forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 15:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wazne pytanie !!!!
PostNapisane: 20-12-2004, 16:55 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20-07-2004, 13:52
Posty: 262
Lokalizacja: Milanówek
Samochód: Daihatsu Charade
Model: GTTI
Rok: 0
Witam

Mam pytanko jak byście mieli do wyboru jaki adres stronki byscie chciali miec ??

czy np : www.klub-charade.pl

czy moze jakos inaczej ??

czekam na wasze propozycje badz ewentualna akceptacje zaproponowanej nazwy ??

Jest to pytanie czysto teoretyczne i dalece przyszłosciowe.

pozdrawiam

MIS

_________________
Niech moc będzie z wami :)

http://www.asis.pl => Systemy Informatyczne, Tworzenie Stron www


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-12-2004, 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-09-2004, 15:19
Posty: 172
Lokalizacja: Gdańsk
Moim zdaniem tak byłoby najprościej. Jest ok :-)

_________________
daihatsu charade G101 TD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-12-2004, 20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
a ja bym, proponował zmiane :) malutką , wiadome samochodów marki DAIHATSU jest w polsce baaardzo mało , mniej niż nam się wydaje ;) , proponował bym więc zmiane która by obejmowała wszystkie modele DAIHATSU , wydaje mi sie dobrym pomysłem gdyż jednak Charadka ma silnik dajmy na to cb23 a one tez były montowane min. w Hi Jet , wiec mozna by pogrupowac Forum na

: DAIHATSU :
-Charade
-Cuore
-Applause
-Hi Jet
no i reszte takich tam co robiło Daihatsu , w po wejściu dajmy na to na Charade mieli byśmy to co tu mamy .. czyli techniczne , sprzedaz itd , tak samo by było w kazdym innym modelu , wiec co wy na to ?? jak myslicie moze by zrobić ogolnie Klub Daihatsu a nie tylko Charade ? , ja wiem ze niektórym moze sie nie podobać , że charada to charada i nie łączy sie z innymi cuorami i applausami , ale wkoncu to są "nasi" bracia , którzy tez mają problemy , pomysły itp , w "kupie" łatwiej było by rozwiązywać te problemy , tak ze ja bym był bardzo za przeobrazeniem naszego klubu w Klub DAIHATSU , był by to jedyny klub w polsce , a można by zrobić poprostu " KLUB DAIHATSU " ewentualnie mozna by zrobić naklejki klubowe ktore by pokazywały jedyne !! logo klubu a pod spodem mozna by mieć w naszym przypadku CHARADE a inni mieli by CUORE itp .... pod warunkiem jedynego loga Klubu DAIHATSU ! , no i prosił bym o komentarze do tej propozycji , dzieki pozdrawiam

[ Dodano: Pon Gru 20, 2004 9:21 pm ]
czyli www.klub-daihatsu.pl

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-12-2004, 22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-11-2004, 19:22
Posty: 53
Lokalizacja: dolnośląskie
Samochód: brak
Model: brak
Rok: 0
www.klub-charade.pl jest ok. Można by też www.charade.pl
nazwa łatwiejsza do zapamiętania itp. No i łatwiej to wpisać w adresie, nawet jeśli się jej nie zna. (troche zamieszałem :D )Ja np. kiedyś wpisałem www.205.prv.pl i znalazłem się na stronie klubu Puga 205, pomimo że nie znałem adresu. Gdyby nazwa była www.klub-205.pl to pewnie bym nie trafił... Myśle że im prostsza nazwa tym lepiej.

Klub Daihatsu też wydaje mi sie dobrą propozycją bo niektóre silniki i podzespoły sa te same więc łatwiej byłoby znaleźć potrzebne informacje. No i nie widziałem klubu applausa czy cuore, a pewnie niektórzy właściciele tych autek chcieliby być w klubie.
Coś w stylu DKP "Daihatsu Klub Polska" ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20-12-2004, 23:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-08-2004, 22:39
Posty: 213
Lokalizacja: Piastów
Daihatsu Klub Polska!!!!!!! popieram
a adresik strony..... może www.daihatsuklub.pl
albo www.dkp.pl

_________________
Osa kom: 501413307
Osa Motors: Sękocin Stary ul.Starowiejska 3
civic eg9 vti 1.6 176KM n/a
yamaha fazer 1000 0-100kmh 2.8s, 0-200 9.3s :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21-12-2004, 10:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-09-2004, 15:19
Posty: 172
Lokalizacja: Gdańsk
Niby tak, ale z drugiej strony wszyscy mamy charady i to im poświęcamy to forum. Nie każdemu podobają się inne modele Daihatsu, a nam podobają sie charade (sorry to chyba zabrzmiało jak jakiś rasizm motoryzacyjny :-) ) i o tym modelu chcemy tworzyć stronkę.
Proponuję pozostać przy charadach, ale oczywiście jeżeli znajdą się użytkownicy innych modeli ze swoimi problemami na tym forum to z chęcią im pomożemy, poradzimy...

_________________
daihatsu charade G101 TD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: adres
PostNapisane: 21-12-2004, 13:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04-11-2004, 18:05
Posty: 170
Lokalizacja: WARSZAWA
jestem za www.daihatsuklub.pl.-będzie dla wszyskich użytkowników tej marki.


Ostatnio edytowano 21-12-2004, 14:15 przez PITER, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21-12-2004, 13:24 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20-07-2004, 13:52
Posty: 262
Lokalizacja: Milanówek
Samochód: Daihatsu Charade
Model: GTTI
Rok: 0
to moze www.klub-daihatsu.pl ladniej wyglada z myslnikiem chyba ?

_________________
Niech moc będzie z wami :)

http://www.asis.pl => Systemy Informatyczne, Tworzenie Stron www


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21-12-2004, 14:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-09-2004, 14:29
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Osobiście najbardziej mi się podoba po prostu www.daihatsuklub.pl . W tym przypadku wiadomo jaka to marka i wiadomo, że to klub miłośników takich a nie innych autek.
Jasne, że na razie mamy tylko Charadki w klubie a innych autek marki Daihatsu to ze świecą szukać. Jak się ktoś pojawi np. z Applausem, to sie pomyśli co dalej, może jakieś zakładki do modeli.
Tak samo z nazwą. Ładnie brzmi Daihatsu Klub Polska i ładnie wygląda :D

_________________
daihatsu charade 1.0b, TooScary :twisted:
renault clio II Xtreme, As Scary As Before... he,he :twisted:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21-12-2004, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04-11-2004, 18:05
Posty: 170
Lokalizacja: WARSZAWA
staruszek popiera Daihatsu Klub Polska.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31-12-2004, 10:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
tak samo jak ostatnio wpadłem na pomysł jak juz stworzyli byśmy DAIHATSU KLUB POLSKA - poprostu pomoc klubową , polegało by to na tym że stworzyli byśmy mape wszystkich z Klubu i każdy (kto by chciał) by mogl zadeklarować swoją pomoc .... wiadome czasem wyjeżdzamy w trasy a nasze autka mimo iz są niezawodne to nie są pierwszej młodosci i czasem moze sie coś komus przytrafić na trasie ... jeśłi to blisko miejscaa zamieszkanai to nie ma problemu a jeśli np pojedziemy dalej i nie znamy miasta ani okolicy ... to musieli bysmy dzwonic po pomoc .. ewentualnie szukac taxówkami sklepów z dana czescia .. a tak "pomoc klubowa" , jeden telefon do jednego z nas ( ktory by mógł daną ilośc kilometrów w obręb swojego miasta wyjechac ) i mozna podwieźć d osklepu z czesciami , zcholowac auto , pomóc naprawić , itp ... nei wiem co wy o tym myślicie .... ale napiszcie jak wamsie pomysł podoba .... poprstu to ma być KLUBOWA POMOC DROGOWA pozdraswiam i szczesliwego nowego roku !!

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-01-2005, 00:55 
Offline

Dołączył(a): 21-11-2004, 20:19
Posty: 66
Wydaje mi się że druga propozycja misia jest dobra www.klub-daihatsu.pl.
Proponowana nazwa przez MadMandy jest niezla ale nie bedzie chyba rozpoznawana na wyszukiwarkach, co może powodowac ,że wielu zainteresowanych nas nie odnajdzie.( nazwa rozdzielona jest chyba rozpoznawana na wyszukiwarkach) Ale czy nie przestawić jaszcze kolejności na www. daihatsu-klub.pl.
Czy to nie lepsze z punktu widzenia technicznego???? czy nie bedzie łatwiej wyszukiwane przez wyszukiwarki????
Trzeba byloby podzielic jednak strone na marki Daihatsu, żeby można bylo łatwo się odnaleść.
Idea zgrupowania użytkowników daihatsu to cenna myśl bo pomogłaby w rozwiązywaniu podobnych problemów i wymienić doświadczenia .Czy też podzielić się wiedza co do możliwości i miejsca nabycia części zamiennych ich zastępowalności pomiędzy poszczególnymi modelami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-01-2005, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16-09-2004, 15:19
Posty: 172
Lokalizacja: Gdańsk
Mazi, pomysł uważam za rewelacyjny :-) Sam niewiele podróżuję ale gdyby coś, to zawsze mógłbym liczyć na pomoc kogoś z klubu, podobnie inni klubowicze. Tym bardziej, że "rozsypani" jesteśmy praktycznie po całej Polsce.

_________________
daihatsu charade G101 TD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-01-2005, 17:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
ależ ja jestem mądry ;) takie 2 pomysły z mojej małej główki :lol: :oops: :P :shock:

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22-01-2005, 11:26 
Offline

Dołączył(a): 21-11-2004, 20:19
Posty: 66
Mazi no pewnie, chyba w to nie wątpiłeś????


Ostatnio edytowano 22-01-2005, 11:36 przez kosa-45, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL