forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 17:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: co to w ogóle jest ?
PostNapisane: 05-09-2006, 17:48 
beznadzieja :!:
dlaczego mazi zamyka mi temat zlotu w Krakowie :?:
nie wszyscy się jeszcze się wypowiedzieli na ten temat :!:
nie zgadzam się na to żeby był zamknięty :!:
jak dla mnie nie jesteś ulubionym moderatorem :!:
zamknąłeś temat pernamenta rewolucja bez podania przyczyny :!:
wiem że Miś był chory i naprawdę współczuje i mam pełne uznanie za to co zrobił dotychczas i że nadal rozwiązuje trudne problemy, np. moje z zalogowaniem :!:
To Miś mi pomógł a nie mazi :!:
I wkurzyłem się bo to po prostu zamienia się w cenzurę :!:
Jeśli ktoś pisze coś nie tak lub przeklina to możesz wykasować konretne słowa, ale nie zablokować cały post który jest w tym momęcie najważniejszy na forum :!: i tak pewnie tego nie rozumiesz i skasujesz ten post... ale wydaje mi się że takie myślenie jakie prezentujesz jest raczej lewostronne... jak ruch samochodów w Anglii czyli tam gdzie przebywasz :!:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: co to w ogóle jest ?
PostNapisane: 05-09-2006, 18:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
Anonymous napisał(a):
beznadzieja :!:
dlaczego mazi zamyka mi temat zlotu w Krakowie :?:
nie wszyscy się jeszcze się wypowiedzieli na ten temat :!:
nie zgadzam się na to żeby był zamknięty :!:
jak dla mnie nie jesteś ulubionym moderatorem :!:
zamknąłeś temat pernamenta rewolucja bez podania przyczyny :!:
wiem że Miś był chory i naprawdę współczuje i mam pełne uznanie za to co zrobił dotychczas i że nadal rozwiązuje trudne problemy, np. moje z zalogowaniem :!:
To Miś mi pomógł a nie mazi :!:
I wkurzyłem się bo to po prostu zamienia się w cenzurę :!:
Jeśli ktoś pisze coś nie tak lub przeklina to możesz wykasować konretne słowa, ale nie zablokować cały post który jest w tym momęcie najważniejszy na forum :!: i tak pewnie tego nie rozumiesz i skasujesz ten post... ale wydaje mi się że takie myślenie jakie prezentujesz jest raczej lewostronne... jak ruch samochodów w Anglii czyli tam gdzie przebywasz :!:



Tak , po pierwsze kto ty jestes ? ? ?
po 2gie - pernamenta rewolucja o co ci chodzi ? rozmawialismy , zaczelismy tworzyc cos innego , zamkniety bo misiek stworzyl strone , proste

Temat zlotu w Krakowie - nie wiem nadal kim ty jestes !!! kazdy moze sobie wejsc i napluć pod nikiem Guesta na kazdego moderatora .... a ze ponoc mnie nie lubisz , cóż , nie wszystkich musisz lubiec

Jaka cenzura ?? zastał zamkniety poniewaz pewien uzytkownik forum powiedział ze i tak wsadzi tam dane telefoniczne klubowiczow .. mimo wykasowania ich przez admina ... moge ci go otworzyc spowrotem , ale jesli sie to stanie , to bedzie tylko i wylacznie twoja wina , ktokolwiek ty jestes .... zobaczymy ....

Co do obrazania mnie - prosze bardzo obrazaj , ja cie nie bede wyzywal , ja sie nie bede na tobie mscil - bo i tak nie wiem kim jestes , niestety ci sie nie uda mnie zdenerwowac , poprostu ...

Otwieram spowrotem - na twoja prosbe , ale jesli sie tylk oznajda dane uzytkownikow - to co misiek wykasowal - zamkne spowrotem


A i jeszcze jedno - jak bys czytal uwaznie - Powod zamkniecia tematu tej pernamentnej rewolucji jest ...

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-09-2006, 18:34 
Offline

Dołączył(a): 03-02-2006, 20:59
Posty: 105
Lokalizacja: Łódź
Chyba warto zamknąć ten temat , bo jest ...
Jak ktoś chce podać telefon i GG to może to zrobić sam .

_________________
w końcu TD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05-09-2006, 22:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pewnie nie dowiemy się kto to napisał......

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06-09-2006, 05:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
po IP .. wiem z kogo rejonu IP to pochodzi ... nie jest anonimowy i tak naprawde wiem kto to .

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06-09-2006, 09:49 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20-07-2004, 13:52
Posty: 262
Lokalizacja: Milanówek
Samochód: Daihatsu Charade
Model: GTTI
Rok: 0
Panowie nie ma co się obrzucać tu obelgami itp nie po to jest forum.
Ustalam jak ktoś chcę podać swoje dane kontaktowe telefon mail gg niech prześle do mnie info na maila. Na stronie (nowej) głównej będzie o klubowiczach będą tam każdego zdjęcia (pociech, osobiste ...) i każdy kto będzie chciał poda dane swoje jak nie to nie :) i koniec kłótni o głupoty. Co do zamykania tematów to w najbliższych dniach napiszę prawa i obowiązki moderatorów które będą jasno określały co i jak można im.

No to chyba na tyle :lol:

_________________
Niech moc będzie z wami :)

http://www.asis.pl => Systemy Informatyczne, Tworzenie Stron www


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06-09-2006, 11:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25-06-2006, 13:49
Posty: 52
Lokalizacja: KRAKÓW
i tak nie wiecie jak to tak naprade było. najlepiej po prostu zamknąć temat obelg itd. bo to nie ma sensu. po prostu teraz charadkowy świat dostaje rozpędu i sami zobaczycie że pujdzie do przodu więc nie ma co popełniać dalszych błędów tylko po prstu myć uszy i działać.

_________________
a jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za szatan?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06-09-2006, 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05-10-2004, 10:07
Posty: 70
Lokalizacja: Rybnik
mis napisał(a):
Panowie nie ma co się obrzucać tu obelgami itp nie po to jest forum.


Jakos nie zauważyłem obrzucania się obelgami. Chyba, że stwierdzenie o "lewostronnym myśleniu" jest obelgą. Dla mnie by nie było.

mis napisał(a):
Ustalam jak ktoś chcę podać swoje dane kontaktowe telefon mail gg niech prześle do mnie info na maila. Na stronie (nowej) głównej będzie o klubowiczach będą tam każdego zdjęcia (pociech, osobiste ...) i każdy kto będzie chciał poda dane swoje jak nie to nie :)


Popieram w całej rozciągłości.

mis napisał(a):
i koniec kłótni o głupoty.


natomiast nie nazwał bym "głupotą" podawanie nr. telefonów na forum, bez zgody. Owszem podałem uczestnikom zlotu swój nr. ale nie słyszałem nic o tym, że bedą one udostępnione osobom trzecim w poście na naszym forum. Myślę , że jeśli ktoś będzie zainteresowany kontaktem z którym kolwiek forumowiczem wykorzysta do tego celu "wiadomość prywatną" i wtedy dogadają sie już między sobą bez problemu. (mail, nr. tel)

mis napisał(a):
Co do zamykania tematów to w najbliższych dniach napiszę prawa i obowiązki moderatorów które będą jasno określały co i jak można im.


Nie widzę też sensu w zamykaniu tematu "zlot" (jak i każdego innego) z powodu tego, że ktoś stwierdził że i tak umieści nr telefonów. Jeśli będzie chciał to umieści te nr w każdym innym poście na tym forum. Zbyt raptowne działanie maziego w tym wypadku uważam za naganne.
Lepiej gdyby moderator zajął sie wywaleniem nieistotnych postów z całego forum. Np. Mojego pt "off topic .......itd", bo i czas minął a i tak nikt nie odpowiedział :)
Pozdrawiam.

_________________
Daihatsu Charade 1,0 B 1991 + LPG

{...} i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
a spytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał {...}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-09-2006, 00:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15-08-2005, 23:05
Posty: 194
Lokalizacja: RUMIA
Siema ponowie popieram w calości dziadka natomiast w woli sprostowania info o udostępnieniu numerów było wyszło podczas rozmowy. I to co powiedział Rushmore naprawde też w to wierzę że teraz forum w końcu się obudzi i naprawde będzie często odwiedzane a tego typu zlociki jaki mial miejsce w Krakowie pociągnie za sobą inne tylko mały apel na wstępie panowie dawajcie znać wcześniej i żeby niebyły zbyt często i co naważniejsze postarajny się spotykać jak naczęsciej ale we własnym regionie mam nadziej że w końcu sięzrzyjemy ze sobą jak co niektóre kluby.Pozdr

_________________
Charadki chcą więcej się spotykać :))
gg6757184


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-09-2006, 10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
Chociaż trzy osoby wiedzą to samo... mam identyczną sytuacje jak Dziadek :
dziadek napisał(a):
natomiast nie nazwał bym "głupotą" podawanie nr. telefonów na forum, bez zgody. Owszem podałem uczestnikom zlotu swój nr. ale nie słyszałem nic o tym, że bedą one udostępnione osobom trzecim w poście na naszym forum. Myślę , że jeśli ktoś będzie zainteresowany kontaktem z którym kolwiek forumowiczem wykorzysta do tego celu "wiadomość prywatną" i wtedy dogadają sie już między sobą bez problemu. (mail, nr. tel)

a komentaż kolejny rushmore z uszami już był nie potrzebny!

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL