forum.charade.pl | Polski Klub Daihatsu Charade

Forum Klubu Daihatsu Charade
Teraz jest 28-03-2024, 19:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Jaki adres stronki ??
Ankieta wygasła 20-08-2006, 14:27
daihatsu-drivers 0%  0%  [ 0 ]
daihatsu-poland 38%  38%  [ 3 ]
daihatsu-club 50%  50%  [ 4 ]
daihatsu-poland-fanclub 0%  0%  [ 0 ]
club-daihatsu-poland 13%  13%  [ 1 ]
Liczba głosów : 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 07-08-2006, 14:41 
Oczywiście, że adres musi być krótki i łatwo zapadający w pamięć, ale pamiętać trzeba żeby przy tym był treściwy, czyli zawierał:

po pierwsze: to, że jesteśmy klubem
po drugie: że klubem Daihatsu

A te 2 pkt. spełnia właśnie adres daihatsu-club.

No bo np. jak walniemy www.daihatsu.com (to nikt nawet nie pomyśli, że może to być stronka klubowa)

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-08-2006, 15:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
zgadzam sie co do wygladu i adresu daihatsupoland , ale czy ktos jest chetny na stworzenie wygladu i skryptow i wogole cale jstronki na wzor tej http://www.daihatsutuning.com/mambo/ ??? jesl itak , no problemo , sija ;)

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-08-2006, 17:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09-04-2006, 12:21
Posty: 661
Lokalizacja: Jasło
Ello ziomki nie wieze w to ze niema kogos sposrod kto bylby wstanie wykazac sie inwecja na skale daihatsutuning.com

Chcyba nie jestesmy gorsi od hoolendrow nie ja przynajmniej nie uwazam sie za takiego moze nie posiadam wiedzy i takiego wtajemiczenia by byc wstanie odpalic taka stronke ale tez niemowie zeby wszystko naraz robic jak na powyzszym linku.

ALe sa wnaszym gronie ludzie ktorzy sie na tym znaja czyz nie????

Napewno a zrobienie grafiki w stylu dai hatsu rising nie jest az tak trudne niesadzicie to jest stronka onas o zapelencach jezdZacyh samochodami tej marki a w wiekszosci Charadami. Wiec mozemy to zrobic kwestia czasu niop i napewno tez pieniedzy bo nic w tym swiecie nie jest za free.

_________________
Poprzednio:
DAIHATSU Charade G12 1,0 CS
DAIHATSU Charade G201 GTI 1,6 16V
Aktualnie:
Honda Civic Sedan 2001

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-08-2006, 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Powiem tak skopiować żrodło strony nie ma problemu, ale żeby właściciele tamtej strony nie mieli pozniej pretensji.
Ja jestem w szkoel sredniej na profilu mat-inf, tylko, że teraz ide do 2 klasy i miałem dopiero podstawy html, ale czuje coś, że dzisiaj wezme sie za robote tylko wieczorem bo teraz musze zarzyc troche sportu!! :lol:

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-08-2006, 18:40 
Dr_mateusz ja zerknąłem na źródło tej stronki (gdyż znam html (co prawda trochę mi się zapomniało, ale to nie problem przypomnieć), lecz niestety na htmlu skończyła się moja przygoda z webmasteringiem (czego do dziś żałuję)) i stronka ta wykorzystuje wiele technologii (które umiem rozpoznać, ale nic poza tym) naraz: widziałem tam xml,xhtml,skrypty java, css i o ile wydaje mi się, że bez xml i xhtml możemy się obejść o tyle napewno nie można usuwać linków do css (zrobiłem to i wszystkie ramki i kolory pouciekały :? , został sam tekst ). Nie możemy też korzystać z pilków css, które są na serwerze tamtej stronki, bo to by była zwyczajna kradzież (więc też byśmy musieli sami je napisać) no i oczywiście wywołane już wiele razy skrypty php, też sami byśmy musieli zrobić.

Dużo pracy :?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-08-2006, 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Wiem właśnie przedtem nie miałem czasu dobrze popatrzeć i powiem szczerze, że aż tak wypaśnej stronki nie zrobimy ale jak sie postara,y to cos z tego wyjdzie!! 8)

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-08-2006, 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
yyy , no to jak panowie , czekamy z kupnem servera jeszcze ?? wstrzymamy sie ?? dopuki nie zrobi sie wstepnej strony ?? i paru działów z artami ... czy kupowac juz ?? bo wg mnie bedzie bledem kupic i czekac nastrone i stracic przykladowo miesiac czasu .... ale to zalezy od was , ja moge kupic , i w tym tygodniu juz bysmy mieli , ale moge kupic za tydzien -2 tygodnie i tez bedzie gitara , ... wkoncu i tak miesiac w te czy w tamte strone jak to mowia .... : ) :) ja rowniez zatrzymalem sie na htmlu ... a rowniez zaluje :) , ale zrobcie projekt. ... to ma byc na zasadzie wiecei , strona glowna .... i przykladowo pare dzialow ... ale pozniej zeby bylo latwo dodawac nowe nie modernizujac polowy strony :) , pozdro

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-08-2006, 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
Z serwerem sie nie spiesz i nie kupuj narazie bo to nie ma sensu, jak nie ma co na niego dać!!

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-08-2006, 21:19 
Mazi poczekajmy jeszcze trochę, aż będzie coś co można będzie na ten serwer wrzucić.

Mam taki pomysł: Mianowicie udało mi się znaleść w necie szablon na stronę www (moim zdaniem wmiarę ładny i średnio zaawansowany technologicznie). Teraz ktoby chciał włożyć coś w rozwój stronki (no i zna przynajmniej html-a i strukturę jaką powinna mieć strona www (myślę, że to powinno starczyć na początek)) podałby mi swojego maila, ja bym wysłał projekt wyjściowy i każdy przerobił by go jakoś (tak żeby pasował do charakteru klubu, który ma powstać). Następnie każdy założyłoby darmowy serwer np. na tej stronce

http://www.tripod.lycos.co.uk/

(serwer ten ma co prawda tylko 50 MB, ale na same szablony starczy) i adresy do tych szblonów zamieścilibyśmy tu na forum i w demokratycznym głosowaniu użytkownicy wybraliby najlepszy i wtedy wszyscy co robili projekty szablonów dostaliby ten wygrany i razem po podzieleniu się pracą powstałaby 1 strona klubu Daihatsu.

Ja już myślę nad przerobieniem szablonu. Kto chętny jeszcze :?:

Proszę o wypowiedzenie się na temat mojego pomysłu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-08-2006, 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
daj mi ten szablon , sprobuje conieco , pomysli sie :)
\

maazik@gmail.com
maazik@o2.pl

- nie wie mna ktory szybciej dojdzie , a chcial bym juz dzis sie pobawic

_________________
http://mieleckie.pl


Ostatnio edytowano 07-08-2006, 22:17 przez mazi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07-08-2006, 21:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07-10-2005, 14:48
Posty: 1097
Lokalizacja: Krosno
ta sama prożba dr_mateusz@o2.pl

_________________
JEST RENAULT MEGANE 1.6 75KM.

BYŁ MITSUBISHI COLT C51 1.3 gaźnik, sonda lambda i ecu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13-03-2006, 11:22
Posty: 840
Lokalizacja: Bydgoszcz
morveus@tlen.pl dawaj :)

_________________
G102 1.3 16V black edition 5D Obrazek
Emerytowóz 1.6 White COUPE Obrazek LPG
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 15:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06-06-2006, 20:24
Posty: 460
Lokalizacja: Bydgoszcz !
kuzyn moj jest webmasterem, moze poskladac do kupy jakas tronke potrzebny jest tylko pomysl i grafika 8)

_________________
Sierra 2,9 V6 24V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 16:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08-09-2004, 12:50
Posty: 940
Lokalizacja: Mielec
a moja babcia jest ....

fajnie ze jest

http://www.charade.pl/forum/viewtopic.p ... c472ed7191

przygladnij się tematowi , dzialamy juz w tym kierunku

_________________
http://mieleckie.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08-08-2006, 16:37 
Marcin gtti ja też znam webmastera i on by nam też stronkę zrobił, ale pomyśl co to za przyjemność potem, bo według mnie żadna. Moim zdaniem gdy wszystko zrobimy sami to będzie o wiele większa satysfakcja.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL