forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 29-03-2024, 10:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nadeszla wiekopomna chwila ...
PostNapisane: 15-09-2006, 13:57 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20-07-2004, 13:52
Posty: 262
Lokalizacja: Milanówek
Samochód: Daihatsu Charade
Model: GTTI
Rok: 0
Jak to powiedział "Pawlak" będąc w Ameryce "Nadeszla wiekopomna chwila ... " Jak już sie domyślacie chodzi o nowe wcielenie strony charade.pl już jest skończona (prawie :lol: )
Oto ona:
http://charade.pl/_nowy_layout/

Niestety mimo moich wszelkich apeli prawie nikt nie przesłał mi swoich danych i zdjęć (troszke to przykre) no ale widać nie każdy chce sie pochwalić swoim cudem.

Wielkie podziękowania dla Tomka z naszego klubu, odwalił kawał dobrej roboty. Od jakiegos czasu Tomek także jest administratorem forum a teraz też twórcą strony www.

Czekam na wasze opinnie, uwagi i sugestję.

_________________
Niech moc będzie z wami :)

http://www.asis.pl => Systemy Informatyczne, Tworzenie Stron www


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15-09-2006, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
siema misiek wyslalem ci fotki mojej , a co do strony .... coz :) kazdy ma inne gusta ... a o tym sie nie dyskutuje .... ale jak dla mnie to nie bardzo ....


PODSTAWOWY BLAD !!! DAICHATSU !!!! panowie :) na gorze na pasku mamy POLSKI KLUB DAICHATSU CHARADE .... prosze zrobic na DAIHATSU

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15-09-2006, 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-08-2006, 20:26
Posty: 370
Lokalizacja: Bydgoszcz
Miś ja prześlę zdjęcia swojej Charadki jak tylko zrobię jej jakieś zdjęcia. Narazie nie miałem na to zbytnio czasu, ale myślę, że niedługo znajdę sekundkę, aby przeprowadzić "profesjonalną" sesję zdjęciową mojemu autku. Także napewno wyślę zdjęcia i swój opis.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15-09-2006, 16:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Moim zdaniem strona jest spoko. Jedyna rzecz jaka mi sie nie podoba to (nazwa daihatsu przez "ch") i jeszcze te puste miejsca po bokach tzn po prawej i po lewej stronie, troche tak to glupio wyglada. No ale kazdy może miec inne zdanie!! A tak to spoko wyglada. Mozna troche poszerzyc ta tabelke co jest na srodku czy cos wstawic po bokach!!
Pozdro!!

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15-09-2006, 16:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22-08-2006, 20:26
Posty: 370
Lokalizacja: Bydgoszcz
Aha, a co do strony to tak jak mazi pisał "Rzecz gustu". Nigdy się wszystkiem nie dogodzi, ale najważniejsze jest, aby była ona czytelna (nieważne jaki wystrój graficzny), a jak narazie według mnie ten szablon jest czytelny i do tego ładnie wygląda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15-09-2006, 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-06-2006, 20:24
Posty: 460
Lokalizacja: Bydgoszcz !
a fotek ze zlotu w Krakowie niema? ja tez jeszcze nie przyslalem zdjec swojej GTti jak tylko odzyskam aparat odrazu wysylam a stronka fajna po bokach mogly by byc jakies znaczki "D" takie pol przezroczysne moze by fajnie wygladalo...

_________________
Sierra 2,9 V6 24V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18-09-2006, 17:19 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17-09-2004, 23:46
Posty: 38
Lokalizacja: Milanówek
Sorki Panowie czeski błąd, już poprawiłem :oops:

_________________
G100 1.0b CB90
gg:7872527


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19-09-2006, 09:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10-09-2004, 23:13
Posty: 310
Lokalizacja: Zielona Góra
Wszystko fajnie tylko po co dublować stronę Amby która jest dobra i ma sporo informacji o charadach czego brakuje na obecnej stronie. Rozumiem że design może się nie podobać ale treść jaka tam jest powinna się znaleźć na nowej stronie (w porozumieniu z ambą). Bo tak naprawdę to po co wymyślać koło od nowa.....

_________________
Charade 1.3 16v EFI


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19-09-2006, 11:34 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20-07-2004, 13:52
Posty: 262
Lokalizacja: Milanówek
Samochód: Daihatsu Charade
Model: GTTI
Rok: 0
Co do tekstów to z Ambą się dogadałem i będzie większość zaciągnięta ale chcemy rozbudowac to bardziej wiecej o to przciż chodzi nie ??

_________________
Niech moc będzie z wami :)

http://www.asis.pl => Systemy Informatyczne, Tworzenie Stron www


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19-09-2006, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-06-2006, 13:49
Posty: 52
Lokalizacja: KRAKÓW
Stronka naprade super. Nie ma do czego się doczepić... znaczy jedyną rzeczą jakiej mi brakuje jest to że jest mało informacji na temat samochodu, ale to napewno się zmieni. Myślę że strona już powinna się pokazać zamiast obecnej. Bardzo proszę autorów zdjęć ze zlotu w Krakowie o przesłanie ich do Misia celem zrobienia galerii. Dziś Miś otrzyma film i poprawony będzie zamieszczony na stronie głównej i będzie reklamował nasz klub. Proponuję abyśmy stworzyli zaproszenia do klubu w postaci ulotek. Zamieścimy go w formacie *.doc na serwerze i będziemy kilka kopii wozić w samochodzie i w razie zauwarzenia nieznanej Charady wkładamy mu taką uloteczkę, zaproszenie za szybe czy w dźwi. Nie wiem co o tym sądzicie, bo pomimo tego że klub jest i tak już osyć spory to myślę że trzeba go promować i reklamować. Jeszcze jedno. Ja chcę aby zdjęcia mojego samochodu były na stroni głównej, ale nie chcę podawać mojego nazwiska. Czy jest to konieczne. Proszę o odp.[/url]

_________________
a jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za szatan?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19-09-2006, 19:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-06-2006, 20:24
Posty: 460
Lokalizacja: Bydgoszcz !
Ja sie dolacze do pytania: czy nazwisko jest potrzebne?
rushmore - dobry pomysl z tymi ulotkami przydalby sie jakis dobry slang reklamowy :lol:

_________________
Sierra 2,9 V6 24V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19-09-2006, 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Z tymi ulotkami spoko pomysł. Każdy powinien mieć jedną sztuke w aucie i jak spotka jakąs charade to wrzucić za wycieraczke. Napewno nikt sie nie obrazi!! 8)

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-09-2006, 09:56 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20-07-2004, 13:52
Posty: 262
Lokalizacja: Milanówek
Samochód: Daihatsu Charade
Model: GTTI
Rok: 0
Hej

Nazwisko nie potrzbne ale prosze was zacznijcie przesyłać zdjecia samochodów do zakładki klubowicze bo jest tam naprawde mało nas a tu na forum znacznie więcej jestg osób.
Co do tematów na głownej stronie to tez uważam że jest za mało ale sam ich nie napiszę, wiec czekam na jakieś texty na mojego maila to będziemy wrzucali w miarę spływania ich do nas.

_________________
Niech moc będzie z wami :)

http://www.asis.pl => Systemy Informatyczne, Tworzenie Stron www


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-09-2006, 13:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
rushmore napisał(a):
.... Zamieścimy go w formacie *.doc na serwerze i będziemy kilka kopii wozić w samochodzie i w razie zauwarzenia nieznanej Charady wkładamy mu taką uloteczkę, zaproszenie za szybe czy w dźwi. Nie wiem co o tym sądzicie, bo pomimo tego że klub jest i tak już osyć spory to myślę że trzeba go promować i reklamować...


Co do promowania forum i wogóle : wczoraj jechałem charadką z gdańska przez starogard gdański i na czerwonym zatrzymała się za mną granatowa charadka 5D 1.0... zatrzymałem gościa i co się okazało, jest właścicielem charadki od około 4 miechów i uważa autko za kultowe, bardzo był zdziwiony że jest forum, dostał adres oczywiście i mam nadzieje że się zarejestruje. co najdziwniejsze miał on bagażnik dachowy !! co podobno nie jest wogóle do zdobycia i nie bylo nigdy produkowane - a jednak !! mówił że taką kupił i nie dowiedziałem się gdzie je można nabyć... pozdrówka dla wielbiciela charadek ze starogardu gdańskiego !!
MIŚ - Zdjecia wysyłam na dniach, fotki porobione tylko jeszcze nie obrobione !!

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-09-2006, 21:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-06-2006, 13:49
Posty: 52
Lokalizacja: KRAKÓW
Cieszę się że pomysł z ulotkami się podoba, ALE jeśli ja teraz zrobię wersję ulotek, nie ukrywam że na szybko bo nie mam czasu, to zostanę skrytykowany za to że grafika jest niedobra, że tekst nie jest odpowiedni. Więc proponuje że osoba która wykazuje odrobinę dobrej woli może się wykazać i zrobić fajne ulotki tak aby na kartce A4 znalazło się 4-8 ulotek żeby każdy miał kilka sztuk w schowku jakby co.
Mam nadzieję że współpraca bardzo dobrze nam wypadnie.

_________________
a jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za szatan?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL