| Teraz jest 25-06-2026, 20:33 |
|
Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
![]() |
Strona 19 z 29 |
[ Wątki: 1411 ] | Przejdź na stronę Poprzednia strona 1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29 Następna strona |
|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| wentylator chłodnicy - jak podłączyć i temperatura | 1 |
4183 |
15-06-2007, 02:02 |
||||
| zazegnalem mechanike, witaj blacharko... :( ratunku | 2 |
4636 |
14-06-2007, 22:08 |
||||
| chłodnica | 3 |
5848 |
14-06-2007, 18:05 |
||||
| Przeróbka Diesel na TurboDiesel | 0 |
6357 |
10-06-2007, 11:32 |
||||
| Gdzie szukać uszczelki pod głowicę??? | 19 |
19326 |
10-06-2007, 10:56 |
||||
| spalanie 5l/100km || ogrzewanie || panel nawiewu | 8 |
9282 |
09-06-2007, 08:31 |
||||
| łożyska | 1 |
4254 |
04-06-2007, 20:55 |
||||
| Sprzęgło -docisk? | 4 |
6265 |
04-06-2007, 15:46 |
||||
| zawieszony wskaźnik paliwa | 4 |
6423 |
03-06-2007, 11:08 |
||||
| Regulacja pompy wtryskowej | 3 |
5571 |
03-06-2007, 05:25 |
||||
| Pompa wodna | 11 |
11279 |
30-05-2007, 13:33 |
||||
| hamulce gtti | 8 |
9403 |
28-05-2007, 18:55 |
||||
| moment dokrcenia głowicy | 22 |
27543 |
28-05-2007, 11:53 |
||||
| 1.3 śruby do główicy | 2 |
5420 |
28-05-2007, 11:41 |
||||
| Problemy z odpalaniem na zimnym silniku | 21 |
19914 |
25-05-2007, 19:40 |
||||
| wymiana silnika cb22 na cb23 | 3 |
5730 |
24-05-2007, 22:08 |
||||
| diesel samoistnie wchodzi na obroty (wsciekle wysokie) | 21 |
22689 |
23-05-2007, 22:45 |
||||
| Diesel pali jak smok! | 25 |
21848 |
21-05-2007, 22:15 |
||||
| szarpie silnikiem | 2 |
4783 |
18-05-2007, 16:19 |
||||
| nie chce zapalić | 2 |
5043 |
17-05-2007, 13:05 |
||||
| Zbieżność | 5 |
7601 |
15-05-2007, 23:58 |
||||
| Jak zdjąć tapicerke z drzwi ?? | 5 |
7486 |
14-05-2007, 22:49 |
||||
| Czy ktos wie gdzie jest dobry serwis z komputerem w Wawie? | 7 |
8491 |
13-05-2007, 17:41 |
||||
| charade 1,0 gaz, blacha lipa | 2 |
4765 |
11-05-2007, 18:59 |
||||
| Ustawienie zapłonu GTti i korek chłodnicy | 1 |
4154 |
08-05-2007, 23:07 |
||||
| zakres temperatury | 4 |
6762 |
08-05-2007, 22:29 |
||||
| Przekaładnia kierownicza | 3 |
5756 |
07-05-2007, 22:49 |
||||
| wahacz przedni...... | 8 |
9771 |
07-05-2007, 10:32 |
||||
| Kompatybilnośc amorków tyłu między G10x a G200 | 0 |
6048 |
03-05-2007, 21:44 |
||||
| Olej, skrzynia biegów | 3 |
6193 |
03-05-2007, 11:15 |
||||
| Pytanie o pompę wtryskową | 3 |
5825 |
02-05-2007, 23:16 |
||||
| nie grzeja swiece | 0 |
6015 |
02-05-2007, 21:42 |
||||
| Problemy z napięciem | 2 |
5495 |
30-04-2007, 21:45 |
||||
| Oringi i uszczelki wtrysków do 1.3/1.6 | 0 |
6151 |
30-04-2007, 21:08 |
||||
| help. potrzebuje tlokow do gtti. | 9 |
10928 |
30-04-2007, 09:01 |
||||
| Problem | 0 |
5823 |
26-04-2007, 17:12 |
||||
| CENY CENY i jeszcze raz CENY | 3 |
5883 |
25-04-2007, 12:22 |
||||
| temperaturka silnika | 2 |
4908 |
22-04-2007, 20:53 |
||||
| Tylna wycieraczka… | 5 |
7247 |
22-04-2007, 20:06 |
||||
| GTti - Spawanie głowicy | 17 |
18351 |
19-04-2007, 12:01 |
||||
| tłoki gtti | 2 |
5163 |
19-04-2007, 08:11 |
||||
| kabelek | 2 |
4944 |
19-04-2007, 08:08 |
||||
| KŁOPOT Z PRACA SILNIKA | 15 |
17645 |
19-04-2007, 08:05 |
||||
| Jak podłączyć ? | 1 |
4428 |
16-04-2007, 22:06 |
||||
| Potrzebuje rady przy zakupie auta | 26 |
22308 |
15-04-2007, 21:59 |
||||
| Hamulce | 31 |
27885 |
13-04-2007, 21:34 |
||||
| Nr i typ ilnika | 13 |
13349 |
13-04-2007, 12:30 |
||||
| Tarcza sprzegla | 4 |
6113 |
11-04-2007, 06:03 |
||||
| COŚ TAM PUKA COŚ TAM STUKA... | 5 |
7499 |
10-04-2007, 23:25 |
||||
| UWAGA KORKI I TYM PODOBNE BZDURY | 48 |
43995 |
09-04-2007, 12:08 |
||||
![]() |
Strona 19 z 29 |
[ Wątki: 1411 ] | Przejdź na stronę Poprzednia strona 1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29 Następna strona |
|
Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników |