forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 17:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Czy przenosimy forum ?? ( tzn do forum maziego )
TAK 69%  69%  [ 9 ]
NIE 15%  15%  [ 2 ]
ABSOLUTNIE NIE !! 15%  15%  [ 2 ]
NIEMAM ZDANIA 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 13
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 04-03-2007, 22:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
Miały być zmiany, dużo ludzi miało coś robić a i tak stoimy tak jak rok temu kiedy zaczynała się taka rozmowa. Miś zmienił główną, prawdopodobnie nikt mu nie pomógł, więc się nie dziwie że nadal jest jak jest...Jestem za stronka maziego ponieważ zmienił wkońcu słowa w czyny i mamy daihard.pl. A to że tam niema nikogo to kogo to wina ?? Czas się ruszyć tam...

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04-03-2007, 22:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
prawde mówiąć ja mam innąkoncepcje troszke ... a moze to zostanie negatywnie odebrane , kazdy mowi ze ciezko u kazdego z czasem , oczywiscie rozumiem , streetracing.pl -- popatrzcie sie jak tu jest strona zrobiona , i pilnują porzadku moderatorzy , są osobne działy na pochwalenie sie autami ... robiąc tak mamy spokoj ... nie wiem co wy na to , robiac tylko logo i banner właśnie tak jak na streetracing mamy ... opieramy strone o forum i ammy spokoj pod kazdym wzgledem , dział klubowicze jest , kazdy dodaje swoje fotki tam i ksywe i spokoj ... w odpowiednim dziale .. i juz
forum.daihard.pl - zobaczcie tam - klubowicze , i tam dodajemy sobie kazdy .. i nie ma głownej strony , tylko forum odrazu .. bez zbednych takich , a mis nie robil strony tylko jakis jego znajomy ...

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-03-2007, 10:07 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20-07-2004, 13:52
Posty: 262
Lokalizacja: Milanówek
Samochód: Daihatsu Charade
Model: GTTI
Rok: 0
Witam

Widzę ze strasznie chcecie przenieść stronę ok fajnie szkoda że tylko 13 osób sie wypowiedziało hmm przykre. Jak już pisałem w innym temacie w tej chwili mam troszkę inną robotę bo wstawiam w hoteling serwer własny i to zajmuje mi strasznie dużo czasu (konfiguracji itp) ale do następnej soboty wszystko będzie przeniesione między innymi strona (pewnie nie będzie działała przez jeden wieczór) od razu zainstaluję nowe forum ze wszystkimi bajerami jakimi sie da :) i będziemy rozszerzać to. Zaczęliście pisać tematy na stronę główną i zaczęły one sie pojawiać tam (dzięki dla tych którzy zaczęli pisać ale to tylko dwie osoby a tu wdzię że krzyczy więcej i co robią prócz krzyczenia ?? hmm sami sobie odpowiedzcie), przyszły jakieś nowe zgłoszenia i zdjęcia też są w klubowiczach wiec jak tylko wszyscy sie bierzemy do pracy to wszystko po woli rusza.

_________________
Niech moc będzie z wami :)

http://www.asis.pl => Systemy Informatyczne, Tworzenie Stron www


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-03-2007, 10:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10-09-2004, 23:13
Posty: 310
Lokalizacja: Zielona Góra
No to zróbmy plan działania, kto ma co robić. A jaki będzie adres forum? daihard.pl czy ten co jest ? bo z tekstu nie wynika gdzie przeniesiesz to forum

_________________
Charade 1.3 16v EFI


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL