowac pod ich nazwiskami , ksywkami .. jak kto tam woli , ja sam nie mowie ze chcial bym byc adminem forum i strony , poprostu to misiek zadecyduje kto to bedzie .. chociaz nie powiem ze jak kazdy chcial bym miec wklad w ta strone ... mimo iz wiem ze miale m wklad w spadniecie chorych cen za czesci na allegro :)



podsumowując - poniewaz ja myśle ze jeste mzakrecony i nie kazdy moze zrozumieć :)

1- nie wiecej niż 1 admin ( nie licze misia) na forum
2- nie wiecej niz 1den moderator - oni nie maja prawa akceptowac kont nowych userow
3- nie wiecej niz 2ch opiekunów www - oni by dodawali artykuly pisane przez klubowiczow - artykuly podpisywane ksywa klubowicza


zgadzacie sie ze mną ???

Odrazu mowie , droga losowania oodpada poniewaz społecznośc Charade ( mimo iż liczna) nie jest obecna za często - poniewaz to jeszcze nie klub z prawdziwego zdarzenia ! - i nie zagłosują wszyscy .... proponuje w temacie zostawić wolną ręke Miśkowi ......

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
jeśli strona zostanie w tej formie czyli np. artykuły będzie to dział forum to proponuje by każdy mógł dodać swój a userzy będą oceniać - jak będzie cos nie tak to zawsze mod może go ściągnąć a nie będzie problemu z dodawaniem nawet w sytuacji gdy modzi będa nieobecni ( choćby przykład misia którego niema od jakiegos czasu i wszyscy się żalą)

_________________
4 TURBO - Części do Subaru Impreza & Mitsubishi Lancer Evo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
moze po czesci masz racje , ale wydaje mi sie ze takich artow sie nie daje codziennie .... wiec jesli masz 2 osoby dostepne - a trzeba brac takie co są dostepne- nie liczac misia ktorego nie ma i nie ma jak sie z nim skontaktowac zeby on przekazal nawet uprawnienia .... tylko osoby naprawde ktore siedza i sie deklaruja siedziec i bawic sie w te klocki ... oczywiscie jjesli jesten jest niedostepny , to jest nastepny ... byle sie to jakos uzupelnialo , ale ja nadal jestem nad formą publikacji artow na www - oceniac mozna na forum pozniej dany art ... co www to www , a co forum to forum .....

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Zgadzam sie z tym co napisał mazi, nie może byc też za dużo osob bo byłby bałagan. My w szkole mieliśmy robic strone matematyczną i co z tego wyszło osob do roboty było z 15, a nikt nic nie zrobił, tylko jest szablon strony. I tak jak pisze Mazi niech sobie mis wyznaczy kogo chce, bo drogą demokratycznych wyborów to moderatorem zostanie lepper, a administratorem ojciec dyrektor.
Tylko mamy problem jak skontaktować sie z Misiem!!
pozdro

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 22:03 
mazi napisał(a):
1- nie wiecej niż 1 admin ( nie licze misia) na forum
2- nie wiecej niz 1den moderator - oni nie maja prawa akceptowac kont nowych userow
3- nie wiecej niz 2ch opiekunów www - oni by dodawali artykuly pisane przez klubowiczow - artykuly podpisywane ksywa klubowicza


Mazi w 100% się z Tobą zgadzam z tą ilością ludzi odpowiedzialnych za to wszystko. Moim zdaniem nie powinno być zbyt wiele osób, gdyż zbyt duża liczba ludzi mogłaby prowadzić do niepotrzebnych konfliktów (wynikających głównie z różnicy zdań itp, a tego przecież niktby nie chciał).

Co do tych artykułów to również jak mazi uważam, że powinny być zamieszczane na www, a co do formy ich zamieszczania to uważam, że powinno wysyłać się je najpierw na maila do osób odpowiedzialnych za www, a oni powinni je przeglądać, wybierać te najlepsze i zamieszczać na stronce ( a i najważniejsze pilnować, aby artykuły sie nie dublowały, bo to nie miało by sensu). Takie jest moje zdanie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02-08-2006, 23:26 
masz racje, ja nie mowię żeby 15 osób było adminami strony. Tylko chodzi mi o to że wszyscy możemy pomagać w tworzeniu wizerunku strony i innych elementów. To prawda że ten klub nie jest taki jak powinien, no ale panowie, no własnie o to chodzi żeby go rozkręcić. A co do kopiowania informacji od Amby to mam takie zdanie że trzeba szanować jego prace. Wyszukanie tych informacji to nie powinien być duży problem. Wykonanie ciekawych galeri z różnymi modelami też da się zrobić. I jeśli nawet myślicie poważnie o tym żeby reanimować istniejącą już strone to trzeba się zastanowić nad tym jak ją przebudować. Bo grafiki nie powalają na ziemię. Zobaczcie na stronie Abmy, wszystko tam znajdziesz... (prawie) ale to jest takie jakieś nieczytelne i nie możesz zrobić porównania ani nic... A podstawowe informacje będzie można zdobyć. Warto się postarać aby ktoś zeskanował pożądnie książki serwisowe. Jest to możliwe jeśli ktoś taką posiada... ale nie oszukujmy się wszystko da się zrobić.
:arrow: Jeśli Miś nie odpowie w ciągu... :roll: (no własnie ile...) to robimy stronkę ood nowa :?: [/url]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03-08-2006, 00:06 
Rushmore_KR masz rację, że wsystko da się zrobić, tylko trzeba mieć czas i chęci :) , a z tego co tu można przeczytać to chęci są napewno.

Masz też rację, że wszyscy możemy pomagać, przy tworzeniu wizerunku strony (i ja myślę, że nawet powinniśmy pomagać, bo tylko razem coś zdziałamy).

Nie zgodzę sie natomiast z tym, że inf na stronie Amby są nieczytelne, gdyż moim zdaniem są dobrze przedstawione (w sumie to przeszukując neta w poszukiwaniu informacji o Charadzie to właśnie na stronie Amby najwięcej ich znalazłem)

Co do kopiowania od Amby to uważam, że nie powinno być kopiowane wszystko tylko (oczywiście jeżeli Amba wyrazi taką zgodę) pewne dane powinny zostać pozbierane w jedną całość i przedstawione np. dane techniczne w formie tabelek (tak jak we wcześniejszym poście proponowałeś). A to wszystko jeszcze rozszeżyło by się o to co wszyscy poszukamy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03-08-2006, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Nie bede sie powtarzal bo wszyscy maja racje, ale jedna rzecz mi sie nie podoba. Jest to strona tej zatsawy, jest ona nie czytelna, a strona Amby jest super, to z niej wyczytalem najwiecej po Polsku o charade!! 8)

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03-08-2006, 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
dr_mateusz napisał(a):
Nie bede sie powtarzal bo wszyscy maja racje, ale jedna rzecz mi sie nie podoba. Jest to strona tej zatsawy, jest ona nie czytelna, a strona Amby jest super, to z niej wyczytalem najwiecej po Polsku o charade!! 8)


Zgodze się w 100% z przedmówcą... Stronka o Zastavie może jest treściwa ale nic tam nie można znaleść... U Amby jest wszytko widoczne, o grafice się nie wypowiadam bo to rzecz gustu.. Ale forma stronki Zastavy odpada, co do liczby i adminów podzielam wcześniejsze wypowiedzi... No i tez jestem żeby artykuły były na WWW a nie na forum bo bajzel się zrobi w 2 miesiące :P

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03-08-2006, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30-05-2006, 00:41
Posty: 1039
Lokalizacja: jaworzno
jeśli myślicie nad braniem pod uwagę rozwiązań z innych forów poświęconych samochodom to zapraszam na capri.pl -jest tam wszystko od prospektów po dane techniczne i instrukcje jak co naprawiać a także ( w moim mniemaniu dobrze wykonany ) dział nasze samochody w którym każdy opisuje krótka historię swojego i dorzuca fotki

_________________
4 TURBO - Części do Subaru Impreza & Mitsubishi Lancer Evo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03-08-2006, 22:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
hmmm , miesiąc czasu dajemy miśkowi od dziś, czyli 3 września jesli nie przekaze "kluczy" - zaczynamy sami dzialac , wybierzemy sami co trzeba , forum sami od nowa zalozymy , i final , bo ile mozna czekac ... wiec za równo miesiąc jesli pan misiek nie da znaku zycia ... bierzemy sie do roboty i tto ostrooo!! wiec kto chce ... moze sie zabierac do pisania artów ... bo tak czy inaczej one beda w uzyciu :)

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03-08-2006, 22:37 
Mazi masz rację (tylko przy założeniu, że Miś się nie pojawi i zakladaniu nowego forum trochę szkoda tych wszystkich postów, które napisali tu użytkownicy, no ale jak mus to mus)

Co do artów, to ja napewno jestem chętny na ich pisanie i już nawet rozpocząłem zbieranie materiałów, mam nadzieję do końca wakacji zrobi się z tego co zbiorę fajny duży artykuł.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03-08-2006, 22:56 
Podoba mi się to co panowie mówią, że się podoba. Początek jest obiecujący myślę. Czyli na razie każdy robi zapasy informacji wg tego co uważa za stosowne, do odwołania. Czyli z tego co słyszę to po prostu wszyscy obecni na zlocie będą mieli okazję wypowiedzieć się na temat całej tej sprawy. Więc panowie żyjmy od zlotu do zlotu. A w między czasie to co trzeba.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-08-2006, 09:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
Apropo forum , czy nie ma czegos takiego , takiej mozliwosci aby przekopiowac obecne posty ??? , przeciez te najwazniejsze mozna przekopiowac .... lub wszystkie , i na starym forum dac jedynie na kaaazdym dziale odnosniki do nowego forum i final , no bo jesli misiek nie odezwie sie ... to trudno

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-08-2006, 11:22 
Mazi nie wiem czy jest jakaś możliwość aby w łatwy i szybki sposób zrobić takie kopiowanie. Jedynym wyjściem jest kopiowanie ręczne, no ale trzeba się liczyć z dużą ilością czasu na to (chociaż myślę, że jeżeli kilka osób by się za to wzięło to poszłoby w miarę szybko), no i przynajmniej wszystko co jest tu nie poszłoby się walać, a jest tutaj kilka przydatnych rzeczy i porad szczególnie w dziale "Problemy eksploatacyjne", który moim zdaniem powinien iść jako pierwszy do skopiowania.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL